سیاسی

جایگاه شهیدسلیمانی به عنوان یک «قهرمان ملی» در دل‌های مردم ارج یافت

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ – ۰۳:۴۵ جایگاه شهیدسلیمانی به عنوان یک «قهرمان ملی» در دل‌های مردم ارج یافت

روابط عمومی وزارت در توضیحاتی درباره یک خبر تصریح کرد: جایگاه شهید سلیمانی به عنوان یک «قهرمان ملی» در دلهای مردم ارج یافت.

جایگاه شهیدسلیمانی به عنوان یک «قهرمان ملی» در دل‌های مردم ارج یافت

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار خبری با عنوان «سوال از زنگنه درباره توهین دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت به شهید سلیمانی» توضیحاتی ارائه کرد که متن آن به شرح زیر است:

طی روزهای اخیر شایعه‌ای سراسر کذب و آکنده از بغض و کینه علیه دکتر فرزین مینو، معاون وزیر نفت در امور مدیریت و توسعه منابع انسانی و دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت در خصوص بی‌حرمتی به شهید والامقام سردار سلیمانی، به صورت هدفمند و به قصد تسویه حساب شخصی ابتدا در رسانه‌های مجازی و سپس از طریق برخی افراد صاحب تربیون در خبرگزاری فارس انتشار یافت، که موجب تاسف و شگفتی از اصرار برخی به تکرار یک مطلب سراسر کذب شد.

در متون اسلامی مکرر عنوان شده است که بهتان بدترین نوع دروغ است و چنانچه اتهام شخص در غیاب وی باشد غیبت هم بشمار می آید و انسان در واقع مرتکب دو گناه شده است، یکی دروغ و دیگری غیبت و بزرگترین ظلم در حق برادر مؤمن آن است که او را متهم به ارتکاب گناهی کنی که هرگر آن را انجام نداده است. بهتان به اصطلاح همین برچسب زدن به این و آن است که متاسفانه اخیرا بیش از پیش مطرح بوده و امروزه نیز بزرگترین ابزار دشمنان و مخالفان برای ایجاد تفرقه در کشور است.

آنچه ما و همگان از سیره عملی و اخلاق حسنه شهید سلیمانی عزیز به یاد می آوریم، تلاش خالصانه او برای جلوگیری از تفرقه و ایجاد همدلی و اتحاد در میان صفوف کارگزاران نظام اسلامی بود و خون پر برکت و پاک این سرباز سرافراز انقلاب پس از شهادت مظلومانه‌اش نیز سبب ایجاد اتحاد کم نظیری میان اقشار مختلف مردم شده و جایگاه او به عنوان یک «قهرمان ملی» در دلهای مردم ارج یافت.

حال چگونه برخی بدون کوچکترین بررسی و تحقیقی به یک بهتان نسبت داده شده به یکی از مدیران خدوم صنعت نفت که بارها تکذیب شده، می پردازند و با پنهان شدن در پس نام «سردار دلها» بر طبل عناد و تفرقه می‌کوبند و برخی دیگر نیز ناآگاهانه بازیچه تسویه حساب شخصی یک فرد معزول از قدرت می شوند. لذا رعایت انسانی و اخلاق حداقل انتظاری است که از صاحبان منصب و تربیون می رود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون بیمه رازی زمزم بایا لاستیک بارز بیمه البرز رسپینا سفر می ایران فان هفت گردون بیمه رازی زمزم بایا لاستیک بارز بیمه البرز رسپینا سفر می ایران فان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن