ورزشی

تقدیر رئیس کمیته ملی المپیک از مرام پهلوانی سهراب مرادی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک

شبکه های اجتماعی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سلامکانال تلگرام
توئیتر

گروه: ورزشی ساعت: 14:21 منتشر شده در مورخ: 1400/02/24 شناسه خبر: 1733827 تقدیر رئیس کمیته ملی المپیک از مرام پهلوانی سهراب مرادی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک تقدیر رئیس کمیته ملی المپیک از مرام پهلوانی سهراب مرادی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک سید رضا صالحی امیری طی پیامی از رشادت هاو تلاش های خستگی ناپذیر سهراب مرادی برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک توکیو تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در متن پیام فوق آمده است: سهراب مرادی پولادمرد افتخار آفرین و با اخلاق کشورمان به رغم آسیب دیدگی مزمن جهت حضور در بازیهای المپیک توکیو،دلاورانه باتحمل درد ورنج فراوان پنجه در پنجه پولادسرد باحریفان سر سخت خود نهاد تا بتواند بار دیگر پرچم پر افتخار میهن عزیزمان را در این میدان بزرگ برافراشته نماید.

سهراب عزیز با تکیه به قدرت لایزال الهی و با ذکر یا علی،،، تمام همت،قدرت و توان خود را در چله غیرت و مردانگی نهاد و حتی دردمزمن کتف وکمر وی هم مانع ازحضور ایشان در این میدان سخت نشد.

بی شک این سرزمین ، خاستگاه شیر زنان و دلیر مردانی است که با از خودگذشتگی و جانفشانی بارها وبارها کام ملت راشیرین کردندودر دل این مردم عزیز و قدرشناس جای گرفتند.

یاد ونام سهراب قهرمان وپهلوان نامدار ایران زمین تا ابد بر تارک اذهان مردم نقش بسته و ماندگار خواهدماند.

از خداوند متعال برای بهبودی و سلامتی قهرمان ارزنده کشورمان دعای خیر می نماییم و امید واثق داریم باردیگر شاهد حضور ایشان در عرصه رقابت های آسیائی ،جهانی والمپیکی باشیم.

وزارت ورزش و جوانان ،کمیته ملی المپیک،فدراسیون وزنه برداری وخانواده بزرگ و فرهیخته ورزش قدردان ستارگان ایران زمین خواهند بود.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1733827 '); d.write(' اخبار مرتبط آخرین اخبار

خرید نهال تور کیش بازار '; document.body.innerHTML += t; } }, 100);

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن