اخبار گوناگون | برنا | کد خبر: 164366 2 ماه پیش

توزیع بیش از 500 بسته‌ بهداشتی بانک رفاه لرستان در کمیته امداد و بهزیستی

رئیس اداره امورشعب بانک رفاه کارگران لرستان گفت:درقالب برنامه مبارزه با ویروس کرونا بیش از 510 بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی در مراکز تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد استان لرستان توزیع شد .

رئیس اداره امورشعب بانک رفاه کارگران لرستان گفت:درقالب برنامه مبارزه با ویروس کرونا بیش از 510 بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی در مراکز تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد استان لرستان توزیع شد .

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،عزیز اله رحمتی منفرد رئیس اداره امورشعب استان لرستان گفت :در ادامه مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه و با توجه به بیماری مهلک ویروس کرونا در یک اقدام خداپسندانه و با مساعدت مدیران ارشد بانک و همکاران ساعی و پر تلاش در استان لرستان بسته های بهداشتی مبارزه با کرونا بین مدجویان بی بضاعت و کم توان بهزیستی و کمیته امداد استان لرستان با همکاری مدیران این دو نهاد حمایتی توزیع شد .

رحمتی منفرد  با بیان این که آموزش و استرس زدایی از کارکنان و مشتریان باید در اولویت قرار گیرد، ادامه داد: توزیع منطقی و مدیریت شده اقلام بهداشتی مانند ماسک و مایع ضد عفونی کننده برای کارکنان به همراه ضدعفونی کردن سطوح شعب و واحدها در با همکاری واحد حراست به بهترین شکل ممکن در کلیه شعب سطح استان انجام شد .

در این اقدام خیر خواهانه سید روح الله موسوی ،پریدری ، علی احمدی ،غفور حیدری مدیران این اداره به همراه علی صادقی مدیر روابط عمومی بانک رفاه کارگران در این اقدام خیرخواهانه و مسئولیت اجتماعی خطیر سنگ تمام گذاشته و منشاء این خدمات شدند .

مدیر کل کمیته امداد لرستان نیز  با بیان اینکه این نهاد آمادگی جذب منابع ریالی و اجناس از خیرین،موسسات،سازمان ها،نهادهای دولتی،بانک ها و مراکز اقتصادی را دارد تصریح کرد: بانک رفاه لرستان در یک اقدام نوعدوستانه ۳۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک،ژل ضدعفونی، اسپری الکل،دستکش و دستمال کاغذی به ارزش ۱۸ میلیون تومان به مددجویان اهدا کرد.

محمدی فارسانی گفت: اقلام بهداشتی به مددجویان ساکن در مناطق محروم و حاشیه نشین با اولویت زنان و کودکان بی سرپرست توزیع می شود.

خبر :محمود داودی نژاد

 

۴۸ نفر
این خبر را به اشتراک گذاشته‌اند
   نظرات

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد
پیام‌های که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

... اخبار و مقاله خود را در اول خبر منتشر کنید ...
دیگران چه میخوانند
*

آغاز به کار آرایشگاه های مردانه و زنانه

*

شناسایی مبتلای 1680 جدید به ویروس کرونا

*

فهرست نهایی کابینه الکاظمی به پارلمان عراق ارایه شد

*

پزشکیان: دهک‌های پایین فاقد سهام عدالت شناسایی شوند

*

زمان اوج گیری دوباره کروناویروس اعلام شد

*

ما نخواستیم والدین را برای ورود به شبکه شاد به دردسر بیاندازیم

*

ایران ادعای مسئول امور ونزوئلا در دولت آمریکا را رد کرد

*

استخدام گرافیست خانم و آقا در شرکت معتبر استارتاپ

*

70 میلیارد برای اداره کشتی در سال 99

*

چراغ سبز هری کین به جدایی از تاتنهام