اجتماعی

فناوری‌های نوین راه حل نهایی برای رفع معضلات پایتخت است

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۱:۱۵ فناوری‌های نوین راه حل نهایی برای رفع معضلات پایتخت است

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر گفت: با استفاده از فناوری های نوین می توان ظرفیت هایی را برای حل مسائل پایتخت ایجاد کرد.

فناوری‌های نوین راه حل نهایی برای رفع معضلات پایتخت است

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس سید علی مفاخریان مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در پستی اینستاگرامی با اشاره به نشست خود با مسئولان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اظهار کرد: امروزه رویکرد بازارها به سمت فعالیت در فضای مجازی تغییر کرده است.

وی نوشته است: مشاغل مجازی می‌توانند خدمات شهری را تسهیل و بسیاری از معضلات را رفع کنند اما در حال حاضر متولی در شهر برای این امر وجود ندارد. شرکت ساماندهی می تواند با فراهم کردن زیرساختهای فناورانه، پل ارتباطی شهرداری با مجموعه شرکت های مجازی باشد.

وی به برگزاری یک وبینار تخصصی برای بررسی نیازهای فناورانه شرکت ساماندهی با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: برخی از راه حلهای طرح شده در این وبینار، امکان کاهش یا رفع کامل آلودگی‌ها و عوامل مزاحمت برخی از اصناف را فراهم کرده که با استفاده از آن، فعالیت آن واحدها در محدوده شهری با شرط اعمال روش فناورانه می‌تواند تثبیت شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل در پایان تاکید کرد: شهر ها، امروز برای حل مسائل خود به فناوری های منحصر به فرد نیاز دارند و باید این فرصت برای طرح و بررسی ایده‌ها فراهم شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن