سیاسی

تصویب و جمع‌بندی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای در کمیسیون اجتماعی مجلس

دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۰۳:۵۵ تصویب و جمع‌بندی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای در کمیسیون اجتماعی مجلس

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب و جمع‌بندی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی خبرداد و گفت:‌ براساس این طرح امکان جابه‌جایی سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های مختلف بازنشستگی وجود دارد.

تصویب و جمع‌بندی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای در کمیسیون اجتماعی مجلس

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کار بررسی و تصویب طرح دو فوریتی انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی به پایان رسید تا این طرح برای رسیدگی در صحن مجلس به هیأت رئیسه ارسال شود.

وی افزود: براساس طرح انتقال سوابق بیمه‌ایی امکان جابه‌جایی سوابق بیمه‌ای برای افراد بین صندوق‌های بازنشستگی مختلف در کشور وجود دارد که پس از درخواست فرد بیمه شده به صندوق بازنشستگی مقصد مابه‌التفاوت تعیین شده توسط صندوق مبدأ و یا فرد درخواست کننده پرداخت و کار انتقال سوابق انجام می‌شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه لایحه مقاوله‌نامه دولت جمهوری اسلامی ایران با سازمان جهانی کار در رابطه با بهداشت، ایمنی و همچنین بهداشت کار و بازرسی کار اعاده شده از سوی شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و ایراد وارد شده از سوی شورای نگهبان به این لایحه اصلاح شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون بیمه رازی زمزم بیمه رازی زمزم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن