اقتصادی

تسهیل فرآیند حمل و نقل اولویت ناوگان ملی کشتیرانی در بندر چابهار

پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹ – ۱۱:۳۶ تسهیل فرآیند حمل و نقل اولویت ناوگان ملی کشتیرانی در بندر چابهار

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: تسهیل فرآیند حمل و نقل، ارائه قیمت های رقابتی و افزایش مسیرهای حمل کانتینری اولویت ناوگان ملی در بندر چابهار است.

تسهیل فرآیند حمل و نقل اولویت ناوگان ملی کشتیرانی در بندر چابهار

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با حضور در بندر راهبردی چابهار از اسکله، زیرساخت ها، امکانات و تجهیزان این بندر بازدید کرد.

وی افزود: تسهیل فرآیند حمل ونقل، ارائه قیمت‌های رقابتی و افزایش مسیر‌های حمل کانتینری اولویت ناوگان ملی در بندر چابهار است.

دیدار و گفتگوی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از جمله برنامه‌های این سفر بود که طرفین پیرامون قابلیت‌ها و پتانسیل‌های بندر چابهار و مشارکت دو جانبه، بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تسهیل فرایند حمل کانتینری، ارائه قیمت‌های حمل دریایی رقابتی در مقایسه با سایر خطوط کشتیرانی و نیز افزایش مسیرهای حمل کانتینری به مقاصد بنادر منطقه قول مساعد داد.

افزایش free time و هزینه‌های حمل کانتینرها در مقصد برای کانتینرهای صادراتی و ترانزیتی و همچنین تامین کانتینر خالی و در نهایت کاهش بوروکراسی اداری و انعطاف در صدور بارنامه و ترخیص‌ها با توجه به نیاز مشتریان در شرایط کنونی از جمله مواردی بود که در این دیدار مطرح گردید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن