اجتماعی

فارس من| خبر خوش استخدامی برای نیروهای شرکتی وزارت بهداشت

سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۰:۵۸ فارس من| خبر خوش استخدامی برای نیروهای شرکتی وزارت بهداشت

اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت به دغدغه‌ها و گلایه‌های نیروهای شرکتی وزارت بهداشت پاسخ داد.

فارس من| خبر خوش استخدامی برای نیروهای شرکتی وزارت بهداشت

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت به دغدغه‌ها و گلایه‌های نیروهای شرکتی وزارت بهداشت پاسخ داد.

متن پاسخ به شرح زیر است:

نیروهای شرکتی در راستای ماده 22 آیین نامه اداری و استخدامی کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و از طریق بخش خصوصی بکارگیری شده و با توجه به مفاد ماده 23 آیین نامه مذکور نیروی انسانی بخش‌های غیردولتی که بر اساس مفاد این آیین نامه، تمام یا قسمتی از وظایف و تصدی امور مؤسسه را عهده دار می‌گردند، تحت پوشش کارفرمای غیردولتی بوده و موسسه تعهد و یا مسؤولیتی در قبال این افراد ندارد. کارفرمایان این افراد موظفند با آنان مطابق قانون کار و تامین اجتماعی و سایر قوانین و مقررات مربوط رفتار کنند.

ضمنا افزایش حقوق و دستمزد این عزیزان با تصویب شورای عالی کار و ابلاغ از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط کارفرمای بخش خصوصی انجام می پذیرد.

علیرغم موارد پیشگفت و جهت ایجاد عدالت در پرداختهای نیروهای مذکور، افزایش حقوق و مزایای آنان طی بخشنامه شماره 2956/209/د مورخ 04/05/1399 به دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان‌های وابسته به وزارت متبوع ابلاغ شد.

بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا امتیازاتی برای افرادی که مستقیما در بیمارستان در مقابله با بیماری کرونا فعالیت می کنند در آزمون استخدامی اعطا شده است که در آزمون های آتی در چهارچوب مقررات مربوطه اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن