اجتماعی

عملکرد مالی و بودجه‌ای‌کمیته امداد تأیید شد

دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ – ۲۰:۳۶ عملکرد مالی و بودجه‌ای‌کمیته امداد تأیید شد

عملکرد مالی و بودجه‌ای کمیته امداد برای سال ۹۸ از سوی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری و موسسه مفید راهبر، «شفاف» و «مطلوب» ارزیابی شد.

عملکرد مالی و بودجه‌ای‌کمیته امداد تأیید شد

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، مجمع عمومی سالیانه کمیته امداد به منظور بررسی حساب‌های مالی سال ۹۸ با حضور اعضای هیات امنای این نهاد، محمدجواد ایروانی، معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری، هوشنگ نادریان، مدیرعامل موسسه حسابرسی مفید راهبر و هیات همراه تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد ضمن تشکر از اعضای هیات امنا به دلیل همراهی و همکاری در تدوین و اجرای سیاست‌های کلی این نهاد، گزارشی از فعالیت‌های مالی کمیته امداد در سال ۹۸ را ارائه کرد.

در ادامه، بازرسان و حسابرسان موسسه مفید راهبر به ارائه گزارشی از وضعیت مالی و مقایسه بودجه با عملکرد کمیته امداد پرداخته و عملکرد این نهاد در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند را بر پایه گزارش‌های مدون، استانداردهای حسابرسی بخش عمومی و تلفیقی گروهی، «مطلوب» ارزیابی کردند.

همچنین ایروانی، معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری با تقدیر از اعضای هیات امنا و رئیس کمیته امداد به دلیل عملکرد مالی شفاف و سخت‌گیری در روندهای بودجه‌ای، از تمامی مدیران و کارکنان کمیته امداد به خاطر تلاش و خدمت صادقانه در یاری‌رسانی به محرومان تجلیل به عمل آورد.

وی تاکید کرد:گزارش‌های مالی کمیته امداد و عملکرد این نهاد طی سال‌های اخیر نشان می‌دهد که روند امور در این نهاد همه ساله رو به رشد بوده و شاهد ارتقای فعالیت‌ها در کمیته امداد هستیم.

بر اساس ماده ۱۲ اساس‌نامه کمیته امداد، نظارت بر عملکرد این نهاد و موسسات و واحدهای تابعه و وابسته به آن بر عهده معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری بوده و هر ساله علاوه بر نظارت نهادهای نظارتی همچون سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات کشور، عملکرد کمیته امداد توسط موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس و بازرس مستمر از سوی دفتر مقام معظم رهبری مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌‌گیرد.

موسسه حسابرسی مفید راهبر به منظور اعمال نظارت و ارتقای سطح کیفی اطلاعات و گزارش‌های مالی و مدیریتی بنیادها و نهادهای انقلاب اسلامی و ارائه خدمات حرفه‌ای به دستگاه‌ها و موسسات تحت پوشش دفتر مقام معظم رهبری به عنوان موسسه غیرتجاری انتفاعی در اواخر سال ۱۳۷۱ تاسیس و بر اساس مصوبه مورخ ۱۳۸۰.۵.۱۷ هیات وزیران به عنوان موسسه حسابرسی عضو «جامعه حسابداران رسمی ایران» به رسمیت شناخته شده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن