اجتماعی

تمدید اعتبار یکساله مجوز مؤسسات غیردولتی تحت نظارت بهزیستی

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۶:۴۷ تمدید اعتبار یکساله مجوز مؤسسات غیردولتی تحت نظارت بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای به مدیران کل بهزیستی استان‌ها، از تمدید اعتبار یکساله مجوز مراکز و مؤسسات غیردولتی تحت نظارت بهزیستی به صورت خودکار و بدون نیاز به مراجعه صاحبان امتیاز این مراکز به ادارات بهزیستی خبر داد.

تمدید اعتبار یکساله مجوز مؤسسات غیردولتی تحت نظارت بهزیستی

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس،وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای به مدیران کل بهزیستی استان‌ها در سراسر کشور، از تمدید اعتبار یکساله مجوز مراکز و موسسات غیردولتی تحت نظارت بهزیستی به صورت خودکار و بدون نیاز به مراجعه صاحبان امتیاز این مراکز به ادارات بهزیستی خبر داد.

در این بخشنامه آمده است: با عنایت به مصوبه مورخ ۹۹.۵.۱ کمیسیون عالی ماده ۲۶، شرایط بحران ناشی از شیوع کرونا و لزوم بسیج همگانی به منظور مقابله با آن و به منظور تسهیلگری فعالیت صاحبان امتیاز مراکز و موسسات غیردولتی تحت نظارت سازمان، مقرر شد آن دسته از دارندگان پروانه فعالیت، پروانه مسؤول فنی، و پروانه تأسیس از سازمان که موعد تمدید مجوز آنها از ابتدای تیرماه سال ۹۹ تا ابتدای تیرماه سال ۱۴۰۰ است،از ابتدای مرداد ماه سال ۱۴۰۰ نسبت به تمدید مجوز خود اقدام کنند و در این مدت از مراجعه به سازمان جهت انجام امور تمدید خودداری کنند.

شایان ذکر است در صورت عادی شدن شرایط، تصمیم مقتضی در زمان مناسب اعلام خواهد شد. واحدهای غیردولتی دارای پرونده مفتوح نظارتی(تذکر و اخطار در خصوص عملکرد مرکز و موسسه) مشمول این بخشنامه نیستند.

مقتضی است نسبت به ابلاغ این بخشنامه به واحدهای تابعه و حوزه های مرتبط با عملکرد مراکز و موسسات غیردولتی و نیز صاحبان امتیاز مراکز و موسسات، اقدام لازم مبذول شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن