اقتصادی

7313 میلیارد ریال از منابع هدفمندی به خرید تضمینی زعفران و سلامت پرداخت شد

دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۱۱:۵۴ 7313 میلیارد ریال از منابع هدفمندی به خرید تضمینی زعفران و سلامت پرداخت شد

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها گفت:‌ 7313 میلیارد ریال اعتبار برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی، بیمه سلامت، پزشک خانواده، حمایت از معلولان، مستمری بگیران، بهزیستی و وزارت ارشاد پرداخت شده است.

7313 میلیارد ریال از منابع هدفمندی به خرید تضمینی زعفران و سلامت پرداخت شد

امید حاجتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به پرداخت منابع ناشی از هدفمندسازی یارانه‌های برای کمک به بخش‌های مختلف، اظهارداشت: 7313 میلیارد ریال اعتبار برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی، بیمه سلامت، پزشک خانواده، حمایت از معلولین، مستمری بگیران، بهزیستی و وزارت ارشاد پرداخت شده است.

مدیرعامل سازمان هدفمند یارانه‌ها به جزئیات تامین اعتبار این بخش‌ها پرداخت و یادآور شد: 80 میلیارد ریال بابت ارتقای شاخصهای توسعه فرهنگی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز بابت مستمری و خدمات حمایتی مستمری بگیران و مدد جویان مبلغ 533 میلیارد ریال در ماه جاری پرداخت شد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها افزود: در موضوع حمایت از معلولین تحت پوشش سازمان بهزیستی 1400 میلیارد ریال به حساب سازمان بهزیستی کشور و همچنین مبلغ 710 میلیارد ریال بابت پوشش سایر خدمات حمایتی سازمان بهزیستی پرداخت شد. به شرط تحقق منابع این کمک ها درماه های آتی نیز صورت خواهد گرفت.

حاجتی با اعلام واریز مبلغ 2000 میلیارد ریال به بیمه سلامت و مبلغ 1000 میلیارد ریال به وزارت بهداشت و درمان گفت: این اعتبار در راستای اجرای برنامه پزشک خانواده و در جهت سلامتی هموطنان عزیز انجام شد.

وی با اشاره به خرید نهاده ها و عوامل تولید تصریح کرد: برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی از جمله زعفران از محل منابع نقدی سازمان هدفمند سازی یارانه ها به مبلغ 500 میلیارد ریال پرداختی انجام شد.

مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها همچنین از پرداخت مبلغ 2090 میلیارد ریال به سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح بابت کمک به مستمری رزمندگان معسر خبر داد .

انتهای پیام/ب

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون بیمه رازی زمزم بیمه رازی زمزم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن