سیاسی

زارعی: رسانه‌های سعودی_ لندنی به محاصره محرم درآمدند

پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۹:۰۳ زارعی: رسانه‌های سعودی_ لندنی به محاصره محرم درآمدند

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: معماران تابستان داغ ضد ایرانی، فکری برای محرم و صفر نکرده بودند حالا حداقل تا پنجاه روز دیگر در محاصره نیروهای اجتماعی نوظهور محرم خواهند بود.

زارعی: رسانه‌های سعودی_ لندنی به محاصره محرم درآمدند

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ مجتبی زارعی عضو هیآت علمی اندیشه سیاسی اسلام دانشگاه تربیت مدرس و رییس بسیج اساتید کشور ضمن قدردانی از برگزاری سومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی جنبش استادی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی گفت: محرم و صفر به همان میزان که مقوم و نگاهبان ایران و اسلام بوده است به همان اندازه ضد انقلابیون بخصوص آمریکا، اروپا و آل سعود و رژیم جعلی اسراییل را زمین گیر می کند.

وی ادامه داد: همانگونه که با مبارزات نیروهای مومن، شیطان های درونی در ایام الله رمضان در غل و زنجیر قرار می گیرند؛ بخصوص هنگامی که رسانه های سعودی- لندنی و آمریکایی که بنا بود از میوه های خبیثه تابستان ضد ایرانی برداشت کنند در همین نقطه حساس به محاصره های نیروهای مردمی- انقلابی محرم درآمده اند و از حیث رسانه‌ای حداقل تا پایان صفر در بن بست خواهند بود.

زارعی اظهار داشت: کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا، منافقین و محور عربی – عبری در اوج حملات خود به دلیل عدم محاسبه محرم و صفر در مناسبات ایرانیان و ظرفیت های آن در محاصره ایام الله محرم قرار گرفته به نحوی که به نظر می رسد این محاصره تا پنجاه روز دیگر و تا پایان صفر تداوم خواهد داشت؛ زیرا ایرانیان علاوه بر اقتدار نظامی و تکنولوژی های پیشرفته ، تنها کشور دارنده ی زرادخانه های نرم، یوم الله ها و ابرجنگ افزارهای نرم در جهان هستند.

زارعی گفت: محرم وصفر نه تنها رسانه های ضد ایرانی و فرماندهان سیاسی و نظامی تابستان باصطلاح داغ را زمین‌گیر کرده بلکه موجب تولید قدرت نرم و انباشت آن در این مقطع حساس نیز شده است چون محرم و صفر فرمول تبدیل تهدیدات و بحران ها و به مزیت سازی و فرصت‌ها است.

وی ادامه داد: در همین روزهای سخت اقتصادی ، محرم رابطه مردم و رهبری و فرمول کهن امامت – امت را تقویت کرده است ، جایگاه مرجعیت دین و علما را بخاطر به میدان آوردن ظرفیت عقلانیت اسلامی – شیعی و گسترانیدن آن بر سر چرخه ملی مهار کرونا جلوه گر کرده است.

وی ضمن تقدیر از نخبگان و نیروهای فراگیر و اجتماعی محرم و اعلام تشکر ویژه از محمود کریمی و افشین اعلاء بخاطر راه اندازی و تولید حسنیه سیار و به صحنه در آوردن بهنگام هنر ادبی علیه توافق ذلیلانه ارتجاع عرب با اسراییل گفت: یوم الله محرم، محراب ها، منبرها، خطبا و ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت را به میان مردم و به کوچه ها و خیابانها آورده و در حال ترمیم برخی شکاف های مهارتی و روشی مابین این جریان با توده مردم است.

این استاد دانشگاه گفت: به رغم گرفتاری ها سفره‌ها و اطعام و مواسات و همدلی تا اندازه رزمایش ملی رونق پیدا می کند که همه اینها ثمره فناوری نرم محرم و صفر است.

وی افزود: به رغم ضدیت رسانه های دشمن و حسادت گروههای شکست خورده روشنفکری و بروکرات و ساختار شکن ، فناوری محرم و عقلانیت دینی حاکم بر نخبگان و ملت امام حسین (ع)، اکنون در فضای کرونا زده ی کشور، این فناوری قابل تسری به دیگر بخش های نخبگانی، سلبریتی ها و نیروهای اجتماعی برای تغییر و بهبود رفتارهای اجتماعی در سختی ها و ازجمله در همه گیری کرونا است و باردیگر معلوم کرد فناوری های نرم اسلامی و ایرانی به دلیل درونزا بودن و فطرت بنیاد بودن و همسو بودن با خواست قلبی ایرانیان موجب آرامش ، برکت و نظم و انتظام در جامعه است.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور با قدردانی از تلاش های شبکه اساتید متعهد و بسیحی در دانشگاه آزاد اسلامی برای تولید خدمات اجتماعی در زلزله، سیل و بحران کرونا و جریان سازی های اتقلابی و علمی آنها در سراسر کشور گفت: دانشگاه آزاد اسلامی که در حال برنامه ریزی های تحولی برای قوام علمی و انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی است باید قدردان این شبکه عظیم استادان متعهد در واحدهای دانشگاهی باشد زیرا بدون همراهی نیروهای مومن و انقلابی و جنبش استادی بسیج، تحول در دانشگاه آزاد غیر ممکن است.

وی افزود: نباید برخی محافظه کاران که در روزهای واقعه برای حمایت از نظام در این دانشگاه دست به استخاره می زنند با مشورت غلط به مسوولان دانشگاه آزاد موجبات بی مهری را نسبت به بسیح استادی فراهم کنند.

زارعی اظهار داشت: بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خط مقدم و پیشران تحولات در دانشگاه آزاد بوده و تحولات کنونی نیز ثمره این شبکه از سرمایه انسانی در واحد های این دانشگاه در سراسر کشور بوده است.

وی گفت: بسیج اساتید در واحدهای دانشگاهی آزاد به دور از وابستگی های جناحی و فردی در این دانشگاه ، صرفا همسو با تحولاتی است که رایحه آن از سوی رهبر حکیم نظام در این دانشگاه وزیدن گرفت و جنبش استادی خود را در پیشگاه ملت،

همیار مدیرانی می داند که در این دانشگاه برای اعتلای علمی و انقلابی آن مجاهدت کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن