اجتماعی

باید از پتانسیل اقتصادی منطقه 18 برای توسعه منطقه استفاده کرد

سه‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۴:۱۴ باید از پتانسیل اقتصادی منطقه 18 برای توسعه منطقه استفاده کرد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید از پتانسیل اقتصادی ناشی از بازارهای بزرگی مثل بازار آهن و شادآباد در منطقه برای توسعه منطقه ای استفاده کرد.

باید از پتانسیل اقتصادی منطقه 18 برای توسعه منطقه استفاده کرد

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، ناهید خداکرمی عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورا و در واکنش به گزارش ارائه شده از سوی رابط شورایاری های منطقه 18 گفت: یکی از نکات مهم در مناطقی شبیه منطقه 18 این است که شهرداران مناطق بتوانند از پتانسیل مناطق اقتصادی برای پیشرفت و توسعه منطقه استفاده کنند.

وی ادامه داد: شورایاران باید بتوانند کارگروه توسعه منطقه‌ای در بازار شادآباد تشکیل بدهید زیرا ارزش افزوده آن برای کسبه هم هست و می توان برای توسعه منطقه آنها را پای کار آورد و به فکر حل مشکلات افتاد.

خداکرمی گفت: نکته دیگر فضای بازی است که در این منطقه وجود دارد که می توان پروژه های عمرانی مختلفی را با همراهی بخش خصوصی اجرا کرد که به توسعه محله و منطقه کمک خواهد کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: در خصوص کسب و کارهای سیار هم پیشنهاد من این است که در هفت روز هفته هفت بازار سیار طراحی شود و به صورت تفکیک شده این بازارها اجرا شوند و یک گروه از دستفروشان تخصصی مشغول به کار شوند.

انتهای پیام/

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن