اجتماعی

ابتلا و جان باختگان کادر درمان بیشتر شده است

شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۱:۲۲ ابتلا و جان باختگان کادر درمان بیشتر شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه اکنون شرایط نسبت به روزهای ابتدایی موج دوم کرونا بهتر است، گفت: در موج دوم کرونا ابتلا و جان باختند کادر درمان شدیدتر شده است.

ابتلا و جان باختگان کادر درمان بیشتر شده است

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، جلیل کوهپایه زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در نشست خبری با اشاره به اهمیت نقش خبرنگاران در دوران شیوع کرونا، اظهار داشت: علی رغم همه معارضینی که در خارج کشور وجود دارد و تعارضات منافع ،امروز نظام سلامت توانسته است با راهبری وزیر بهداشت رسالت خود را انجام دهد.

وی با اشاره به دوران شیوع کرونا، افزود:اصلی ترین مخاطب رسانه ها مردم هستند و اگر فرهنگ‌سازی صورت نگیرد نمی توانیم به نتیجه دلخواه برسیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه ما در موج اول کرونا بیماری و ابتلا و جان باختگان همکاران خود را در مراکز درمانی داشتیم،گفت: در موج دوم کرونا این اتفاق شدیدتر اتفاق افتاد.

کوهپایه زاده با اشاره به اینکه با توجه به فصل پاییز موج حاد بیماری های ویروسی و تنفسی افزایش پیدا می کند، بیان داشت: امیدواریم بتوانیم در موج سوم که در پاییز رخ می دهد و امسال نیز با توجه به کرونا شدید تر است، موفق عمل کنیم.

وی با بیان اینکه اکنون نسبت به اوایل موج دوم کرونا شرایط بهتر است،تصریح کرد: باید نوید بدهیم که واکسن بومی را در کشور در ماه های آینده تامین می کنیم.

ادامه دارد/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن