اقتصادی

اعتراض صادر کنندگان محصولات کشاورزی به تعلیق کارت‌های بازرگانی

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ – ۰۹:۴۲ اعتراض صادر کنندگان محصولات کشاورزی به تعلیق کارت‌های بازرگانی

تعدادی از صادر کنندگان محصولات کشاورزی در نامه‌ای به تعلیق کارت های بازرگانی از سوی بانک مرکزی، سازمان توسعه تجارت و سازمان صنعت معدن و تجارت استان‌ها اعتراض کرده و به عواقب این تصمیم هشدار دادند.

اعتراض صادر کنندگان محصولات کشاورزی به تعلیق کارت‌های بازرگانی

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، تعدادی از صادر کنندگان محصولات کشاورزی از تصمیم اخیر بانک مرکزی، سازمان توسعه تجارت و سازمان صنعت معدن و تجارت استان‌ها نسبت به تعلیق درآوردن کارت‌های بازرگانی صادر کنندگان محصولات کشاورزی اعتراض کردند. این صادر کنندگان تعلیق کارت بازرگانی صادر کنندگان را اقدام ناگهانی و غیرکارشناسانه خواندند.

صادر کنندگان طی نامه‌ای که به رئیس اتحادیه ملی صادرات محصولات کشاورزی نوشتند اعلام کردند که این اقدام غیرکارشناسی بوده و ضمن ایجاد خسارت به همه اقشار زحمت کش تولید کننده و صادر کننده منجر به توقف صادرات و فاسد شدن محصولات آماده صادرات شده است.

آنها همچنین تاکید کردند که صادرات محصولات کشاورزی را متوقف خواهند کرد و کسانی که مسئولیت مستقیم این اقدام را دارند باید پاسخگوی از دست رفتن فرصت‌های صادراتی و ضرر و زیان صادر کنندگان باشند.

به گزارش فارس، پس از آنکه 27 میلیارد دلار ارز صادراتی در سالهای 97 و 98 به کشور برنگشت بانک مرکزی پس از مهلت‌های مکرر به صادر کنندگان، کارت بازرگانی آنها را تعلیق کرد.

متن این نامه به این شرح است:

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن