سیاسی

جزئیات سفر هیات کمیسیون امنیت ملی| اصابت چند خمپاره و راکتِ درگیری بین ارمنستان و آذربایجان به داخل خاک ایران

دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ – ۱۱:۳۳ جزئیات سفر هیات کمیسیون امنیت ملی| اصابت چند خمپاره و راکتِ درگیری بین ارمنستان و آذربایجان به داخل خاک ایران

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبق بازدید به عمل آمده متاسفانه طی این چند روز، چند خمپاره و راکتِ درگیری بین ارمنستان و آذربایجان به مناطق داخل خاک ایران اصابت کرد و ما از منزل آسیب دیده و همچنین زمین کشاورزی مورد هدف در شهرستان خداآفرین بازدید کردیم.

جزئیات سفر هیات کمیسیون امنیت ملی| اصابت چند خمپاره و راکتِ درگیری بین ارمنستان و آذربایجان به داخل خاک ایران

ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: روز گذشته هیاتی از کمیسیون امنیت ملی به منطقه مرزی ایران و آذربایجان برای بررسی تحولات اخیر در منطقه قره‌باغ رفتند، این سفر در پی مناقشات اخیر بین آذربایجان و ارمنستان و تحولات رخ داده در این منطقه رخ داد.

عمویی تصریح کرد: طبق بازدید به عمل آمده متاسفانه طی این چند روز چند خمپاره و راکت به مناطق داخل خاک ایران اصابت کرد و ما از منزل آسیب دیده و همچنین زمین کشاورزی مورد هدف در شهرستان خداآفرین بازدید کردیم.

وی افزود: در ادامه این بازدید هیات سه نفره کمیسیون امنیت ملی به ریاست شهریار حیدری نایب رییس کمیسیون و بنده به عنوان سخنگو و آقای آقازاده رییس کمیته دفاعی کمیسیون وارد استان اردبیل شدیم و از گذرگاه مرزی بیله‌سوار بازدید کرده و دیداری با آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در این استان داشتیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور هیات کمیسیون امنیت ملی در استان اردبیل در ادامه بازدید از مناطق مرزی صورت گرفت، اظهار کرد: ما از پایانه بیله‌سوار بازدید کردیم که آقای جهانگیرزاده نماینده پارس‌آباد هم حضور داشت، شرایط بیله‌سوار عادی است و ترددها همچون چند ماه گذشته در جریان است.

عمویی ادامه داد: در دیدار با آیت‌الله عاملی نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل از نظرات ایشان مطلع شدیم. ایشان از شخصیت‌های ارزشمند استان هستند و نسبت به مسائل منطقه اشراف خوبی دارند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به حضور هیاتی از این کمیسیون در جلسه شورای تامین استان اردبیل اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان دستگاه‌های نظامی، انتظامی، امنیتی و سیاسی استان به ارائه اطلاعات و نظرات خود درباره تحولات مرتبط با درگیری بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان پرداختند جلسه‌ای که در آن آقای نیک‌زاد نایب رییس مجلس، عباس‌زاده مشکینی نماینده مشکین‌شهر و حاتمی نماینده کلیبر و خداآفرین نیز حضور داشتند.

انتهایا پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن