اجتماعی

خبرنگاران پا‌به‌پای کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند

پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۲:۴۸ خبرنگاران پا‌به‌پای کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی گفت: خبرنگاران پا‌به‌پای کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند.

خبرنگاران پا‌به‌پای کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، حسین کرمانپور مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در نشست خبری که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد گفت: اگر ما در خط مقدم مبارزه با کرونا ادعایی داریم به دلیل حمایت‌های رسانه است. در این مدت که بیماری کرونا به کشور وارد شد خبرنگاران به صورت صد درصدی کنار کادر درمان هستند و برخی از انها گرفتار بیماری شدند.

وی اظهار داشت: خبرنگاران و عکاسان در تمام بیمارستان‌ها حضور دارند و اگر ایثار پزشکان و کادر درمان به نمایش گذاشته می‌شود نتیجه تلاش و زحمات خبرنگاران است.

کرمانپور افزود: از روز اول که گرفتار بیماری شدم خبرنگاران کنار من بودند و اطلاعات بیمارا نشر دادند، جامعه پزشکی با کمک رسانه‌ها توانست افرادی را که نیاز به مراجعه به بیمارستان ندارند را در منزل مراقبت و درمان کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی خاطرنشان کرد: امسال روز پزشک به صورت حضوری برگزار نمی‌شود لذا با کمک فکری به این نتیجه رسیدیم پویش همدلی با مدافعان سلامت طراحی شود و عده‌ای با مصاحبه و تولید محتوا به کادر درمان انرژی بدهند، امروز انرژی کادر درمان رو به افول است و نیاز به انرژی دارند.

وی تاکید کرد: صحنه‌های تلخ مثل مرگ‌ها، بیماری افراد اثرات بدی روی پزشکان می‌گذارد که ممکن است رفته رفته این موضوع تشدید شود.

انتهای پیام/

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن