اقتصادی

ترافیک سنگین در همه جاده‌های تهران-شمال/کندوان ساعت 12 امروز یک طرفه می‌شود

پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۱:۲۶ ترافیک سنگین در همه جاده‌های تهران-شمال/کندوان ساعت 12 امروز یک طرفه می‌شود

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 12 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع است.

ترافیک سنگین در همه جاده‌های تهران-شمال/کندوان ساعت 12 امروز یک طرفه می‌شود

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در همه محورهای تهران-شمال

وی اظهار کرد: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کرج – چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا، محدوده کندوان، حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده مجلار نشان می‌دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل شماره 18 تا انتهای آزادراه، از ترافیک سنگین در محور هراز (جنوب به شمال) محدوده های پلور‌، آب اسک‌، حدفاصل وانا تا بایجان و محدوده سه راهی چلاو خبر داد.

محرابی‌نیا همچنین از بروز ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند و در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا رودبار خبر داد.

وی اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا گلدشت، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.

* محدودیت ترافیکی جاده‌های منتهی به شمال تا روز سه‌شنبه 11 شهریور

محرابی‌نیا گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 12 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه مورخ 99/06/07 از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز جمعه مورخ 99/06/07 از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه مورخ 99/06/08 از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز شنبه مورخ 99/06/08 از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ‌های 99/06/09 و 99/06/10 تا ساعت 2 بامداد روز های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های 99/06/09 و 99/06/10 تا ساعت 2 بامداد روز های بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

* محدودیت تردد کامیون در کندوان و هراز

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: در ‌محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی‌نیا تصریح کرد: تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 امروز و روزهای جمعه، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه پیش‌ِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد در محور هراز ممنوع است.

وی گفت: در محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه 9 شهریور از مسیر شمال به جنوب ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: البته در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

* ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-شمال

محرابی‌نیا تصریح کرد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز سه شنبه مورخ 11 شهریور در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران– سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

* ممنوعیت تردد در جاده سلفچگان-قم و محور آستارا-اردبیل

وی اظهار داشت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه پیشِ رو ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 تا 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه پیش‌ِ رو ممنوع است.

محرابی‌نیا اظهار‌ کرد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا 24 روز یکشنبه 9 شهریور ‌ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه تهران-ساوه-سلفچگان است.

‌* آزادراه تهران-کرج-تهران پرترددترین جاده کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته آزادراه تهران-کرج، آزادراه‌ کرج-‌تهران و آزاد کرج-قزوین پرترددترین جاده‌های کشور بود.

* افزایش 10.5 درصدی ترافیک جاده‌ها در 24 ساعت گذشته

وی اظهار داشت‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد تعداد 2216 ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 10.5 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 14.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* انسداد جاده شمشک-دیزین و محور شهداد-نهبندان

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین – همدان در کیلومتر 110، جاده فرعی شمشک – دیزین، محور‌‌ خرم‌آباد – پلدختر و محور شهداد – نهبندان به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن