اقتصادی

افزایش قیمت نفت دوباره تولیدکنندگان آمریکایی را به تکاپو انداخت/ افزایش تعداد دکل‌های نفت و گاز فعال آمریکا

شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ – ۱۳:۵۵ افزایش قیمت نفت دوباره تولیدکنندگان آمریکایی را به تکاپو انداخت/ افزایش تعداد دکل‌های نفت و گاز فعال آمریکا

از آنجایی که افزایش قیمت انرژی تولیدکنندگان آمریکا را به تولید بیشتر ترغیب کرد، شرکت‌های انرژی این کشور در هفته گذشته بر تعداد دکل‌های نفت و گاز طبیعی افزودند و شمار آن به 360 دکل رسید.

افزایش قیمت نفت دوباره تولیدکنندگان آمریکایی را به تکاپو انداخت/ افزایش تعداد دکل‌های نفت و گاز فعال آمریکا

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، از آنجایی که افزایش قیمت انرژی تولیدکنندگان آمریکا را به تولید بیشتر ترغیب کرد، شرکت‌های انرژی این کشور در هفته گذشته برای هفتمین هفته متوالی بر تعداد دکل‌های نفت و گاز طبیعی افزودند.

شرکت خدمات نفتی بیکر هیوز، بزرگ ترین شرکت خدمات نفتی جهان اعلام کرد تعداد دکل های نفت و گاز به عنوان شاخص اولیه تولیدات آتی، 9 عدد افزایش یافت و به 360 دکل در هفته منتهی به 8 زانویه رسید که بالاترین میزان از ماه می به شمار می‌رود.

علی رغم این افزایش ها در ماه های اخیر، تعداد دکل ها هنوز 421 دکل یا 54 درصد کمتر از تعداد مدت مشابه سال گذشته است.

تعداد دکل های نفتی 8 دکل افزایش یافت و به 275 دکل رسید که بالاترین تعداد از ماه می است و دکل‌های نفتی یک عدد بیشتر شد و به 84 دکل رسید که بالاتری تعداد از ماه اوریل به شمار می‌رود.

انتهای پیام/ب

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن