سیاسی

حداقل یک میلیون از ۲.۵ میلیون خانه خالی به بازار عرضه خواهد شد

يکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ – ۰۷:۲۲ حداقل یک میلیون از ۲.۵ میلیون خانه خالی به بازار عرضه خواهد شد

نماینده رشت در مجلس گفت: حداقل یک میلیون از مجموع 2.5 میلیون خانه خالی با اجرای قاطع قانون و در قالب اخذ مالیات از خانه‌های خالی به بازار عرضه خواهد شد که می‌تواند اثرات خوبی داشته باشد.

حداقل یک میلیون از ۲.۵ میلیون خانه خالی به بازار عرضه خواهد شد

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مردم در انتخابات اخیر علی‌رغم گلایه‌مندی‌ها و نگرانی‌هایی که از کارآمدی دولت و عدم نظارت و فسادی که در بخش‌های مختلف به وجود آمده بود داشتند و همین موضوع را در مشارکت‌شان در انتخابات نشان دادند، به نمایندگان غیرهمسوی با دولت رأی دادند.

**محتکران خانه برای فرار از مالیات ناچار به عرضه هستند

وی افزود: مردم به کاندیداهایی در انتخابات مجلس یازدهم رأی دادند که بتوانند در یک‌سال باقی مانده از عمر دولت چند اقدام اساسی را در زندگی و معیشت‌شان ببینند.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به تصویب قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی می‌توان اثرات آن را در بازار مسکن دید، چرا که محتکران برای فرار از مالیات ناچار به عرضه خانه هستند لذا ما امیدواریم با ابلاغ اجرای این مصوبه از سوی دولت بتوانیم شاهد بهبود بازار مسکن باشیم.

** یک میلیون خانه خالی بزودی به بازار عرضه خواهد شد

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: حداقل یک میلیون از مجموع ۲.۵ میلیون خانه خالی با اجرای قاطع این قانون و در قالب اخذ مالیات از خانه‌های خالی به بازار عرضه خواهد شد که می‌تواند اثرات خوبی داشته باشد.

وی گفت: قوه قضائیه و دستگاه‌های ناظر و مجلس می‌توانند با رصد اجرای دقیق قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی مانع از احتکار مسکن در کشور شوند، ضمن اینکه دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور هم در رصد اجرای این قانون نقش مهمی را برعهده دارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن