سیاسی

دیدار عضو کمیسیون آموزش با رئیس سازمان استخدامی/ پیگیری مشکل کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش

سه‌شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ – ۰۳:۱۴ دیدار عضو کمیسیون آموزش با رئیس سازمان استخدامی/ پیگیری مشکل کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای پیگیری مشکل کمبود نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش با انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی دیدار کرد.

دیدار عضو کمیسیون آموزش با رئیس سازمان استخدامی/ پیگیری مشکل کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش

به گزارش خبرگزاری فارس، در نشست مشترک محمد مهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور موضوع استخدام کمبودهای وزارت آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفت.

زاهدی با تشریح موضوع مورد بحث در این نشست گفت: استخدام و جذب کمبود نیروی انسانی در حوزه‌های آموزشی، پرورشی و کادر اداری در وزارت آموزش و پرورش محور اصلی این نشست بود و مقرر شد براساس مصوبه شورای انقلاب عالی فرهنگی هرچه زودتر شاخص‌های جذب در هرکدام از این حوزه‌ها با همکاری وزارت آموزش و پرورش و هماهنگی با کمیسیون آموزش و تحقیقات تعیین و به تصویب هیات وزیران برسد و پس از تصویب اقدام‌های لازم برای رفع کمبود نیروهای آموزش و پرورش صورت بپذیرد.

به گزارش فارس، در حال حاضر بیش از ۲۵۰ هزار نفر کمبود واقعی نیروی انسانی در آموزش و پرورش می باشد ضمن اینکه کشور با ۱۰۰ هزار کمبود معلم مواجه است و این موضوع از مهمترین چالش‌های نظام تعلیم و تربیت می‌باشد.

انتهای پیام/

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن