فرهنگ و هنر

سروش خردسالان و کودکان منتشر شد

مجلات سروش - کراپ‌شده

در ادامه داستان های فکر و بکرو نمایش سریالی در این شماره از مجله به داستان فریدون و کاوه پرداخته شده و در مجله صفحاتی برای ساخت صحنه نمایش اختصاص داده شده است.

به گزارش مشرق، ۹۸مین شماره از سروش خردسالان ویژه مردادماه ۹۹ منتشر و روی پیشخوان مطبوعات قرار گرفت.

در این شماره، سروش در سخن اول با اشاره به شیوع بیماری و ماندن کودکان درخانه، راه حل هایی برای سرگرمی خردسالان ارائه کرده است و از آنها خواسته است تا شعر، قصه، نقاشی، سفال، اریگامی و … تهیه کرده و به نشانی مجله سروش ارسال کنند.

نانا و پوپو دو عروسک دوست داشتنی شبکه نمایش در این شماره مهمان سروش هستند و داستان گردش در یک روز تابستانی را همراه با خانم بهار روایت می کنند.

کتاب "دلم یه مهمون میخواد" به نویسندگی محبوبه صمصام شرعیت در صندوقچه این شماره از مجله خردسالان معرفی شده است. این کتاب به تازگی از سوی انتشارات سروش منتشر شده است.

خیال خام، خالخالی و کفشدوزک، دنیای توپی و برنامه رادیویی سلام کوچولو نیز در قابهای رنگی این شماره، سروشی های خردسال را به دنیای انیمیشن می برد.

ساختنی های قصه ی باغ دوستی، نمایشنامه این دیگه چیه؟ ماشین بازی، قصه بازدید از موزه، جانشینی پیامبر در دست های آسمانی از دیگر مطالب این شماره از سروش خردسالان است.

همچنین سیصد و چهل و یکمین شماره از ماهنامه سروش کودکان ویژه مرداد ماه ۱۳۹۹ منتشر و روی پیشخوان مطبوعات قرار گرفت.

در این شماره از سروشی های کودک خواسته شده است تا داستان و شعر بنویسند، نقاشی، سفال اریگامی و روایت یک قصه را تهیه کنند وبه ادرس نشریه ارسال نمایند.

اتل متل یه جنگل، آقا معلم و بچه ها، لالایی آذری، فرآیند، شاعر دغل از جمله مطالبی است که به معرفی انیمیشن های جذاب شبکه پویا می پردازد. همچنین سروش، در مطلبی تحت عنوان همراه با صبا، به سراغ مرکز پویانمایی صبا رفته و در طی گزارشی به معرفی این مرکز تولید انمیشین پرداخته است.

در ادامه داستان های فکر و بکرو نمایش سریالی در این شماره از مجله به داستان فریدون و کاوه پرداخته شده و در مجله صفحاتی برای ساخت صحنه نمایش اختصاص داده شده است.

کفش هزارپا، انیمیشن چیست؟، قوچ بهشتی، من و بهترین دوستم گام پنجم خداشناسی، پل زبلزاده، سلطان پنیر، شبکه های اجتماعی، سرزمین کارها، از دیگر مطالب این شماره از سروش کودکان هست.

در صفحه یار مهربان، سروش به معرفی کتاب "دکمه های گربه ای" نوشته تهمینه حدادی پرداخته است. این کتاب به تازگی از سوی انتشارات سروش منتشر شده است.

  • شهر خبر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن