اجتماعی

لزوم همکاری دستگاه ها برای بهبود مدیریت پسماند/پیشرفت قابل توجه فعالیت های زیست محیطی در آرادکوه

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۶:۳۰ لزوم همکاری دستگاه ها برای بهبود مدیریت پسماند/پیشرفت قابل توجه فعالیت های زیست محیطی در آرادکوه

رئیس کل دادگستری استان تهران و مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران به همراه رئیس دادگستری شهرستان ری، دادستان شهرری، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مدیرکل حقوقی شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از مجتمع پردازش و دفع آرادکوه بازدید کردند.

لزوم همکاری دستگاه ها برای بهبود مدیریت پسماند/پیشرفت قابل توجه فعالیت های زیست محیطی در آرادکوه

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در تشریح بازدید مقامات قضایی از مجتمع آرادکوه گفت: با توجه به اینکه موضوع آرادکوه همواره به عنوان یکی از موضوعات مورد مناقشه و بحث در حوزه محیط زیست و از جمله دلایل آلودگی های موجود در شهرری مطرح می شود و در این مورد بحث های زیادی در گرفته است، دیروز با حضور مقامات قضایی استان تهران و شهرری و مسئولان محیط زیست استان تهران علاوه بر توضیح روند کار در آرادکوه تلاش کردیم تا درباره برخی از مسائل توضیحات لازم را ارائه دهیم.

وی ادامه داد: بازدیدکنندگان با روند کار در آرادکوه، حجم گسترده مسئولیت ها و ساماندهی شبانه روزی پسماندهای عادی و پزشکی آن هم در شرایط شیوع ویروس کرونا آشنا شدند و به گفته خودشان اقدامات صورت گرفته بسیار فراتر از تصورات آن ها بود و نسبت به گذشته پیشرفت قابل قبولی داشته است.

علیپور با تاکید بر اینکه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران نیز در این جلسه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را درباره مجتمع آرادکوه مطرح کرد، گفت: قرار شد تا پس از این با برگزاری جلسات مختلف و طرح نظرات، برای بهبود فرایندهای موجود با یکدیگر همکاری کنیم. همچنین در این جلسه حاضران دریافتند که با توجه به وجود 30 تا 40 کانون که می توانند منشا بوی نامطبوع باشند، تقلیل این موضوع به فعالیت های آرادکوه به هیچ عنوان منطقی نیست.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران تصریح کرد: نتیجه ای که از بازدید موثر مقامات قضایی و محیط زیستی حاصل شد، این بود که با کاهش حداقلی دفن و افزایش ظرفیت زباله سوزها و سایت کمپوست بتوانیم عملکرد موجود را ارتقا دهیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن