اجتماعی

کشف ۱۶۰۰ «کیت کرونا» تاریخ مصرف گذشته در غرب تهران

شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ – ۰۳:۵۴ کشف ۱۶۰۰ «کیت کرونا» تاریخ مصرف گذشته در غرب تهران

پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از کشف ۱۶۰۰ کیت آزمایشگاهی «کرونا» تاریخ مصرف گذشته و فاسد در انباری در غرب تهران خبر داد.

کشف ۱۶۰۰ «کیت کرونا» تاریخ مصرف گذشته در غرب تهران

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با تلاش ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ یک هزار و 656 کیت آزمایشگاهی تاریخ مصرف گذشته و فاسد کرونا در انباری در غرب تهران کشف شد.

در پی دریافت گزارشی مبنی بر فروش و عرضه کیت های آزمایشگاهی تاریخ مصرف گذشته توسط متصدی انباری در غرب تهران، تیمی از مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ مسوولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

بررسی های پلیسی نشان از صحت خبر دریافتی داشت و هویت مالک انبار شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی از محل انباری در حوالی بزرگراه حکیم آغاز شد و بدین ترتیب نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

با اخذ دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار، روز گذشته تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی با همکاری کارشناسان سازمان غذا و دارو و اداره بهداشت به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند در بررسی از داخل انبار یک هزار و 656 کیت آزمایشگاهی کرونا تاریخ مصرف گذشته و فاسد در 36 کارتن کشف کنند.

تمامی اقلام کشف شده به نماینده سازمان غذا و دارو تحویل و مالک انبار پس از تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن