ورزشی

سعادتمند: حق باشگاه است که برای فصل بعد تصمیم بگیرد/ هیچکدام از ادعاهای مطرح شده مجیدی واقعیت ندارد

شبکه های اجتماعی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سلامکانال تلگرام
توئیتر

گروه: ورزشی ساعت: 14:22 منتشر شده در مورخ: 1399/06/07 شناسه خبر: 1641637 کرونا گرفتم اما کار زمین نماند/ مخالف استعفای سرمربی هستیم سعادتمند: حق باشگاه است که برای فصل بعد تصمیم بگیرد/ هیچکدام از ادعاهای مطرح شده مجیدی واقعیت ندارد سعادتمند: حق باشگاه است که برای فصل بعد تصمیم بگیرد/ هیچکدام از ادعاهای مطرح شده مجیدی واقعیت ندارد مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هیچکدام از مسائلی که فرهاد مجیدی در صفحه شخصی خود اعلام کرده واقعیت ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد سعادتمند درباره حواشی ایجاد شده پس از سفرش به ایتالیا اظهار داشت: ما یک باشگاه حرفه‌ای هستیم. از سال 94 تا الان، استقلال حدود 11 میلیارد و 900 میلیون تومان به 52 نفر بدهی داشته که باید آن را پرداخت کنیم تا برای سال جدید، مجوز حرفه‌ای بگیریم. کاری به سختی پرداخت این مبلغ و همکاری افراد مختلف ندارم، چون باشگاهی حرفه‌ای هستیم، باید با همه موارد حرفه‌ای برخورد کنیم. مسی هفته گذشته طی فکسی به مدیران باشگاه بارسلونا،‌ اعلام کرد در بارسلونا نیستم. اگر قرار است من، معاونان یا سرمربی در تیم نباشم، باید به صورت رسمی اعلام شود. من به‌عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گویم سرمربی ما یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد و باید روی نیمکت‌مان بنشیند. ما پس از ماه‌ها، ‌24 ساعت قبل برنده دربی شدیم و به فینال جام حذفی صعود کردیم. خودم هم قبل از مسابقه پیش بچه‌ها بودم.

وی در پاسخ به این سؤال که «با این نیت به اروپا رفته بودید که استراماچونی برگردد یا تخفیف بگیرید؟»، گفت: ما در آستانه کسب یک جام هستیم و بازی مهمی داریم. سرمربی هم باید تیم را جمع کند و دل هواداران با قهرمانی شاد شود. روز ششم مرداد ششمین جلسه هیئت مدیره بود. در آن جلسه توضیحاتی داده شد و هیئت مدیره مرا ملزم به سفر فوری به ایتالیا کرد. در بند هفت مصوبه آن جلسه به سفر به ایتالیا برای تعامل، تخفیف و تقسیط تأکید شد.

سعادتمند ادامه داد: استراماچونی شکایت 285 صفحه‌ای به فیفا داده است. ما با توجه به شیوع کرونا در کشورهای مختلف، با مدیرکل بین‌المللی وزارت ورزش مکاتبه کردیم. این سفر روی هم چهار روز بود و با فرست‌کلاس هم نبود. من براساس مصوبه هیئت مدیره رفتم با حراست هم مکاتبه کردم. دعوت‌نامه‌ای از وکیل اول استراماچونی برای من آمد. زمانی که با سفارت این مکاتبات انجام شد، تاریخ دربی مشخص نبود. اینکه عنوان شده که دقیقاً قبل از دربی بروم و با نیت خاصی بروم، جالب نیست. اگر ما سپاهان را نمی‌بردیم، دربی وجود نداشت و سازمان لیگ هم که اخیراً تاریخ دربی را اعلام کرد.

مدیرعامل استقلال با بیان اینکه دعوتنامه‌اش برای سفر پنج روزه اضطراری بوده است، خاطر نشان کرد: این سفر مصوبه هیئت مدیره بود و ما دو ماه حضوری و شفاهی با مسئولان در این باره صحبت کردیم، پس هیچ قصد و غرضی نبود. من برای آنکه حقی ضایع نشود به ایتالیا رفتم، نه برای بازگرداندن استراماچونی.

سعادتمند گفت: در قرارداد استرماچونی چند تبصره وجود دارد. بعد از رأی فیفا باشگاه ملزم است که تمام قرارداد را در هفت روز بپردازد. آیا ما توان پرداخت دو تا سه میلیون یورو را در این مدت کوتاه داریم؟! واقعاً سفر سختی بود و چند جلسه فشرده داشتیم. متأسفانه در رسیدی که وکیل او دارد و رسیدی که دست ماست، 140 هزار دلار موجود نیست. اگر من نتوانم دفاع کنم، چه کسی باید دفاع کند؟

وی با اشاره به اینکه قرارداد استراماچونی 1.5 میلیون یورو بوده است، تصریح کرد: علاوه بر این مبلغ، دو بخش به اندازه 20 درصد باید اضافه شود. استراماچونی 305 هزار یورو گرفته است، اما چیزی که ما اینجا داریم، با چیزی که آنها دارند، فرق دارد. ما همچنین باید به ازای هر ماه 10 هزار یورو نیز بدهیم. ضمن اینکه پنج درصد روزشمار باید بپردازیم. ضمن اینکه استراماچونی هنوز هم پیشنهادی ندارد. او پیشنهادیی از ایران و دیگر کشورها داشته که رد کرده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: شما در پرونده ویلموتس مشاهده کردید که بند غرامت هم وجود دارد و احتمال اینکه اینجا هم بند غرامت باشد و یک میلیون یوروی دیگر بدهیم، هست. ما یکی دو ماه است که به دیاباته و میلیچ بدهکار هستیم و به همین دلیلی هم قصد جذب بازیکن و مربی خارجی نداریم. ما طی چند ماه اخیر و از زمان حضورمان در باشگاه، دو چمن آماده و یک سالن بدنسازی مجهز فراهم کردیم. همچنین پرواز اختصاصی را گذاشتیم و در حالی که وظیفه من نیست، ولی انجامش دادم.

سعادتمند با اشاره به اینکه به ایتالیا رفته بود تا از استراماچونی تخفیف بگیرد، اظهار داشت: من همان روزی که برگشتم، باید دو هزار فرانک سوئیس می‌دادم تا پرونده میگوئل فریز شود. با همین اقدام نیز همان مبلغ قرارداد او را 37 هزار یورو کردیم. من همچنین برای حق رشد امید نورافکن به فیفا شکایت کرده‌ام.

وی سفرش به ایتالیا را سخت توصیف کرد و گفت: ما در دو روز، پنج جلسه بی‌واسطه داشتیم که هر کدام دو یا سه ساعت طول کشید. رسیدی که استراماچونی و وکیلش داشتند با رسیدی که ما داریم، 140 هزار دلار تفاوت دارد و معلوم نیست این پول کجاست. اگر نتوانم از منافع باشگاه، کشور و دولت دفاع کنم، باید چه کنم؟ استراماچونی و دستیارانش سالی 750 هزار دلار قرارداد بستند که برای دو سال می‌شد یک و نیم میلیون یورو. 40 درصد به آن اضافه شد و مطابق چیزی که دیدیم، استراماچونی 305 هزار یورو گرفته است.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه سرمربی ایتالیایی به ازای هر ماه باید 10 هزار یورو دریافت کند که به‌جز پنج ماه حضورش در ایران به 190 هزار یورو می‌رسد، تصریح کرد: پنج درصد روزشمار به این مبلغ اضافه می‌شود. به استراماچونی پیشنهاد نشده یا اگر شده باشد، او نپذیرفته است. ما در ویلموتس بند غرامت داشتیم. امکان دارد روی این شکایت به فیفا، بند یک میلیون یورو اضافه شود و ما این مبلغ را متضرر شویم. من چهار ماه و 10، 15 روز است به استقلال آمده‌ام، مطالبات دیاباته و میلیچ را دادم و دو ماه دیگر باید به او پول بدهم. من پول ندارم و قصد جذب بازیکن خارجی ندارم. البته مصوبه‌ای هم مبنی بر ممنوعیت جذب بازیکن خارجی وجود دارد.

سعادتمند با بیان اینکه از وقتی به باشگاه استقلال آمده، شرایط حرفه‌ای فراهم کرده است، خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته بارها و بارها درگیر چمن استاندارد بودیم که الان در ورزشگاه‌های انقلاب و آزادی، دو زمین با تمام امکانات داریم. امکانات بدنسازی کاملاً رایگانی در اختیار ماست و دو استخر هم برای بازیکنان گرفتم که کرونا اجازه نداد از آن استفاده کنیم. پرواز اختصاصی هم برای بازیکنان فراهم کردیم. در بسیاری از دیدارها 24 ساعت قبل از بازی به قرنطینه می‌رویم، اما 48 ساعت قبل از مسابقه برای تیم هتل گرفتیم.

وی با تأکید دوباره بر این موضوع که سفرش به ایتالیا به خاطر تخفیف گرفتن از استراماچونی بود، درباره اینکه روز چهارشنبه گفته شد 48 ساعت آینده بسیار سرنوشت‌ساز خواهد بود، بیان کرد: من سه‌شنبه آمدم و این فرصت 48 ساعته تمام شده است. من از بدو ورود به استقلال باید دو هزار فرانک سوئیس بابت پرداخت پرونده 170 هزار دلاری میگوئل (کولی) پرداخت می‌کردم که این مبلغ به 37 هزار دلار رسید. منتی نیست، اما 140 هزار دلار به نفع باشگاه کار کردیم. من بابت حق رشد نورافکن به فیفا شکایت کردم که دو سال از این موضوع گذشته بود. پیگیر موضوع هستم تا 240 هزار یورو بگیرم. مهدی قائدی پیشنهاد دو میلیون یورویی دارد، اما به او نیاز داریم و قائدی را نمی‌فروشم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به اظهارات قبلی خود اظهار داشت: گفته بودم نمی‌گذارم یک آجر از باشگاه استقلال کم شود. شاید خیلی‌ها خوش‌شان نیاید، اما نمی‌دانم چه عزمی پشت قصه وجود دارد. تلاش ما بسیار موفقیت‌آمیز بوده است. سازمان بازرسی نظارت کند که چه اتفاقی افتاده و ببینند این سفر به خاطر بار مالی بود که به باشگاه اضافه کنیم یا اینکه بار یک و نیم میلیون یورویی را از باشگاه برداریم که جای تشویق دارد.

سعادتمند در مورد جلساتش با سرمربی پیشین استقلال خاطرنشان کرد: استراماچونی و مدیر برنامه‌اش به ما گفتند از ما سوءاستفاده شد و اجازه نمی‌دادند با آنها صحبت کنیم. تلاش کردم بسیار نامحسوس بروم و برگردم، اما در CIP فرودگاه مردم به من گفتند می‌روید استراماچونی را بیاورید! در میلان هم از من در این باره سؤال کردند که به باشگاه گفتیم رسماً اعلام کنید که برای تخفیف به ایتالیا سفر کردم. من و معاونم مصاحبه کردیم که برای تخفیف رفتم، اما حق قانونی است که برای فصل بعد استقلال تصمیم بگیریم. اگرچه تیم نایب قهرمان لیگ برتر شد، اما با تیم اول 14 امتیاز فاصله داشتیم که این در شأن استقلال نیست. استقلال باید قهرمان شود.

وی با یادآوری اینکه خودش پس از شکست‌ها از حمایت از کادر فنی صحبت کرده بود، بیان کرد: الان هم از تیمم حمایت می‌کنم. ما کمیته فنی نداریم که باید این کمیته را تشکیل دهیم و ببینیم به چه بازیکنی نیاز داریم. ما درگیر کرونا و لیگی فرسایشی شدیم، اما باید در چارچوب مقررات اقدام کنیم. حمید معصومی‌نژاد (خبرنگار صداوسیما در ایتالیا) دو بار در ایتالیا با من تماس گرفت که گفتم مذاکرات باید محرمانه باشد. ما در آن دو روز در هتل بودیم و از او عذرخواهی می‌کنم. مذاکرات ما در راستای تخفیف و شکستن رأی فیفا بوده است تا با استراماچونی به توافق برسیم. دو هفته دیگر رأی صادر می‌شود و باید ظرف هفت روز، حداقل دو میلیون یورو پرداخت کنم که توان آن را ندارم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه به استراماچونی گفته است به او 700 هزار یورو می‌دهند تا پرونده را از فدراسیون جهانی فوتبال خارج کند، گفت: می‌خواستیم با شفر هم صحبت کنیم که او به خاطر قوانین کرونایی نتوانست از آلمان خارج شود، اما در مذاکرات ایمیلی و تلفنی با او به نتیجه خوبی نرسیدیم. شفر گفت من یک سال پیش در استقلال بودم که با من برخورد بدی شد و مرا به زمین تمرین راه ندادند. اگر پرونده استراماچونی از فیفا خارج شود، اتفاق خوبی رخ می‌دهد. قرارداد بویان در زمان دو مدیرعامل قبل از من بسته شد. 200 هزار دلار به او دادیم که رقم کمی نیست. من می‌توانم مدارس فوتبال استقلال را با این مبلغ اداره کنم و به دورترین نقاط کشور که توان مالی ندارند، توپ و امکانات بدهم.

سعادتمند با بیان این موضوع که 76 هزار دلار دیگر به بویان پرداخت شده و باید حدوداً 50 هزار دلار دیگر به او داده شود، تصریح کرد: در این صورت می‌توانیم پنجره‌ای را که می‌گویند بسته شده است، باز کنیم. باید مبلغ 600 هزار دلار به شفر بدهیم که می‌شود 15، 14 میلیارد تومان. از وزارت ورزش، دوستان و اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال تشکر می‌کنم. ما تلاش کردیم تا این مبالغ را تأمین کنیم. وکیل یک مربی، چند دستیار و بازیکن یک نفر است که این هم یک ایراد فنی محسوب می‌شود. اگر پرونده بویان را از فیفا خارج کنیم، پرونده شفر می‌ماند. اگر این کار را نکنیم و پرونده استراماچونی هم به آن اضافه شود، فیفا چه تصمیمی می‌گیرد؟ من چهار ماه آمدم و وارث این همه بدهی شدم.

وی با اشاره مجدد به بدهی‌های باشگاه استقلال اظهار داشت: 330 هزار دلار به بویان، 600 هزار دلار به شفره و حدود دو میلیون یورو به استراماچونی بدهکار بودیم. مگر بودوروف چقدر به درد استقلال خورد؟ باید 125 هزار دلار به او خسارت بدهم و حدود 20 روز برای پرداخت آن زمان داریم. ایسما از باشگاه پاختاکور، نیم‌فصل با استقلال به مبلغ 50 هزار دلار قرارداد بست که در صورت پرداخت نشدن مبلغ فوق طی 24 ساعت، 25 هزار دلار غرامت به آن اضافه می‌شد. از پاختاکور وقت گرفتند و 50 هزار دلار دیگر قرارداد بستند که 25 هزار دلار غرامت به آن اضافه می‌شد. ما الان باید مبلغ 150 هزار دلار پرداخت کنیم. باید 93 هزار دلار به جپاروف بدهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه نگرانی بزرگ‌تری بابت موضوع لئاندرو پادووانی دارد، گفت: به پادو ایمیل زدم و گفتم ما رفتار خوبی با تو نکردیم. او رسید حساب‌های خود را فرستاد و موافقت کرد که آن را از مطالبات استقلال در فیفا بدهیم. فُرم مرتبط را امضا کردیم، اما پادووانی این کار را نکرد و گفت به دادگاه عالی ورزش شکایت کردم. غرامتی را که باید پرداخت کنیم، 9 میلیون یورو شده است. همان زمان با دلار حدود هشت هزار تومان، می‌توانستیم 100 هزار دلار پادو را بدهیم و با مبلغ کمتر از یک میلیارد تومان با او تسویه حساب کنیم. او برای ما زحمت کشید و در زمین ناقص شد، اما باید تاوانش را بدهیم.

سعادتمند که میهمان برنامه ورزش و مردم بود، در پاسخ به پرسشی درباره دلیل سفرش به ایتالیا بیان کرد: شما اصرار دارید که بازگشت استراماچونی را تأیید کنم. مگر شفر یا استراماچونی چگونه به استقلال آمدند. ما در آستانه دربی بودیم و حالا هم در آستانه فینال جام حذفی هستیم. شرایطی را که استقلال به آن نیاز داشت، برای تیم فراهم کردیم. بازیکنان استقلال سه ماه تا پیش از عید، پولی نگرفته بودند. یادم نمی‌آید باشگاهی شب عید، بازیکنش را دست خالی بفرستد.

وی با بیان اینکه با وجود بحران کرونا و تعطیلی، به همه وعده‌های خود با کمی تأخیر عمل کرده است، خاطرنشان کرد: پاداش پیروزی‌ها را پرداخت کردیم و همراه تیم برای دیدار با فولاد به اهواز رفتم. می‌گفتند اهواز در شرایط قرمز کروناست که خودم هم کرونا گرفتم. 12 روز در خانه بودم و کسی متوجه نشد. کاری هم روی زمین نماند. من چهار ماه است به استقلال آمدم، اما 10 ماه حقوق پیشکسوتان را پرداخت کردیم. تیم‌های پایه چند ماه پولی نگرفته بودند که حقوق آنها را هم پرداخت کردیم و همه امکانات را در اختیار استقلال قرار دادیم. اکنون مشکل من شده چرا قبل از دربی رفتم تا از استراماچونی تخفیف بگیرم؟!

«دوست داشتم در زمان دیگری به ایتالیا می‌رفتم، اما این مسئله دست من نبود و سرکنسول ایتالیا این وقت را داد.» سعادتمند با بیان این جمله اظهار داشت: بعد از دربی روز چهارشنبه صحبتی با مجیدی نکرده‌ام، چون استعفایی ندیدم. ما صبح بازی با هم صحبت کردیم و هیچ مشکلی هم نبود. حتی توضیح هم دادم که صحبتم با استراماچونی در چه راستایی بوده است.

وی بیان کرد: بلافاصله بعد از برتری در دربی به رمضانی (سرپرست تیم استقلال) زنگ زدم که اگر شرایط بهداشتی اجازه می‌دهد و بچه ها راحت هستند، به همراه هیئت مدیره به رختکن برویم، اما رمضانی گفت که بهتر است به تمرین برویم. حتی عبدیان یکی از اعضای هیئت مدیره می‌خواست همان موقع پاداش جداگانه بدهد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره پاداش‌ها نیز تصریح کرد: یک عرفی در پاداش داریم که از سرمربی شروع می‌شود و به سایر نفرات می‌رسد. تا الان همه پاداش‌ها به جز دیدار با پرسپولیس و شاهین را داده‌ایم. البته عبدیان پاداش جداگانه‌ای را برای دیدار پرسپولیس زحمت کشید. من بلافاصه بعد از بازی به مجیدی پیام تبریک دادم. اینکه برای باخت مقابل سپاهان خوشحال باشیم، یک تهمت است و درست نیست. الان مجیدی باید بابت مسائلی که مطرح کرده است، به کمیته انضباطی باشگاه بیاید. او گفته یک ماه است که لیست داده، این لیست را به چه کسی داده است؟ دو ماه و نیم است که زبانم مو درآورده که لیست بدهد. حتی به معاون ورزشی باشگاه دو، سه بار نامه زدیم. من زمانی که خبری نشد، خودم شروع به تمدید کردم و با چند بازیکن مطرح نیز وارد مذاکره شده‌ام.

سعادتمند با گلایه از مجیدی گفت: به باشگاه که آمدم، برادرم فوت کرد و او حتی تسلیت نگفت. هر بار سر تمرین رفتم، از اتاقش بیرون نیامد و خودم به اتاقش می‌رفتم.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: دو ماه و نیم است که دنبال تمدید قرارداد محمد دانشگر و علی کریمی هستیم. دو ماه و نیم است که می‌گوییم مجیدی لیست تمدیدی‌ها را بدهد. من لیست آسیا را داده‌ام که در آن مجیدی سرمربی است. او جزو خانواده استقلال است، اما هیچ‌کدام از مسائلی که در پست اینستاگرامی‌اش بیان کرده، واقعیت ندارد.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: شاید در آستانه فینال جوی به وجود بیاید، ولی باید بگویم که من و مجیدی یک تیم هستیم و مقابل هم نیستیم. ما از ایتالیا مصاحبه کردیم که برای تحفیف رفته بودیم. ضمن اینکه من را هیئت مدیره ملزم به این سفر کرده بود.

سعادتمند خاطرنشان کرد: تا الان سالم زندگی کرده‌ام و گذرم به دستگاه‌های مختلف نیفتاده است. اتفاقاً از همین دستگاه‌های نظارتی می‌خواهم که به ماجرای قراردادها و مسائل باشگاه ورود کنند. چرا من باید دو هفته برای 330 هزار دلار جان بِکَنم تا این پول را فراهم کنم؟

وی افزود: هفته آینده به صورت حضوری گزارش کامل سفر به ایتالیا را به وزارت ورزش خواهم داد. من در ماه‌های گذشته و بعد از باخت به فولاد و تساوی با تراکتور، نساجی و سایپا چند بار از مجیدی حمایت کردم. من مدیرعامل باشگاه هستم و باید اختیار داشته باشم که تصمیمات را بگیرم.

مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: ما در آستانه جام حذفی هستیم و هوادار حق دارد که تیمش امسال یک جام کسب کند. ما یک باشگاه حرفه‌ای هستیم و سرمربی یک فصل دیگر قرارداد دارد. اگر قرار به آوردن مربی جدید باشد، اسم مجیدی و کادر فنی را برای آسیا ارسال نمی‌کردم. همه می‌خواهیم مجیدی به کارش ادامه بدهد تا یک جام را به ارمغان بیاورد. او برای فصل جدید با ما قرارداد دارد، اما باید با هیئت مدیره و کمیته فنی بنشینیم و صحبت کنیم. نباید سال آینده اختلاف ما با صدرنشین 14 امتیاز باشد و باید قهرمان شویم. این فاصله امتیازی در شأن استقلال نیست.

سعادتمند تصریح کرد: از دروازه‌بان تا بقیه بازیکنان تیم را که نگاه کنیم، معتقدم ما باید قهرمان آسیا شویم. ما تیم بسیار خوبی داریم و باید سه، چهار بازیکن گردن کلفت بگیریم. این انتظار من است و اگر برآورده نشود، باید صحبت کنیم تا ببینیم مشکل کجاست. ما آمادگی داریم ایرادات را برطرف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: باید 22 میلیارد به شفر و بویان بدهیم. در حالی که با همین مبلغ می‌توانیم این فصل را با بازیکنان تسویه کنیم و 30 درصد از فصل آینده را نیز بدهیم. ما هفته آینده کلنگ‌زنی مجموعه بزرگ هتلینگ را در کمپ حجازی داریم و در حال انجام کاری هستیم که به درآمد پایدار برسیم. بازیکن حرفه‌ای، امکانات و پول به موقع می‌خواهد تا مثل یک سرباز در اختیار باشگاه باشد و آن وقت پست هم علیه باشگاه نمی‌گذارد.

مدیرعامل استقلال درباره مبلغ دقیق بدهی به استراماچونی گفت: در یک بند قرارداد آمد که 20 درصد به کل مبلغ قرارداد به عنوان غرامت پرداخت می‌شود. مذاکراتی که آنجا داشتیم، استقلال باید در بهترین حالت برای باشگاه، 2 میلیون یورو پرداخت کند. البته یک 300 هزار یورو هم بابت لکه‌دار کردن شرایط سرمربی بدهیم.

سعادتمند در پاسخ به این سؤال که اگر استراماچونی بخواهد برگردد، باید پول کمتری به او پرداخت شود؟ گفت: الان مربی ما مجیدی است و باید روی نیمکت بنشیند. او باید این موارد را که نوشته است، توضیح بدهد. الان مجیدی سرمربی است و تا پایان مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا حضور دارد. اگر نتایج خوب هم بگیرد، حضورش ادامه‌دار است، اما حق قانونی باشگاه است که برای فصل جدید مذاکره کند. باشگاه می‌تواند با استراماچونی مذاکره کند، چون هنوز با ما قرارداد دارد و قراردادش دو ساله است. البته دنبال این هستیم که توافق کنیم و پرونده از فیفا جمع شود.

وی تصریح کرد: انتظارم از استقلال بالاست، چون مردم 6 سال است منتظر قهرمانی هستند. این یک حق طبیعی است که اگر تیم در جام حذفی و آسیا خوب باشد، با مجیدی ادامه دهیم. ابته با آمدن استراماچونی یک میلیون یورو از خسارت‌مان کمتر می‌شود. به‌هرحال الان وقت این صحبت‌ها نیست، اما خود دوستان این صحبت‌ها را به وجود آوردند.

«فرهاد قرارداد دارد و باید جام حذفی را درآورد» سعادتمند با بیان این جمله درباره مذاکره‌اش با مربیان داخلی عنوان کرد: من با هیچ‌کس صحبت نکرده‌ام و بلد هم نیستم که دروغ بگویم. من با هیچ مربی داخلی صحبت نکرده‌ام.

مدیرعامل استقلال گفت: از کادر فنی فعلی، بازیکنان و عوامل باشگاه خواهش می‌کنم که همه برای موفقیت استقلال در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا باید یک تیم واحد باشیم.

وی در پایان درباره فینال جام حذفی گفت: صد درصد فینال را می‌بریم. ما استقلال هستیم و باید برنده فینال شویم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1641637 '); d.write(' اخبار مرتبط آخرین اخبار

 • سعادتمند: حق باشگاه است که برای فصل بعد تصمیم بگیرد/ هیچکدام از ادعاهای مطرح شده مجیدی واقعیت ندارد

 • واکنش احمدی به خبر بازگشت استراماچونی

 • نبی: جامعه فوتبال ایران برای تدوین اساسنامه در انتظار دریافت نظر مشورتی فیفا است

 • احضار مجیدی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال

 • آغاز دوباره رقابتهای جهانی جودو/ تاریخ 3 مسابقه مهم اعلام شد

 • ارسال مدارک مربوط به میزبانی ایران در جام ملت‌های آسیا

 • تعویق یک هفته‌ای نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک

 • روایت سایت پارالمپیک 2020 توکیو از پاراکماندار ایرانی؛ طلای تاریخی نعمتی

 • فوتسال جام باشگاه‌های آسیا| تعویق مسابقات به دلیل کرونا

 • تکذیب مخالفت سازمان بازرسی با بازگشت استراماچونی/ هیچ اظهارنظری درباره مربی ایتالیایی صورت نگرفته

 • پیشنهاد وسوسه برانگیز اسپورتینگ برای ستاره ایرانی/ طارمی هایجک می شود؟

 • گزارش سایت پارالمپیک۲۰۲۰ توکیو از طلای تاریخی زهرا نعمتی

 • دستمزد داوران دربی چقدر بود؟

 • محمدی جانشین پورعلی گنجی در العربی می شود

 • باقی‌مانده مطالبات برانکو را یک‌جا پرداخت می‌کنیم

 • همه علیه باشگاه استقلال؛ بحران به رنگ آبی

 • به وقت ناکامی همه مقصریم/ باید قدر این کادر فنی را بدانیم

 • لیست آسیایی سپاهان به AFC ارسال شد/ طلایی‌ها فردا در باغ فردوس

 • باشگاه‌ استقلال: مجیدی استعفایی ارائه نداده است/ پست اینستاگرامی قبول نیست!

 • حمایت تمام‌قد باشگاه پرسپولیس از یحیی/ قبل از اعزام به دوحه بازیکنان مدنظر گل‌محمدی جذب می‌شوند

 • فرهاد مجیدی از سرمربی‌گری استقلال استعفا داد

 • هشدار فدراسیون فوتبال به 4 نماینده ایرانی در آسیا/ مدارک باشگاه‌های ایرانی هنوز تکمیل نشده!

 • بسته‌های کمک مومنانه فدراسیون ووشو در زاهدان توزیع شد

 • جلالی زیر تیغ/ سرمربی گل‌گهر جراحی شد

 • دانشگر در استقلال می‌ماند/ حمایت مدیرعامل آبی‌ها از مدافع گلزن تیم

 • دومین فسخ یک‌طرفه در ذوب‌آهن/ پهلوان از جمع گاندوها جدا شد

 • تاریخ و ساعت فینال حذفی تعیین شد

 • اولین جلسه کمیته مربیان فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی برگزار شد

 • سعادتمند: شفر تخفیف نمی‌دهد/ منتظر پاسخ استراماچونی و وکیلش هستیم

 • طارمی با اسکوچیچ دیدار کرد/ آرزوی موفقیت دراگان برای مهدی

 • میراسماعیلی: فدراسیون جودو توانایی پرداخت هزینه CAS را ندارد

 • پرونده بدهی پرسپولیس به دو دستیار برانکو در فیفا بسته شد

 • نخستین جلسه شورای فنی تیم‌های نونهالان و نوجوانان بوکس برگزار شد

 • انصاری‌فرد: مهمترین هدفم در آاِک کسب جام‌های قهرمانی است

 • فلاح: بحث واگذاری سرخابی‌ها با جدیت درحال انجام است/ در سه سال گذشته رشد قابل توجهی در مستندسازی و تصحیح اراضی فاقد سند داشتیم

 • باشگاه استقلال: استراماچونی برنمی‌گردد!/ خبرگزاری‌ها در جلسه ما حضور نداشتند

 • کارخانه: سکوی المپیک رویا نیست/ والیبال برای مردم اهمیت دارد

 • تجلیل از امامعلی حبیبی در روز ملی کشتی/ نشان با ارزش کُشتی به حبیب حسین‌زادگان اهدا شد

 • اردوی تیم ملی را با 15 کشتی‌گیر برگزار می کنیم

 • مهدی نامزد دریافت بهترین بازیکن فصل لیگ پرتغال شد/ ابولا: طارمی در انتظار پاسخ تست کرونا برای سفر به پورتو

چت دانلود آهنگ جدید افزایش ممبر تلگرام روغن آرگان دانلود آهنگ ایرانی بازار آهنگ های جدید '; document.body.innerHTML += t; } }, 100);

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن