ورزشی

رسول پناه: همه مدیران قبلی و فعلی باید جواب بدهند/ دندانپزشک وزیر نیستم، مطب هم ندارم!

شبکه های اجتماعی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سلامکانال تلگرام
توئیتر

گروه: ورزشی ساعت: 14:13 منتشر شده در مورخ: 1399/05/24 شناسه خبر: 1636698 اسامی 7 بازیکن جدید را به من داده اند/ هنوز کارمان به چیپس و پفک نرسیده! رسول پناه: همه مدیران قبلی و فعلی باید جواب بدهند/ دندانپزشک وزیر نیستم، مطب هم ندارم! رسول پناه: همه مدیران قبلی و فعلی باید جواب بدهند/ دندانپزشک وزیر نیستم، مطب هم ندارم! سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مدیران قبلی پرسپولیس باید پاسخگوی مطالبات برانکو باشند زیرا آنها در زمان مناسب یک دلار هم به وی ندادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛

مهدی رسول پناه درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من 15 روز قبل از سال 99 به پرسپولیس آمدم و از همان زمان مشکلات خیلی زیاد بود. بحث بدهی های خارجی و داخلی، طلب بازیکنان و شرکت های هواپیمایی جمع شده و وضعیت بحرانی در پرسپولیس حاکم شده بود. در آن زمان با هیات مدیره تقسیم بندی کار کردیم. از شانس بد ما 11 پرونده خارجی داشتیم که در آستانه اجرایی و عملیاتی شدن بود.

وی افزود: من به مسئول حقوقی و بین الملل باشگاه گفتم هر پرونده سریع پیگیری شود. برانکو یکی از مربیان زحمتکش ما بود اما متاسفانه زمانی که باید حق و حقوق وی را می دادند یک دلار هم ندادند. مدیران وقت باید در این زمینه جواب بدهند اما به نظر من می توانستند پول برانکو را در مدیریت های قبلی بدهند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: پس از اعلام حکم فیفا با پرداخت مبلغی، درخواست گراندز رای کردیم. برانکو ابتدا درخواست یک میلیون و 600 هزار یورو درخواست کرده بود و ما این رای را هم داریم اما فیفا در رای اولیه یک و میلیون و 50 هزار یورو را تایید کرد. طبق حکم این حکم باید به زلاتکو 162 هزار یورو، ایگور 205 هزار یورو و مارکو هم حدود 114 هزار یورو پرداخت می کردیم.

رسول پناه ادامه داد: پس از صدور این رای به ما گفتند می توانید در زمان مشخص به دادگاه CAS اعتراض کنید اما می دانستیم باید هزینه ای حدود 160 هزار تا 200 هزار دلار برای اعاده دادرسی پرداخت کنیم و در نهایت حق و حقوق برانکو هم تایید می شد. به همین دلیل هزینه دیگری ندادیم. حتی برای دادرسی مجدد یک هزینه 4 هزار یورویی ابتدایی هم پرداخت شد اما ما نیاز به خریدن زمان داشتیم.

وی افزود: بهترین کار را انجام دادیم و اگر زمان نمی خریدیم، با محرومیت های شدیدتری مواجه می شدیم. مصاحبه ای هم نکردیم زیرا طرف مقابل رصد می کرد. جدا از اعلام رای یک میلیون و 50 هزار یورو باید 5 درصد سود سالانه هم پرداخت می کردیم. برانکو حق داشت زیرا با وی برخورد مناسبی نشده و به برانکو ظلم شده بود. در نهایت تصمیم گرفتیم پول وی را پرداخت کنیم.

رسول پناه تصریح کرد: از فیفات و محل انتقال بیرانوند به آنتورپ مطالباتی داشتیم که قرار شد پول برانکو را از این محل بدهیم. قرار بود قسط اول پول بیرانوند 25 اسفند به ایران بیاید و 11 تیر هم قسط بعدی اش به ما برسد اما با توجه به شیوع ویروس کروما انتقال این پول به تاخیر افتاد. یک روز قبل از تاریخ 6 آگوست که آخرین مهلت ما برای پرداخت طلب برانکو و دستیارانش بود، حق انتقال بیرانوند به حساب باشگاه نشست.

وی افزود: بلافاصله این پول را تبدیل کرده و طلب زلاتکو و ایگور را هم از محل مطالبات خود در فیفا دادیم. پول سرتن چوک، گابریل و نیلسون را هم قبلا پرداخت کرده بودیم و از پول باقی مانده مان در این محل می توانستیم تنها پول ایگور و زلاتکو را بدهیم. 205 هزار یورو برای ایگور و 162 هزار یورو برای زلاتکو را درخواست کردیم از این محل بدهند. البته دیگر نمی توانستیم از مطالبات مان در فیفا پنج درصد سود دو مربی را بدهیم و این پول را از درآمد انتقال بیرانوند دادیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: حدود 330 هزار یورو به حساب برانکو و 120798 یورو به حساب مارکو در عمان پرداخت کردیم. مطالبات ایگور و زلاتکو هم در فیفا پرداخت شده که این موضوع هم پذیرفته شد. ما پول گابریل را از همین طریق دادیم و مطالبات 11 هزار دلاری سرتن چوک هم از این محل تسویه شدکه البته فیفا گفت هزار دلار اضافه است و 10 هزار دلار به چوک داد.

رسول پناه درباره اینکه ایگور پانادیچ اعلام کرده فیفا نامه ای برای پرداخت مطالبات به وی نداده است، توضیح داد: اینجا سوتفاهمی پیش آمده است. روند پرداخت به این شکل است که ما باید درخواست خود را به کمیته انضباطی ارسال کنیم تا از محل مطالبات پرسپولیس پرداخت شود. مشروط به اینکه یک فرمی را باشگاه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال، ایگور یا زلاتکو باید پر کنند تا سریع این انتقال صورت بگیرد. ما و فدراسیون فرم را پر کرده ایم اما تاکنون مربیان کروات فرم را پر نکرده اند.

رسول پناه درباره اینکه آیا پرسپولیس نمی توانست پول برانکو را به حساب وی در کرواسی واریز کند، گفت: برانکو حساب عمانش را به ما معرفی کرد و ما نمی‌توانستیم پولی را در کرواسی بدهیم. تازه می‌فهمیم که تحریم‌ها چقدر تأثیرگذار است. برانکو به شرطی پذیرفت پولش به حساب ریالی اش در عمان پرداخت شود که ما کارمزد تبدیل یورو به ریال عمان را پرداخت کنیم. برای نشان دادن حسن نیت مان این کار را هم انجام دادیم.

وی ادامه داد: با توجه به تحریم ها امکان داشت پول بلوکه شود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم به برانکو در عمان پول بدهیم. از طرفی برای ما حاشیه سازی کرده و می گفتند دروغ می گوییم. شانس ما زمانی که می خواستیم پول برانکو را بدهیم، بانک های عمان 12 تا 14 روز به دلیل عید قربان تعطیل بود. کارگزاری که قرار بود به این مربی پول بدهد پول را در 17 حواله و در عابربانک های عمان داد. همه این ها نشان می دهد ما حسن نیت داشتیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره دلیل محکوم شدن این باشگاه به پرداخت 127 هزار دلار دیگر اظهار داشت: بعضی ها به اشتباه یا به عمد می گویند پرسپولیس 115 هزار فرانک سوئیس محکوم شده است. طبق نامه‌ای که فیفا داده است،‌ باشگاه 15 هزار فرانک سوئیس برای ایگور و زلاتکو و 30 هزار یورو هم به عنوان جریمه باید بپردازد که این جریمه باید در مهلت 30 روزه پرداخت شود. اگر ایگور و زلاتکو هم مانند مارکو فرم را پر می کردند، این 15 هزار یورو هم به ما تعلق نمی گرفت.

رسول پناه تصریح کرد: ایگور و زلاتکو برای دریافت پول نیاز به زمان یکی دو ماهه دارند اما این مشکل ما نیست بلکه مشکل فیفا است که پذیرفته ما می خواهیم پول این مربیان را بدهیم. اکنون از فدراسیون جهانی خواسته ایم مانند نیلسون، چوک و گابریل پول آنها را هم از مطالبات مان در فیفا بدهد. نامه رسمی هم زدیم و اگر فرم ها را پر کنند، پول به حساب شان می آید.

وی ادامه داد: در نهایت اگر فیفا نپذیرد، بازهم متضرر نمی شویم بلکه فیفا پول را در محل مطالبات ما نگه می دارد و در پرونده بعدی که برای بودیمیر یا کالدرون است، طلب آنها را پرداخت می کند. هواداران ما خیلی حساس هستند و می توانستیم اطاله دادرسی کنیم تا پول دو سه ماه دیگر پرداخت شود اما هواداران هر روز می گفتند پول برانکو چه شد. تا یک ماه دیگر قطعا این بدهی پرداخت می شود زیرا منابع را ایجاد کرده ایم. در کنار کارگزار دو سه منبع دیگر داریم و جای نگرانی نیست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ابهام های مربوط به کارگزار این باشگاه گفت: قرارداد ابتدایی ما با آتیه داده پرداز 8 آبان 98 امضاء شد که ایرادهایی داشت. بعد از سرپرستی من در باشگاه، هیئت مدیره تصمیم گرفت کارگزار را تحت فشار قرار بدهیم و در زمان‌بندی مشخصی برای پرداخت‌ها صورت بگیرد زیرا در قرارداد ابتدایی برای پرداخت ها جدول زمانبندی در نظر نگرفته بودند.

وی ادامه داد: برای همین قرارداد را فسخ کردیم تا شرایط مذاکره پیش بیاید. شرکت کارگزار هم طبق الحاقیه ای شرایط را پذیرفت و قرار شد در تاریخ‌های مشخصی پرداخت‌ها صورت بگیرد. ایرادهای زیادی به الحاقیه گرفتند و گفتند چرا چک و تضمین نگرفتید اما شرایط الحاقیه از چک هم برای معتبرتر بود. کارشناسان حقوقی این الحاقیه را مطالعه کرده و ما هم تا زمانی که کارگزار پولی نداده بود، نمی توانستیم از این شرکت دفاع کنیم اما مهم بود که آنها به تعهد خود عمل کرده و تا پایان خرداد 30 میلیارد پرداخت کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: حتی استقراضی که در دوره مدیریت قبلی انجام شده بود جزو درآمد خود از کارگزار آوردیم. یعنی تا الان 45 میلیارد پرداخت شده است که باید تشکر کنیم. یکی از شروط قرارداد این است اگر کارگزار به یکی از تعهداتش عمل نکند، می‌توانیم از قرارداد یکطرفه خارج شویم. الان این شرکت به تعهداتش عمل کرده و برای پرداخت طلب برانکو هم به ما کمک می‌کند.

رسول پناه تصریح کرد: حضور مردم در ورزشگاه برای ما فرصت درآمدزایی ایجاد می کند اما به دلیل کرونا چنین اقدامی صورت نگرفت اما با این وجود کارگزار وسط آمد و به تعهدات خود عمل کرد. اینکه می گویند شرکت دیگری هم در مزایده شرایط بهتری داشته، درست نیست و من این موضوع را تکذیب می کنم. بهترین اقدام را کردیم و اگر با شرکت دیگری قرارداد می بستیم همین کارگزار فعلی از پرسپولیس شکایت می کرد.

وی افزود: ما قرارداد را اصلاح کردیم و اگر کارگزار شکایت می کرد، خیلی ها که الان انتقاد می کنند، می گفتند این مدیریت پرونده ای بدتر از پرونده برانکو به جا گذاشت. با اصلاح قرارداد منابع را ایجاد کردیم و گول چهار تا چک را هم نخوردیم. از این چک ها خیلی در باشگاه زیاد است و حدود 30 میلیارد چک به ما داده اند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره بازداشت یکی از معاونان این باشگاه توضیح داد: از روز اولی که به پرسپولیس آمدم، بحث مبارزه با فساد را پیش گرفتم و گفتم تمام مدیران ما و حتی مدیرات قبلی باید درباره عملکردشان به مردم پاسخگو باشند. شفاف سازی به سود کار است. حتی گزارشی از تخلفات را به سازمان بازرسی کل کشور اعلام کردیم تا حق و حقوق پرسپولیس احیا شود.

رسول پناه افزود: من این وسط پرچمدار بودم و خودم اولین نفر پاسخگو هستم. هیچ ابایی هم نداریم و هرکسی هم نمی خواهد، می تواند با پرسپولیس همکاری نکند. خوشبختانه همه مدیران باشگاه پاسخگو هستند. مردم حق دارند مخصوصا درباره گزارش های مالی ما بدانند و باید شفاف باشیم. چند روز قبل هیات مدیره گزارش مالی به من داد که آن را در اختیار رسانه ها می گذارم تا شفافیت مالی باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

وی ادامه داد: از دستگاه های امنیتی و نظارتی ممنون هستم که ورود کرده اند و مدیر ما هم پاسخگو بود. البته این کار باید زودتر انجام می شد زیرا داستان های زیادی درباره گزارش های مالی وجود دارد که خوشبختانه با ورود این نهادها همه مدیران قبلی و فعلی باید جواب بدهند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره تعارف سیدجلال حسینی به وی برای بالا بردن جام قهرمانی توضیح داد: وقتی جام را به سید جلال دادند برای من احترام قائل شد و گفت باید جام را به من بدهی. از وی که کاپیتان ارزشمند پرپسولیس و بازیکن بزرگی برای ما است تشکر می کنم. حسینی شخصیتی متین و با اخلاق دارد که افتخار پرسپولیس هم است. برای لحظه‌ای جام را به من داد که من هم سریع به خودش بازگرداندم.

رسول پناه درباره میزان پرداختی باشگاه پرسپولیس به برانکو و دستیارانش گفت: زمانی که پول را به برانکو پردخت کردیم، اعلام کردیم چند روز صبر کنید تا پول به حساب وی بنشیند. حدود 330 هزار یورو را که نزدیک به 30 درصد قرارداد می شود پرداخت کرده ایم اما برخی ها در فضای مجازی گفتند پرسپولیس پنج درصد پول برانکو را داده است درحالیکه در مجموع 60 درصد قرارداد برانکو و دستیارانش که حدود 860 هزار یورو می شود به آنها پرداخت کرده ایم.

وی افزود: هیچ مشکلی برای پرداخت مطالبات برانکو نداریم. اگر برانکو همکاری می‌کرد یک دلار هم جریمه نداشتیم. الان در فضای مجازی می‌گویند 127 هزار دلار جریمه شده‌ایم ولی ما این رای را نشان می دهیم که ثابت می کند چنین مبلغی درست نیست. شاید اگر مبلغ باقی مانده مطالبات برانکو را ندهیم کسر امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی برای ما دردسرساز شود، اما اصل را روی شفافیت گذاشته‌ایم تا دغدغه‌ها برطرف شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: می توانستیم در مقطع فعلی تا 500 هزار یورو به برانکو پرداخت کنیم اما باشگاه هزینه هایی دارد که باید این پول هم پرداخت شود. از همین پول انتقال بیرانوند 100 هزار یورو به بشار رسن پرداخت کردیم و به رادو و اوساگونا هم پرداختی داشتیم.

رسول‌پناه راجع به اینکه حمیدوای مالک شهر خودرو از عدم دریافت مطالبات این باشگاه برای انتقال یحیی گل محمدی گلایه‌هایی داشت, تصریح کرد: هیئت مدیره اصل را روی پرونده برانکو گذاشته بود. البته ما در این مدت چند پرونده داخلی که مبلغ کمتری بود را پرداخت کردیم، ولی الان دغدغه اصلی‌مان بحث برانکوست. ما اولویت‌بندی کردیم. پرونده برانکو که تمام شود به سایر پرونده‌های داخلی هم رسیدگی خواهیم کرد.

وی درباره انتقاداتی که برای هشتگ‌ها و نحوه گرفتن پول از هواداران توسط کارگزار مطرح می‌شود, گفت: باید قبول داشته باشیم شرایط اقتصادی خوب نیست. ما 110 میلیارد با کارگزار قرارداد داریم. اگر مشکل برانکو را نداشتیم هر مدیری با این امتیاز می‌توانست راحت کار کند. الان 110 میلیارد حداقل قرارداد است و اگر درآمد از 160 میلیارد هم بالاتر برود بازهم 80 درصد به ما تعلق می‌گیرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود پرسپولیس هم با اسپانسر استقلال به توافق رسیده و قرار است محصولات این شرکت با دو رنگ قرمز و آبی عرضه شود, ابراز داشت: خدا را شکر می‌کنیم که هنوز کار ما به پفک و چیپس نرسیده است!. محصولات مینو اصالتاً قرمز‌ رنگ است و دیگر نیازی نیست تغیر رنگ پیدا کند. صحبت‌هایی شده و امیدواریم با عنوان اسپانسر جدید، با این شرکت کار کنیم.

رسول‌پناه درباره بحث تمدید قرارداد بازیکنان داخلی نیز تصریح کرد: ما می‌خواستیم تمرکز تیم‌مان به‌هم نخورد. بچه‌های ما بازیکنان بزرگی هستند و در سطح کشور حرف اول را می‌زنند. چهار قهرمانی پیاپی هم کار بزرگی است و باشگاه تعهداتی دارد که باید به آن عمل کند. ما تا الان 75 درصد از تعهدات فصل جاری را پرداخت کردیم. از فصل قبل هم بعضی از بازیکنان طلب‌هایی داشتند که پرداخت کردیم. ما تا الان همه را پرداخت کردیم فقط پاداش قهرمانی مانده است که در پایان فصل به همراه باقیمانده مطالبات پرداخت خواهیم کرد.

وی در مورد قرارداد بشار رسن نیز توضیح داد: بشار رسن یکی از بازیکنان محجوب ماست و پرسپولیسی تیر است، ولی متأسفانه از مدیران قبل بدقولی‌هایی دیده و ناراحت بود. ما از مطالبات این فصل رسن بیش از 90 درصد را پرداخت کردیم و به زودی با او قرارداد می‌بندیم و مشکلی نیست.

«با توجه به نرخ ارز شاید حفظ بازیکنان سخت باشد.»، سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع اظهار داشت: اولاً ما اصل را روی این گذاشته‌ایم که شاکله تیم را حفظ کنیم. به جز علیپور، بشار و چند بازیکن دیگر بقیه بازیکنان ما قرارداد دارند و ما به تعهدات‌مان عمل کردیم و انتظار داریم آنها هم به تعدات‌شان عمل کنند. در مورد قرارداد بازیکنان، یکسری بندها وجود دارد که من مخالف آن بودم، ولی چه کار کنیم که این بندها وجود دارد که برخی از بازیکنان با پرداخت 300 یا 400 هزار دلار می‌توانند جدا شوند. ما اصل را گذاشتیم روی حفظ بازیکنان ولی اگر بازیکنی دوست دارد جدا شود، ما براساس حق و حقوق باشگاه تعهداتی داریم که از آن دفاع می‌کنیم. اگر بازیکنی می‌خواهد برود ما دیگر نمی‌توانیم کاری کنیم، ولی به نظر من عشق به پرسپولیس اولین لازمه حضور است و قطعاً بازیکنان ما این عشق را دارند. ما باید دستمزدها را پرداخت کنیم، ولی اگر بازیکنانی اصرار به رفتن دارند، ما فقط می‌توانیم برای آنها آرزوی موفقیت کنیم.

رسول‌پناه درباره اینکه گفته می‌شود بازیکنانی مانند ترابی و علیپور از کشورهای قطر و چین پیشنهاد دارند، بیان کرد: ما پیشنهادی ندیدم. باشگاه متقاضی باید به باشگاه ما اعلام کند ما تا الان چیزی ندیدیم. اگر به ما پیشنهادی برسد، وارد کار می‌شویم و با سرمربی و بازیکن مشورت می‌کنیم.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود در قرارداد برانکو پاداش 300 هزار یورویی برای قهرمانی لیگ و 200 هزار یورویی برای کسب سهمیه آسیایی وجود داشته و قرارداد او نیز مانند قرارداد ویلموتس عجیب است، گفت: پاداش‌هایی بوده است که برانکو الان رقم درخواستی را با توجه به همان پاداش‌ها مطالبه کرده است. قرارداد ویلیموتس با برانکو خیلی فرق دارد. در قرارداد برانکو چیزی نبوده و فقط مطالباتش پرداخت نشده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد استوکس و اوساگونا نیز توضیح داد: در قرارداد استوکس اصلاً مدیر حقوقی نبوده و نظر حقوقی داده نشده است. درباره اوساگونا هم بخشی از مطالبات او را دادیم و تا پایان فصل قرارداد دارد. قرارداد این بازیکن 150 هزار دلار است که حدود 40 درصد آن را پرداخت کردیم.

رسول‌پناه در ادامه در واکنش به شوخی مجری برنامه مبنی بر اینکه با توجه به شیوع بیماری کرونا او دیگر کار دندانپزشکی نمی‌کند،‌ عنوان کرد: جالب است بدانید من اصلاً کار طبابت نمی‌کنم! کارشناس رسمی پزشکی هستم، ولی اصلاً مطب ندارم. من ارتباطم با مرحوم کاشانی از زمان شاهین بوده و اصلاً نه من مطب دارم و نه کار پزشکی می‌کنم. نمی‌دانم حرف و حدیث‌ها از کجا درآمده است. مثل همین موضوع که درباره جریمه 127 هزار دلاری ما گفته شد. یا چند هفته پیش گفتند باشگاه دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شده و یک هیاهیو علیه باشگاه به وجود آمد. باورتان نمی‌شود برخی‌ها با محرومیت و هیاهو دنبال منافع شخصی خودشان هستند. خیلی حرف‌ها زده می‌شود که کذب است. از روز اول چاله‌هایی داریم، ولی در حال مدیریت هستیم و باید ساختار سازی کنیم.

وی درباره اختصاص دو ورزشگاه درفشی‌فر و شهیدکاظمی به باشگاه پرسپولیس نیز گفت: ورزشگاه درفشی‌فر سال 47 به وزارت ورزش واگذار شده بود و سال 64 معارض داشت و حتی آمده بودند تا ورزشگاه را تصرف کنند. روزی که من به باشگاه آمدم یک نفر از طریق واسطه‌ای به من گفت اگر درفشی‌فر را می‌خواهید، متری 20 میلیون تومان می‌فروشیم. ما دیدیم سال 49 یک پرونده در دیوان قضایی تشکیل شده است که به آن ورود کردیم. از قوه قضایه تشکر می‌کنم که وارد قضیه شد و دیدیم که حق پرسپولیس است. ما توانستیم سند درفشی‌فر را به نام پرسپولیس بزنیم.

وی در خصوص تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس نیز عنوان کرد: قبلاً به تیم‌های پایه هیچ توجهی نمی‌شد، نه تنها در پرسپولیس، بلکه در کل کشور هم همینطور بود. به خاطر همین است که در آسیا هم به موفقیت نمی‌رسیم. ما تیم‌ها پایه را فعال کردیم و 70 درصد مطالبات آن‌ها را هم پرداخت کردیم. مهم‌ترین مسئله هم این است که ورزشگاه شهدای گمنام را به تیم‌های پایه اختصاص دادیم و توجه ویژه‌های به تیم‌های پایه کردیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با جذب بازیکنان جدید نیز اعلام کرد: اسامی 7 بازیکن به ما اعلام شده و ان‌شاالله در زمانش این کار را انجام خواهیم داد. من تا حالا به هواداران قول ندادم، ولی الان قول می‌دهم مسئله برانکو را حل خواهم کرد. اینجا هم از همه خواهش می‌کنم با ما همکاری کنند.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1636698 '); d.write(' اخبار مرتبط آخرین اخبار

 • ناطقی: شهربانو منصوریان با این رفتارها قصد تسریع مهاجرت احتمالى را دارد/ با حاشیه و پروپاگاندا می خواهد فراموش نشود

 • رسول پناه: همه مدیران قبلی و فعلی باید جواب بدهند/ دندانپزشک وزیر نیستم، مطب هم ندارم!

 • صادقی: گول شرایط را نمی‌خوریم/ امیدوارم اشتباهات داوری باعث تغییر در جدول نشود

 • بوناچیچ: تیمی که پرسپولیس را می‌برد، پتانسیل بالایی دارد/ نساجی تنها تیمی است که روی چمن مصنوعی بازی می کند

 • اقلیمی: ورزشکارانی که شانس بیشتری دارند، کمک هزینه دریافت می کنند/ 7 ماه تا مسابقات گزینشی فرصت داریم

 • تارتار: داوران به چشم تیم خنثی به ما نگاه می‌کنند/ سایپاه انگیزه بالایی دارد

 • نامجومطلق: مجیدی بعد از بازی مصاحبه مفصل می کند/ نیاز چندانی به بازیکن جدید نداریم

 • جهانبخش: انتظار داشتم جایزه بهترین گل فصل را بگیرم/ تمام تمرکزم روی برایتون است اما آینده قابل پیش بینی نیست

 • ارسال لایحه دفاعیه پرسپولیس در پرونده کالدرون و دستیاران برای CAS

 • کعبیان پور: ما بقا می خواهیم، استقلال سهمیه/ صد در صد در لیگ می‌مانیم

 • رییس فراکسیون ورزش مجلس: تلاش می کنیم برای همیشه حق پخش تلویزیونی را حل کنیم

 • نوری: می خواهم در توکیو خوشرنگ ترین مدال را کسب کنم/ کرونا در روند آماده ما ایجاد کرد

 • نظرسنجی AFC برای بهترین گل تاریخ جام ملت‌های آسیا؛ گل آزمون نامزد شد

 • شجاعیان: از سازمان لیگ بابت عدم صدور کارت بازی‌ام گله‌مندم

 • جام قهرمانی لیگ ووشو ۲۵ مرداد اهدا می‌شود

 • سهرابی: با هیچ سرمربی‌ای مذاکره نکرده‌ایم/ حاج‌صفی را راحت از دست نخواهیم داد

 • مراودات فدراسیون با هلدینگ شستا ادامه‌دار خواهدبود/ نامه فیفا مبنی بر پرداخت غرامت به ویلموتس به فدراسیون ارسال نشده است

 • اردو و دیدار تدارکاتی تیم‌ ملی مطابق برنامه قبلی برگزار خواهد شد

 • بازی ایران – ازبکستان لغو نمی‌شود/ احتمال برگزاری فینال جام حذفی قبل از اردوی تیم ملی

 • کاپیتان‌های اسبق پرسپولیس و استقلال، گزینه‌های جدید هدایت سپاهان

 • حمایت تورلیخانوف از حمید سوریان

 • تقوی از شنبه در فدراسیون والیبال حضور می‌یابد/ تست کرونای دبیر فدراسیون منفی شد

 • اسامی داوران هفته بیست و نهم لیگ برتر اعلام شد

 • محمودزاده: بهترین تصمیم را برای نمایندگان فوتبال ایران می‌گیریم/ پیشنهادمان برای زمان نقل و انتقالات از 6 شهریور تا 29 آبان است

 • برگزاری جلسه آنلاین مسئولان شاخه ژیمناستیک هنری

 • کرونا جان قهرمان ووشوی کشور را گرفت

 • نیکپا هالیوودی می‌شود/ زندگی ستاره تکواندو روی پرده سینما

 • سازمان لیگ اتهام به کارمند خود را پیگیری می‌کند

 • از تمبر یادبود رشته ووشو رونمایی خواهد شد

 • تیم‌ملی برنامه مسابقات انتخابی جام‌جهانی را دریافت کرد

 • خلعتبری: برای کسب سهمیه همه چیز دست خود ماست

 • تلاش دیاباته برای بروز بهترین عملکرد در جام حذفی/ شیخ در استقلال می‌ماند

 • نصیرزاده: باشگاه استقلال فقط در کشتی آزاد تیم‌داری می‌کند/ مسئولان پرسپولیس تنور رقابت را داغ کنند

 • رفیعی: همه جنبه منفی هشتگ را دیدند/ برخی‌ها به‌دنبال جوسازی هستند

 • با آمدن تکسیرا جا برای مهاجم مجار تنگ شد/ جدایی کومان از جمع زردها

 • نویدکیا به نیمکت سپاهان نرسید/ تکسیرا تا پایان فصل طلایی‌ها را هدایت می‌کند

 • آبی‌ها پولدار شدند/ حساب بازیکنان استقلال شارژ مالی شد

 • لیگ برتر ووشو| جام قهرمانی 25 مردادماه اهدا می‌شود

 • رسول پناه: هیچ بازیکنی را نمی فروشیم

 • اسپانسر استقلال در رشته کشتی مشخص شد

چت دانلود آهنگ جدید بلیط هواپیما روغن آرگان دانلود آهنگ ایرانی بازار آهنگ های جدید '; document.body.innerHTML += t; } }, 100);

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن