اجتماعی

ارائه 120 نوع خدمت به مددجویان و نیازمندان توسط کمیته امداد

يکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ – ۰۷:۰۴ ارائه 120 نوع خدمت به مددجویان و نیازمندان توسط کمیته امداد

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد با اشاره به تعاملات با نمایندگان مجلس، گفت: کمیته امداد به مشکلات نیازمندان تحت پوشش و غیر پوششی که از سوی نمایندگان حوزه‌های انتخابیه معرفی می‌شوند، رسیدگی کرده و در مجموع 120 نوع خدمت ارائه می‌کند.

ارائه 120 نوع خدمت به مددجویان و نیازمندان توسط کمیته امداد

جعفر صباغیان معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «کمیته امداد چه تعاملاتی با نمایندگان مجلس در مسیر شناسایی نیازمندان و کمک به آنها دارد؟»، اظهار داشت: به نمایندگان مجلس اعتماد ویژه‌ای داریم. نماینده‌ای که برای فردی نیازمند نامه می‌نویسد و به ما معرفی می‌کند، این فرد مشکل درمان یا چیز دیگری دارد و اصل بر صحت این خواسته است؛ البته وقتی تقاضا به دست ما می‌رسد، مددکار ما نیز به این فرد مراجعه می‌کند و نیاز فرد بررسی می‌شود.

وی ادامه داد: در صورتی که نیاز فرد تأیید شد، ما کمک می‌کنیم؛ به طوری که کمیته امداد 120 نوع خدمت به نیازمندان و مددجویان ارائه می‌کند. ممکن است مددجویی مشکل درمانی داشته باشد؛ البته نامه معرفی نماینده مجلس فقط برای معرفی مددجو نیست بلکه افراد غیر مددجو و نیازمند را نیز به ما معرفی می‌کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد بیان داشت: فردی که به ما معرفی می‌کنند یا تحت پوشش کمیته امداد است یا تحت پوشش نیست؛ اما این فرد چون جزو آحاد مردم جامعه است، ما نیز موضوع و مشکلش را پیگیری می‌کنیم.تکلیف داریم موضوع فرد را بررسی کنیم و خدمات لازم را ارائه داده و در حد بضاعت و توان خودمان مشکلات فرد را مرتفع کنیم و در خصوص وضع معیشتی، درمان و … کمک ارائه دهیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن