فرهنگ و هنر

«مجری باسواد» روی جلد «سروش» رفت + عکس

مجله سروش - کراپ‌شده

در سرویس هنر و پرونده سینما در میز نقد به معرفی آثار سینمایی اکران شده پرداخته شده است. گفت و گو با محمدرضا شفاه تهیه‌کننده فیلم سینمایی "دیدن این فیلم جرم است" نیز در قسمت مصاحبه این ماه منتشر شده.

به گزارش مشرق، ۱۶۹۴ شماره از ماهنامه سروش، ویژه آبان ماه با عنوان "استاد صبور، مجری باسواد" از سوی انتشارات سروش منتشر و روی پیشخوان مطبوعات قرار گرفت.

در سرویس فرهنگ این شماره از سروش به زندگی زنده‌یاد دکتر اکبر عالمی پرداخته شده است. "هفت هنر از راوی هنر هفتم"، "روایت سه ترس مقدس در سخنان مرحوم عالمی" و… از عناوین این بخش هستند.

در سرویس رسانه و در بخش آنت به از فرصت گفت و گو و بستر آن برای اطلاع‌رسانی صحبت شده است. "امت‌مداری رسانه‌ای"، "نبرد رسانه‌های برون‌مرزی با تحریم‌های دولتی"، گفت و گو با حسن شمشادی فعال رسانه‌ای، قاب ذائقه، و… از عناوین پرونده ویژه سرویس رسانه هستند.

در سرویس هنر و پرونده سینما در میز نقد به معرفی آثار سینمایی اکران شده پرداخته شده است. گفت و گو با محمدرضا شفاه تهیه‌کننده فیلم سینمایی "دیدن این فیلم جرم است" نیز در قسمت مصاحبه این ماه منتشر شده است.

در پرونده ویژه این بخش با عنوان اسارت در دنیای ابتذال کمدی‌ها به بررسی سینمای کمدی ایران پرداخته شده است. "بالاتر از خنده"، "بررسی رویکرد سینمای هالیوود با سینمای ایران در حوزه آثار کمدی"، "خنده‌های بی‌ریشه"، و… از دیگر عناوین این بخش هستند.

در پرونده موسیقی به فراز و نشیب‌های موسیقی دهه شصت پرداخته شده است و در ادامه سروش با محسن صفایی‌فرد، پژوهشگر موسیقی و مدیر باشگاه ترانه راه به گفت و گو نشسته است. در بخش دیگر این پرونده با عنوان ساز ناکوک سیاست‌بازان در صدای خسرو آواز ایران به بررسی ویژگی‌های متمایزکننده زنده‌یاد محمدرضا شجریان پرداخته شده است.

حرف‌های غصه‌دار قفسه‌ها، زنان بازیچه عاشقانه‌های سیاه، عاشقانه‌های آرام در زندگی‌های ناآرام شهیدان، گفت و گو با بهناز ضرابی‌زاده و… از عناوین سرویس ادب این شماره از مجله سروش هستند.

علاقه‌مندان برای تهیه این شمارۀ مجلۀ سروش می‌توانند به باجه‌های مطبوعاتی سراسر کشور مراجعه کرده یا از طریق شماره تلفن بازرگانی انتشارات ۶۶۴۹۳۶۲۲، فروشگاه انتشارات ۶۶۴۱۵۴۰۱ تماس حاصل نمایند. همچنین از طریق اینستاگرام انتشارات سروش به نشانی@soroushpub_com ، واتساپ به شماره ۰۹۳۰۱۹۴۹۱۳۰ و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com برای تهیه مجله اقدام نمایند.

  • شهر خبر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن