سیاسی

رحمانی فضلی: حوزه امنیت داخلی در بالاترین شاخص ها است

دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹ – ۲۲:۳۳ رحمانی فضلی: حوزه امنیت داخلی در بالاترین شاخص ها است

وزیر کشور گفت: حوزه امنیت داخلی در بالاترین شاخص ها است.

رحمانی فضلی: حوزه امنیت داخلی در بالاترین شاخص ها است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امشب به مناسبت هفته دولت با حضور در برنامه تیتر شب شبکه خبر ضمن تسلیت ایام عزای امام حسین (ع)، در مورد بیانات اخیر رهبر انقلاب خطاب به دولتمردان و بیان گزارش کار به مردم، گفت: نَفس صداقت می ـواند باورپذیری و مشارکت مردم را افزایش دهد.

وی با اشاره به اهمیت و وسعت وظایف وزارت کشور ادامه داد: در حوزه امنیت نمی توان عدد و رقم مطرح کرد اما در نظر سنجی ها حوزه امنیت داخلی در بالاترین شاخص ها است. در بحث امنیت بالاترین رضایتمندی مردم بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته امنیت داخلی بوده است. ما سالم ترین و قانونی ترین انتخابات را برگزار کرده ایم.

وزیر کشور بیان داشت: ما در مناطق مرزی، خلاء ها و حفره های امنیتی داریم که باید جبران کنیم آنهم به دلیل وجود همسایگانی است که در تامین امنیت خودشان ناموفق هستند. حضور سه میلیون افغانستانی در کشور که حدود یک میلیون و دویست یا سیصد هزار نفر آن ها غیر قانونی هستند و بدون رعایت پروتکل ها به کشور آمده اند از نظر امنیتی حفره است.

رحمانی فضلی اظهار داشت: کار برای انجام دادن خیلی زیاد است و ما بسیار تلاش کردیم در این دولت تفکر ما منطبق بر تحقق توازن و تعادل باشد. استانداران و فرمانداران نقش هماهنگی را دارند.

ادامه دارد…

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن