اجتماعی

تصمیم گیری درخصوص پروتکل‌های بهداشتی مدارس/ در صورت نیاز تدابیر بهداشتی سختگیرانه خواهند شد

سه‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ – ۲۰:۱۲ تصمیم گیری درخصوص پروتکل‌های بهداشتی مدارس/ در صورت نیاز تدابیر بهداشتی سختگیرانه خواهند شد

وزیر بهداشت گفت: درخصوص پروتکل های بهداشتی مدارس در جلسه ای با حضور وزیر آموزش و پرورش تصمیم گیری خواهد شد.

تصمیم گیری درخصوص پروتکل‌های بهداشتی مدارس/ در صورت نیاز تدابیر بهداشتی سختگیرانه خواهند شد

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، سعید نمکی روز وزیر بهداشت در حاشیه مراسم رونمایی و افتتاح گام نخست برنامه خدمات دوراپزشکی در جمع خبرنگاران گفت: همه شهروندان عزیز بدانند خودمان را عاشق تک تک این شهروندان کشور می دانیم لذا باید بدانند که اگر سلامت شهروندان خود را در خطر ببینیم به عنوان وزارت بهداشت محکم مقابل آن خواهیم ایستاد.

وی افزود: در رابطه با مدرسه و آموزش باید بگوییم که در همه دنیا آموزش از راه دور فقط به عنوان یک شیوه آموزشی پسندیده در شرایط کرونا قرار نگرفته است و آمیزه‌ای از آموزش از راه دور و آموزش حضوری است به شکلی که بچه‌ها فضای مدرسه را احساس کنند‌.

نمکی گفت: تا ساعتی دیگر جلسه‌ای با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار خواهیم کرد، خوشبختانه وی هم به شدت از تصمیمات ستاد کرونا پیروی می کند و به شدت در توسعه زیرساخت های آموزش مجازی خصوصا سامانه شاد کار کرده است. در این جلسه مسائل مربوط به آموزش دانش آموزان بررسی می شود و مردم بدانند اگر کوچکترین آسیب متوجه فرزندان این سرزمین ببینیم اولین کسی که از برگزاری گردهمایی ممانعت کند وزارت بهداشت خواهد بود.

وزیر بهداشت ادامه داد: همانطور که برای کنکور قول دادیم که پروتکل ها رعایت شود شاهد بودیم که در کنکور دکتری و ارشد و کنکور سراسری با رعای فاصله گذاری و توانستیم کنکور منطبق بر پروتکل ها برگزار کنیم؛ در خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه ها هرچه سلامت جوانان و دانش آموزان مار را تهدید کند از آن ممانعت خواهیم کرد.

وی گفت: همواره شیوه ما تمنا و خواهش نخواهد بود و به خاطر حمایت از همکاران ما که در شرایط سخت خدمت ارائه می دهند اگر ضرورت سختگیری بیشتر احساس شود روی این مسئله کار خواهیم کرد و پای تصمیم خواهیم ایستاد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن