اقتصادی

انسداد جاده هراز تا ساعت 17 امروز/ثبت 150هزار تردد در یک روز در ‌آزادراه کرج-تهران

يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ – ۱۰:۰۴ انسداد جاده هراز تا ساعت 17 امروز/ثبت 150هزار تردد در یک روز در ‌آزادراه کرج-تهران

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: محور هراز حدفاصل کیلومتر 28 تا 95 از امروز تا فردا 14 مهر از ساعت 8 تا 17‌ در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده‌ تونل‌های سد، وانا، تکاور و زیارباغ، مسدود بوده و تردد از فیروزکوه و کندوان انجام می‌شود.

انسداد جاده هراز تا ساعت 17 امروز/ثبت 150هزار تردد در یک روز در ‌آزادراه کرج-تهران

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال

وی در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای شمالی اظهار کرد: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده پنجک و تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج -تهران محدوده پایانه شهید کلانتری و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه ساوه-تهران محدوده فیروزبهرام خبر داد.

* در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

محرابی نیا بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد 2259 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 5 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

‌* تردد شبانه روزی در ‌آزادراه کرج-تهران به عدد 150 هزار رسید

وی اظهار کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته کماکان در آزادراه‌ کرج-‌تهران با 149هزار و 521 تردد، آزادراه قزوین-کرج با 123 هزار و 596 تردد و آزادراه تهران-کرج با 118 هزار و 918 تردد ثبت شد.

* انسداد 6 جاده به دلیل کاهش ایمنی و بهسازی

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در حال حاضر کماکان 5 محور شامل جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد – نهبندان، محور‌‌ خرم‌آباد – پلدختر، جاده فرعی شمشک – دیزین و محور قزوین – همدان در کیلومتر 110 به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

محرابی نیا تصریح کرد: محور هراز حدفاصل کیلومتر 28 تا 95 از امروز 13 مهر تا فردا 14 مهر 99 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به‌ دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه برداری در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده های تونل های سد، وانا، تکاور و زیارباغ به‌ دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل ها مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.

انتهای پیام/ب

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن