اجتماعی

عامل شهادت مامور پلیس یک قاچاقچی جانی سابقه دار بود/ برخورد قاطع دستگاه قضا” درخواست پلیس است

شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۲:۱۸ عامل شهادت مامور پلیس یک قاچاقچی جانی سابقه دار بود/ برخورد قاطع دستگاه قضا" درخواست پلیس است

فرمانده انتظامی پایتخت با بیان جزئیات شهادت "حامد ضابط" در عملیات تعقیب و گریز, از دستگاه قضایی درخواست کرد که قدری قاطع تر با مجرمان برخورد کند.

عامل شهادت مامور پلیس یک قاچاقچی جانی سابقه دار بود/ برخورد قاطع دستگاه قضا

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس؛ سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت صبح امروز در مراسم تشییع پیکر شهید "حامد ضابط" در ستاد فرماندهی انتظامی پایتخت با بیان اینکه شهید ضابط نیمه‌ شب ایثارگرانه و مخلصانه برای برقراری نظم و امنیت به شهادت رسید، اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت جامعه تلاش می‌کند ودر مقابل برهم زدن امنیت یکی از برنامه‌های اصلی دشمنان است.

رئیس پلیس تهران تصریح کرد: دشمن خود را داعیه‌دار مردم و اقشار مستضعف می‌داند اما به دنبال ایجاد اخلال در نظم است، دشمن از نقطه صفر مرزی تا پایتخت به دنبال برهم زدن امنیت است اما نمی‌داند که ما با تمام وجود به عنوان خادمان این ملت صبور و شهیدپرور ایستاده‌ایم و مجاهدانه از نقاط صفر مرزی تا قلب شهرها دفاع می کنیم.

وی گفت: شهید ضابط، حدود یک هفته پیش باید به شهادت می‌رسید، در آن عملیات یک سارق کودکی را گروگان گرفت، شهید ضابط جان خود را آن موقع به خطر انداخت اما با ایثار هم آن کودک را نجات داد و هم سارق را بازداشت کرد، وی ایثارگرانه برای انجام ماموریت سر از پای نمی‌شناخت‌.

سردار رحیمی تصریح کرد: در این ماموریت نیز این قاچاقچی جانی که بالغ بر پنج بار به زندان رفته و تحت تعقیب نیز بود، با سرعت تمام در یک مسیر، دنده عقب گرفته و همکاران مرا زیر گرفت که یکی دیگر از همکاران نیز مصدوم شد.

وی اظهار داشت: به نظر می‌رسد این افراد جری‌تر و وقیح‌تر شد ه اند، خیلی بی‌تعارف می‌گویم مجرمان باید هزینه بیشتری بدهند و توقع ما از عزیزان ایثارگر در دستگاه قضایی این است که قدری قاطع‌تر با این افراد برخورد کنند، این مجرم درحالیکه می‌توانست به راحتی فرار کند، با سرعت دنده عقب گرفت و یک خادم این نظام و سرباز ولایت را به شهادت رساند البته ما از این موضوعات نمی‌ترسیم و هیچگاه از مسیر خود کوتاه نمی‌آییم چرا که هدف ما هدفی است که امام حسین (ع) به ما آموخت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن