اجتماعی

اجرای پویش نذر «خون» در ماه محرم و صفر در استان تهران

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۳:۱۷ اجرای پویش نذر «خون» در ماه محرم و صفر در استان تهران

مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره به اجرای پویش نذر اهدای خون در ماه های محرم و صفر، بر ضرورت مشارکت بیشتر مردم در مراکز اهدای خون تاکید کرد.

اجرای پویش نذر «خون» در ماه محرم و صفر در استان تهران

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، محمدرضا مهدی زاده، مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: راه اندازی پویش نذر اهدای خون با شعار "فرهنگ حسینی و نذر عاشقان" در ماه‌های محرم و صفر در مراکز اهدای خون پایتخت، بهانه‌ای خواهد شد تا عاشقان مکتب امام حسین(ع) برای نجات جان بیماران، قدم بزرگی را بردارند.

وی ادامه داد: قصد داریم در شرایط حساس شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ شعائر با عظمت حسینی، فرهنگ اهدای خون را به عنوان یک فرهنگ نجات بخش و امید آفرین به محلی برای حضور عاشقان امام حسین(ع) به عنوان مصداق حقیقی کشتی نجات، تبدیل کنیم.

مدیرکل انتقال خون استان تهران افزود: توزیع و نصب پوسترهای پویش نذر اهدای خون در هیئات مذهبی، بقاع متبرکه و اماکن پر تردد را با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و شهرداری تهران در دستور کار قرار دادیم تا ان شاء الله بتوانیم در روزهای پیش رو که همراه با سوگواری سیدالشهدا(ع) است، در راه نجات بیماران گام برداریم و شاهد تامین مناسب و مورد نیاز فرآورده های خونی برای کمک به سلامت و زندگی بیماران عزیز باشیم.

مهدی زاده با اشاره به تولیدات ویدئویی و موشن گرافی پیرامون دعوت مردم به پویش نذر اهدای خون، خاطر نشان کرد: قصد داریم این پویش را که بر اساس قداست بخشی به این کار الهی و انسانی است، به صورت گسترده در جامعه رواج دهیم که مردم عزیزمان در نذرهای خود که نیاز به انجام یک کار خیر و خداپسندانه است، اهدای خون و نجات بیماران را نیز لحاظ کنند.

بنابراین گزارش، پویش نذر اهدای خون در قالب حضور مردم و انجام فرآیند نجات بخش اهدای خون به عنوان یک کمک مومنانه، در ماه‌های محرم و صفر در سطح مراکز اهدای خون استان تهران شروع خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن