اقتصادی

اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت در قالب طرح «کارت اعتباری ارزان قیمت بانک پاسارگاد»

پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ – ۰۴:۲۴ اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت در قالب طرح «کارت اعتباری ارزان قیمت بانک پاسارگاد»

یکی از مواردی که جامعه ما در حال حاضر به شدت به آن نیاز دارد، بحث تسهیلات ارزان‌قیمت است که بانک پاسارگاد در این راستا اقدامات مؤثری انجام داده است.

اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت در قالب طرح «کارت اعتباری ارزان قیمت بانک پاسارگاد»

اخبار شرکت‌ها- دریافت تسهیلات در شرایط فعلی یکی از نیازهای ضروری خانوارها محسوب می‌شود. در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های مشتریان بانک‌ها به ویژه گروه مشتریان حقیقی تسهیلات ارزان قیمتی است که سریع و راحت به دست‌شان برسد. در این راستا بانک پاسارگاد با هدف حمایت از مصرف کنندگان کالا و خدمات، طرح «کارت اعتباری ارزان قیمت بانک پاسارگاد» را طراحی و ارائه نموده است.

کارت اعتباری ابزار مناسبی برای اعطای تسهیلات خرد به مشتریان حقیقی می‌باشد. این نوع تسهیلات در راستای حمایت از مصرف‌کنندگان و تقویت قدرت خرید ایشان اعطا می‌شود. اعطای تسهیلات خرد در قالب کارت‌اعتباری باعث می‌شود مشتریان دست‌رسی سریع‌تری به منابع مالی لازم در قالب اعتبار خرید، از بانک‌ها داشته باشند و بانک‌ها نیز با اطمینان بیشتر و روال اداری کمتر بتوانند این اعتبار را برای مشتریان فراهم کنند. از طرفی مصرف‌کنندگان با خرید کالاهای مورد نیاز خود از تولیدات ملی، به حمایت از تولید داخلی می‌پردازند. به این صورت، این تسهیلات هم از مصرف‌کنندگان حمایت می‌کند و هم باعث پشتیبانی از تولید ملی می‌شود.

طرح کارت اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد، بر مبنای نتیجۀ اعتبارسنجی مشتریان محترم و در راستای تلاش در جهت گسترش هرچه بیشتر سطح مراودات ایشان با بانک طراحی شده است. در این طرح بر اساس امتیاز سپرده‌های مشمول مشتریان، تسهیلاتی در قالب عقد مرابحه و از طریق ابزار کارت اعتباری به آنان اعطا می‌شود.

این طرح برای کلیۀ مشتریان حقیقی این بانک که دارای سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت‌عادی یا قرض‌الحسنه جاری (با دسته چک یا بدون دسته چک) هستند در نظر گرفته شده است.

متقاضیان جهت بهره‌مندی از مزایای این طرح، پس از ثبت درخواست از طریق اپلیکیشن «ویپاد»، باید جهت اعتبارسنجی و بررسی شرایط اعتباری خود به شعبۀ عامل مراجعه نمایند.

بعد از گذشت حداقل 3ماه از ثبت درخواست و دارا بودن شرایط اعتباری لازم پس از اعتبارسنجی، این تسهیلات در قالب کارت‌اعتباری به متقاضیان با شرایطی به شرح زیر ارائه می‌شود:

نحوه محاسبه امتیاز جهت برخورداری از این طرح بدین صورت است که به ازای هر 1.000.000ریال «حداقل موجودی روزانه« سپرده‌های مشمول مشتریان از زمان «ثبت درخواست دریافت تسهیلات»، یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود و امتیاز تجمعی سپرده‌های مشمول مشتریان از زمان ثبت درخواست از طریق اپلیکیشن ویپاد، حداقل به مدت 3ماه و حداکثر به مدت 1‌سال، محاسبه خواهد شد.

حداقل مبلغ تسهیلات اعطایی به مشتریان در قالب این طرح، مبلغ 100میلیون ریال و حداکثر مبلغ مذکور 300میلیون ریال می‌باشد.

البته باید توجه داشت، از آنجا که مجموع اعتبار قابل تخصیص از سوی شبکه بانکی کشور به هر مشتری در قالب کارت اعتباری، حداکثر 500 میلیون ریال است، لذا تخصیص اعتبار در قالب کارت اعتباری و از طریق این طرح نیز در مجموع اعتبار قابل تخصیص به هر مشتری، لحاظ خواهد شد.

شایان ذکر است نرخ سود بازپرداخت تسهیلات کارت اعتباری در ازای امتیاز سپرده قرض‌الحسنه جاری مشتری، متناسب با ضریب اعطای تسهیلات و با توجه به شرایط درخواستی ایشان، 12، 15 و 18درصد است؛ همچنین نرخ سود بازپرداخت تسهیلات کارت اعتباری در ازای امتیاز سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی مشتری، متناسب با ضریب اعطای تسهیلات و با توجه به شرایط درخواستی ایشان، 15 و 18درصد است.

مهلت بازپرداخت این تسهیلات به‌صورت یکجا حداقل 3ماه و حداکثر 1سال، و به صورت اقساطی حداقل 12ماه و حداکثر 36ماه است. مشتریان حداکثر 1سال پس از ثبت درخواست فرصت دارند تا از امتیازات خود برای دریافت تسهیلات استفاده کنند.

برای دریافت و نصب اپلیکیشن ویپاد می‌توان به بازارهای مجاز نرم‌افزاری، یا سایت بانک‌پاسارگاد به‌نشانی www.bpi.ir و یا وب سایت ویپاد به آدرس www.wepod.ir مراجعه کرد.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.bpi.ir/icc مراجعه کرده و یا با مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره‌ 82890 تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون هفت گردون بیمه رازی زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان هفت گردون بیمه رازی زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن