ورزشی

بیرانوند: هیات مدیره پرسپولیس به بازیکنان زحمتکش احترام نمی گذارد/رسول پناه برای مدیریت باشگاه کوچک است

شبکه های اجتماعی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سلامکانال تلگرام
توئیتر

گروه: ورزشی ساعت: 09:32 منتشر شده در مورخ: 1399/06/11 شناسه خبر: 1642491 بیرانوند: هیات مدیره پرسپولیس به بازیکنان زحمتکش احترام نمی گذارد/رسول پناه برای مدیریت باشگاه کوچک است بیرانوند: هیات مدیره پرسپولیس به بازیکنان زحمتکش احترام نمی گذارد/رسول پناه برای مدیریت باشگاه کوچک است دروازه بان سابق پرسپولیس گفت: هیات مدیره پرسپولیس به بازیکنانی که زحمت می کشند، احترام نمی گذارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا بیرانوند درباره آخرین وضعیت خود در تیم فوتبال رویال آنتورپ اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خیلی خوبی دارم. زمانیکه به بلژیک آمدم باید 14 روز در قرنطینه می ماندم. به همین دلیل نتوانستم در هفته اول برای تیم آنتورپ بازی کنم. از هفته دوم توانستم در فهرست تیم قرار بگیرم و امیدوارم هرچه سریع تر در ترکیب باشم.

وی افزود: مردم و هواداران عزیز خیلی دوست داشتند من برای آنتورپ بازی کنم و با توجه به تمریناتی که انجام می دهم، این موضوع دور از دسترس نیست. خدا را شکر از خودم خیلی راضی هستم. اکنون هم در ریکاوری هستیم و لیگ بلژیک دو هفته تعطیل شد.

دروازه بان تیم فوتبال رویال آنتورپ درباره طلب خود از باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمانی را به هواداران تبریک می گویم و خیلی خوشحال هستم که آنها برای این قهرمانی که حق پرسپولیس بود، خوشحال هستند. شاید پوکر قهرمانی سال ها برای هیچ تیمی تکرار نشود و اتفاق بزرگی برای باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداران افتاد. خدا را شکر می کنم خودم هم در این قهرمانی سهم کوچکی دارم.

بیرانوند ادامه داد: دوست داشتم در این شرایط سخت به پرسپولیس کمک کنم. از هواداران می خواهم یحیی گل محمدی و کادرفنی اش را حمایت کنند زیرا آنها را می شناسم و می دانم با دست خالی که فقط من آن را درک می کنم برای موفقیت تیم زحمت می کشد. پرسپولیس به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا خیلی وضعیت سختی دارد.

وی تصریح کرد: دوست داشتم اتفاق خوبی برای من بیفتد زیرا در این چهار سال هفت قهرمانی با پرسپولیس آوردم. با این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفتم. دوست داشتم مسئولان باشگاه هم به من احترام بگذارند اما چنین چیزی را ندیدم. هیات مدیره به بازیکنانی که در پرسپولیس زحمت می کشند، احترام نمی گذارد.

دروازه بانسابق پرسپولیس ادامه داد: یک میلیارد و 500 میلیون تومانی که باشگاه از من کم کرده است، مربوط به متمم قراردادی است که در زمان مدیرعاملی انصاری فرد و عضویت هیات رسول پناه، نبی، هاشمی و رغبتی در هیات مدیره با مدیرعامل باشگاه امضاء کردیم. قطعا هیات مدیره هم در جریان این کار بوده اما نمی دانم وقتی رسول پناه مدیرعامل شد، چگونه اعلام می کند امضای انصاری فرد را قبول ندارم و به خودش اجازه می دهد تا به من بگوید برو از پرسپولیس شکایت کن. من چگونه از این باشگاه شکایت کنم و جلوی هواداران بایستم.

بیرانوند افزود: رسول پناه با این حرف یا می خواهد مرا خراب کند یا انصاری فرد. چهار سال با پرسپولیس زندگی کردم و در کنار هواداران بزرگ شدم. هرکسی جای من باشد دنبال حقش می رود. من هم این موضوع را به وکیل خود سپرده ام اما وقتی می توانند بدون شکایت پول مرا بدهند، چرا باید از پرسپولیس شکایت کنم.

وی ادامه داد: جدا از این قرارداد، رسول پناه قرارداد پایه مرا که ربطی به آن متمم ندارد، کاهش داده است. چگونه به خودش اجازه داد به دلیل اینکه 6 بازی پایان فصل را در کنار تیم نبودم، از اصل قراردادم کم کند. پیام ها و نامه های رسول پناه هم موجود است. خودش مرا برای گرفتن پول به آنتورپ فرستاد. چگونه بیش از یک میلیارد قرارداد مرا کم کرد؟ همیشه حرف درستی زده ام و می دانم چرا وی حاضر نشد برای لحظاتی در استودیو(برنامه فوتبال برتر) بماند و صحبت هایم را بشنود.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: من برای پرسپولیس زحمت کشیدم و 17،18 میلیارد پول یعنی 700 هزار دلار به این باشگاه آوردم. بازیکنی بودم که به خاطر پرسپولیس قراردادم را فسخ نکردم درحالیکه می توانستم پس از جام جهانی از این تیم بروم و 700 هزار دلار را هم به پرسپولیس ندهم زیرا می خواستم اتفاق بزرگی برای من بیفتد و قهرمان آسیا شوم.

بیرانوند درباره اینکه آیا خود باشگاه پرسپولیس می خواست وی قبل از پایان فصل از این تیم جدا شود، توضیح داد: پرسپولیس برای آنتورپ ایمیل زده و خواست من در تست پزشکی و تمرینات این تیم شرکت کنم تا زودتر این پول را بگیرد. اکنون چگونه از اصل قرارداد من یک میلیارد تومان کسر شده است؟ مگر چنین چیزی داریم؟ به بازیکنان احترام بگذارید.

وی افزود: فردی به عنوان دیناروند به عنوان مدیر مالی در باشگاه حضور دارد. هواداران بدانند وی فردی است که در پرسپولیس ذهن تمام بازیکنان را خراب می کند. یعنی هیات مدیره و مدیرعامل را قبول ندارد و آدم عجیب و غریبی است. پشتش خیلی پر است و قرارداد و متمم ها را به هیچ وجه قبول ندارد.

دروازه بان فعلی تیم آنتورپ تصریح کرد: در قرارداد من آپشنی وجود دارد که در صورت کسب سهمیه آسیا و قهرمانی لیگ باید پاداش جداگانه ای بگیرم اما دیناروند می گوید تو زرنگ هستی و هم می خواهی پاداش سهمیه را بگیری و هم پاداش قهرمانی. این سهمیه احتمال دارد از طریق قهرمانی در جام حذفی یا حضور در رتبه های اول تا چهارم لیگ به دست بیاید اما وی چنین بحثی را قبول نمی کند.

بیرانوند ادامه داد: از رسول پناه می پرسم چرا زمانیکه عضو هیات مدیره پرسپولیس بود، این متمم را در سازمان لیگ ثبت نکرد؟ وی از این کار هدف داشت و می خواست موضوع تا حدی طول بکشد که دیگر سازمان لیگ آن را ثبت نکند. 10 بار هم به مصطفی سلیمانی(وکیل بیرانوند) گفته علیرضا شکایت کند و پولش را بگیرد. حتی وقتی به سازمان لیگ رفتم، حیدر بهاروند به من گفت اگر از پرسپولیس شکایت کنی و انصاری فرد هم متمم را تایید کند، پولت را از باشگاه می گیری.

وی افزود: هر اتفاقی در زمان مدیریت انصاری فرد مانند قرارداد استوکس و متمم قرارداد من افتاده است، رسول پناه می گوید من مدیر باشگاه نبودم. در هیات مدیره یک باشگاه همه با هم تصمیم می گیرند. دومین بحث این است که من با پرسپولیس قرارداد داشتم و رسول پناه به زور برای رسیدن به پول مرا به بلژیک فرستاد. پرسپولیس 15 میلیارد از پولی که من در جام جهانی بازی کردم از فیفا را گرفته و این هم جای تشکرش است.

دروازه بان سابق پرسپولیس توضیح داد: خودشان به آنتورپ نامه زدند که بروم. اکنون چگونه به خود اجازه می دهند بگویند با هیات مدیره می نشینیم و برای بازی هایی که بیرانوند نبوده است، تصمیم گیری می کنیم. تمام آپشن های مرا کم کرده و صفر درصد زده اند. آپشن قهرمانی را از قراردادم برداشته اند. باشگاه پرسپولیس آپشن سهمیه آسیا قرارداد سال 95،97 و 98 نداده است.

بیرانوند ادامه داد: دیناروند در باشگاه پرسپولیس برای خودش یک مملکت است. هیچ یک از بازیکنان تیم از وی راضی نیستند و با خودم می گویم کی پشتش است که جلوی همه می ایستد؟ احترام به ویژه برای بازیکنی که زحمت کشیده خیلی خوب است. مرا هواداران پرسپولیس بزرگ کردند اما آنها بدانند افرادی اکنون در این باشگاه حضور دارند که با بودن شان پرسپولیس در سال های آینده خیلی ضربه می خورد.

وی افزود: در این سال ها شاید از پرسپولیس بالای 4،5 میلیارد هم نگرفته باشم اما 16،17 میلیارد با انتقال من به خزانه این باشگاه آمد. رسول پناه پنج بار به آنتورپ نامه ارسال کرد. به دلیل کرونا دو بار نتوانستم به بلژیک بروم اما این باشگاه 10 بار به پرسپولیس نامه زده و شرط کرد اگر وی نمی تواند به بلژیک بیاید، پرسپولیس می تواند مرا تا پایان لیگ قهرمانان و جام حذفی نگه دارد و حقوقی که آنتورپ می خواهد به من بدهد پرداخت کند.

دروازه بان سابق پرسپولیس تصریح کرد: به افشین پیروانی گفتم مرا حفظ کنید و تا پایان لیگ قهرمانان پایبند قراردادم می مانم اما به آنتورپ می گویم پرسپولیس پول مرا می دهد. با این وجود پیروانی گفت آنتورپ پولت را به یورو می دهد و پولی نداریم که پرداخت کنیم. این موضوع را قبول کردم اما به دلیل اینکه به پول قرارداد من نیاز داشتند، سریع مرا به بلژیک فرستادند. اکنون چگونه یک میلیارد و 200 میلیون تومان از اصل قراردادم کم شده است؟

بیرانوند ادامه داد: خواهش می کنم از افشین پیروانی بپرسید که آیا من گفته ام برای بازی کردن در پرسپولیس ماهانه 50 هزار یورو می خواهم؟ می دانم امثال رسول پناه برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس خیلی کوچک هستند و نمی توانند آنجا را اداره کنند. رک با رسول پناه حرف می زنم. آنتورپ به پرسپولیس نامه زده و اعلام کرد با توجه به اینکه قراردادش با من از تاریخ 11 تیر شروع می شود، اگر می خواهند همچنان در ایران بمانم به جای این باشگاه بلژیکی ماهانه 41 هزار یورو به من پرداخت کنند.

وی افزود: وقتی به فرودگاه رفتم که قراردادم با آنتورپ شروع شد و این موضوع ارتباطی به تغییر مدیر برنامه من ندارد. هر مدیر برنامه ای دوست دارد با اسم علیرضا بیرانوند خودش را بزرگ کند. من نمی توانستم به بلژیک بروم و در این میان مدیر برنامه هایی به باشگاه آنتورپ اضافه شده و می گفتند می توانیم بیرانوند را به بلژیک بیاوریم. همه دنبال این بودند خودشان را بزرگ کنند. با هیچ مدیربرنامه ای قرارداد رسمی ندارم.

دروازه بان تیم آنتورپ بلژیک توضیح داد: از رسول پناه می خواهم ایمیلی که مدعی است برای آنتورپ ارسال و در آن درخواست کرده من پس از تست پزشکی دادن به ایران بازگردم، نشان بدهد. اگر این کار را انجام می دادم پول کامل را به پرسپولیس نمی دادند بلکه 200 هزار دلار پرداخت می کردند اما رسول پناه برای اینکه پول کامل را بگیرد، سریع ITC مرا برای آنتورپ صادر کرد.

بیرانوند تصریح کرد: از 11 تیر قرارداد من با آنتورپ شروع شده بود و راهی برای بازگشت نداشتم. البته قبل از این تاریخ می توانستم تست بدهم و بازگردم اما از آن تاریخ به بعد مدیر آنتورپ باید ماهانه 41 هزار یورو به من پول می داد. از رسول پناه می پرسم چرا وقتی آنتورپ نامه زد که بیرانوند می تواند پس از این تاریخ به دلیل مشکلاتی که در سفرش وجود دارد در پرسپولیس بماند، این درخواست را رد کردید؟ چرا وقتی پول انتقال مرا کامل گرفته است، اصل قراردادم با پرسپولیس را کم کرده است؟

وی ادامه داد: وقتی رسول پناه می گوید اگر بیرانوند به بلژیک نمی رفت، تکلیف پول پرسپولیس چه می شد یعنی در رفتن من نقش داشته و حتی حاضر نبوده است با آنتورپ توافق کند که تا پایان لیگ قهرمانان بمانم. من چه گناهی کرده ام که اکنون باید از اصل قراردادم کم شود؟ برای این پول زحمت کشیده ام و شب و روز از خانواده ام دور بودم.

دروازه بان سابق پرسپولیس اضافه کرد: رسول پناه می گوید مهدی ترابی به وی گفته اگر مشکل خانوادگی ام حل شود، در پرسپولیس می مانم. به عنوان یک هوادار می گویم مگر مهدی بازیکن خارجی یا لژیونر است که قراردادش را با یک تیم ایرانی فسخ کند؟ ترابی مگر می خواهد در کرج بازی کند که خانواده اش با سفر به تهران مشکل داشته باشند و به همین دلیل قراردادش را فسخ کند؟

بیرانوند افزود: سه ماه است تمام رسانه ها می گویند ترابی از پرسپولیس می رود. درباره خودم که تمام هواداران می دانند چه بی احترامی ای شد. ترابی در کرج زندگی می کند و مگر می خواهد از پرسپولیس به تیم بادران کرج! برود که رسول پناه اینگونه حرف می زند. پولی که وی راحت می تواند بدون شکایت بازی به من پول بدهد و آپشن ها را پرداخت کند اما چرا این کار را انجام نمی دهد.

وی ادامه داد: دیناروند هیچ یک از اعضای هیات مدیره را قبول ندارد. اطمینان دارم وی فصل بعد هم تمام بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس را اذیت می کند. برای پرسپولیس و فوتبال ایران خیلی زحمت کشیدم اما حقم نبود اینگونه اذیت شوم.

دروازه بان تیم آنتورپ تصریح کرد: این متمم یک و نیم میلیاردی لطف انصاری فرد به من بود. باشگاه آنتورپ مرا برای نیم فصل دوم لیگ بلژیک می خواست اما انصاری فرد قبل از شیوع کرونا گفت با توجه به اینکه 700 هزار دلار برای پرسپولیس آورده ای من هم این متمم را به عنوان مدیرعامل به قراردادت اضافه می کنم زیرا با وجود اینکه می توانستی تیم را در نیم فصل رها کنی، چنین کاری انجام ندادی. من هم چنین درخواستی نداشتم.

بیرانوند در گفتگو با برنامه فوتبال برتر افزود: پس از جام جهانی قراردادی با من بستند و تمام آپشن های فصل 96-95 و 97-96 را به فصل 98-97 موکول کردند. هیچ آپشنی را به قرارداد من اضافه نکردند.

انتهای پیام/ https://www.dana.ir/1642491 '); d.write(' اخبار مرتبط آخرین اخبار

 • لیگ برتر اهداف پروازی| برنامه زمان‌بندی و استارت لیست مسابقات اعلام شد

 • کمک مالی کمیته ملی المپیک به دو کشتی‌گیر

 • محمدی یک انتقال تاثیرگذار برای العربی است/ مهرداد از بهترین هافبک‌های ایرانی‌ست

 • طباطبایی: برای شروع اردوهای تیم ملی عجله‌ای نداریم/ اختتامیه لیگ را بعداً برگزار می‌کنیم

 • بیرانوند: هیات مدیره پرسپولیس به بازیکنان زحمتکش احترام نمی گذارد/رسول پناه برای مدیریت باشگاه کوچک است

 • مرفاوی: رفتار باشگاه استقلال عاقلانه نیست

 • میراسماعیلی: ماجرای تعلیق جودو رنگ و بوی سیاسی گرفته/ پرونده فدراسیون جودو یک پرونده ملی است

 • طارمی: برای پورتو بیشتر از ۲۰ گل می‌زنم/ به آرزویم رسیدم و از پیوستن به پورتو خوشحالم

 • طارمی رسماً به پورتو پیوست

 • رسول‌پناه: ترابی فسخ نکرده، درخواست فسخ ثبت کرده!

 • سعادتمند: مجیدی هر طور صلاح است، تصمیم بگیرد!

 • زنوزی: سعادتمند؟ چنین فردی را نمی‌شناسم!

 • لیگ ملت‌های والیبال| برنامه مسابقات سال 2021 اعلام شد

 • سعادتمند: فرهاد با استقلال قرارداد دارد و سرمربی ماست

 • پاداشی را که قول داده بودم پرداخت کردم

 • حضور رسول‌پناه در تمرین پرسپولیس

 • مجیدی مربی بزرگی است و سعادتمند او را دوست دارد

 • درمورد هدایت استقلال پس از فینال حذفی تصمیم‌گیری می‌شود

 • توضیحات معاون باشگاه استقلال درباره بازگشت استراماچونی؛ در جریان نیستم!

 • نورشرق: انعقاد قرارداد با بازیکن و مربی خارجی در فصل آینده ممنوع است مگر با یک استثنا

 • اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس معرفی شدند

 • مصدومیت نادری از ناحیه همسترینگ است

 • رحمتی: دلم در مشهد قرص است/ ممکن است به گلری هم ادامه دهم

 • فولادیان: به خاطر هواداران گرگانی برگشتیم/ مطالبه فصل پیشمان فراموش نمی‌شود

 • توضیحات فدراسیون فوتبال درباره نامه فیفا و AFC؛ به قانون احترام می گذاریم

 • فیروزی: باشگاه‌ها باید برگه قرارداد بدهند/ پول و حقوق در دوومیدانی یعنی هیچی به هیچی!

 • برگزاری جلسه روسای کمیته های آموزش، مربیان و استعدادیابی

 • فدراسیون فوتبال در آستانه تعلیق!

 • توافق دو میلیون یورویی پورتو با طارمی/ قرارداد 4 ساله مهدی امروز امضا می‌شود

 • دپارتمان بین‌الملل فدراسیون درباره اقامت تیم‌های ایرانی در قطر توضیح داد

 • کنعانی‌زادگان: کسی از پنالتی زدن نمی‌ترسید/ سرباز پرسپولیس هستم و سرخ‌پوش می‌مانم

 • سخنگوی فدراسیون کشتی: فعلا مجوز برگزاری مسابقات نداریم

 • ترابی قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد

 • لیگ برتر تنیس| مسابقات نیمه تمام جام حذفی آقایان برگزار می‌شود

 • لیگ برتر بسکتبال| بزرگان انصراف می‌دهند/ برگزاری مسابقات بدون حضور مدعیان؟

 • جام حذفی تنیس| مسابقات نیمه تمام به میزبانی البرز برگزار می شود

 • حمیداوی: رحمتی یک سرمایه ملی است/ به‌دنبال برنامه سه‌ساله با مهدی هستیم

 • رونمایی از تالار افتخارات فدراسیون جهانی تکواندو در سال 2021

 • موفقیت استقلال در شهرآورد توجهات بسیاری را جلب کرد

 • فلاح: بحث واگذاری سرخابی‌ها با جدیت درحال انجام است

چت دانلود آهنگ جدید افزایش ممبر تلگرام روغن آرگان دانلود آهنگ ایرانی بازار آهنگ های جدید '; document.body.innerHTML += t; } }, 100);

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن