سیاسی

فیلم | شیوه مواجهه رهبر انقلاب با انتقادات تند یک دانشجو

جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۰۰:۳۴ فیلم | شیوه مواجهه رهبر انقلاب با انتقادات تند یک دانشجو

دیدار تصویری دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با رهبر معظم انقلاب در حالی برگزار شد ۹ تن از نمایندگان تشکل‌های دانشجویی به بیان دیدگاه‌ها و راهکارهای خود نسبت به مسائل کشور پرداختند.

فیلم | شیوه مواجهه رهبر انقلاب با انتقادات تند یک دانشجو

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، دیدار تصویری دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با رهبر معظم انقلاب در حالی برگزار شد ۹ تن از نمایندگان تشکل‌های دانشجویی به بیان دیدگاه‌ها و راهکارهای خود نسبت به مسائل کشور پرداختند.

دبیر انجمن اصلاح طلب دانشگاه تربیت مدرس یکی از دانشجویانی بود که انتقاداتی را مطرح کرد که شیوه مواجهه رهبر انقلاب به این انتقادات مورد توجه دانشجویان حاضر در مراسم قرار گفت.

رهبر معظم انقلاب در مواجهه با این انتقادات، تاکید کردند: گفتن این سخنان هیچ ایرادی ندارد و نظر شما است ولی نمایشی عنوان کردن این دیدارها یک کار جوانمردانه نیست.

ایشان همچنین افزودند: من از شنیدن انتقادها هیچ ابایی ندارم چه مثل شما که روبروی من انتقاد کردید چه کسانی که در فضای مجازی انتقاد می‌کنند و من از انتقاد ناراحت نمی‌شوم.

رهبر معظم انقلاب اظهار داشتند: اگر سخن درستی باشد از آن استفاده می‌کنم، البته خیلی از حرفهای شما را قبول ندارم ولی می‌شنوم و اگر ده بار دیگر هم اینگونه حرفها زده بشود از نظر بنده ایرادی ندارد.

انتهای پیام/

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون بیمه رازی زمزم بیمه رازی زمزم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن