فرهنگ و هنر

مردم اجازه ندادند رسانه‌های معاند عزای حسینی را به انحراف ببرند

مردم اجازه ندادند رسانه‌های معاند عزای حسینی را به انحراف ببرند

یک فعال رسانه‌ای به هشیاری ملت ایران خاصه در فضای مجازی و خنثی سازی توطئه‌ی رسانه های معاند، اشاره کرد و گفت: مردم اجازه ندادند رسانه های بیگانه عزاداری آن ها را دچار خدشه کنند.

به گزارش مشرق، حمیدرضا ترقی فعال رسانه، در برنامه رویداد رادیو گفت‌وگو، با اشاره به تلاش رسانه ای عده ای در داخل و خارج برای کمرنگ نمودن عزاداری های دهه اول محرم اظهار داشت: عزاداری اصولی و صحیح که اسلام ناب آن را ترویج می کند و در رسانه ملی مورد اشاره است، با قمه زنی و رفتارهای خلاف عرغ و معیار ارزشی ارتباط ندارد.

وی با اشاره اینکه رسانه های داخلی عمق بخشیدن به شناخت اهداف امام حسین(ع) را یادآور شدند، افزود: مردم ما کاملا متوجه جریانات رسانه ای منحرف هستند که حرکت امام حسین(ع) را تحریف می کند.

ترقی ادامه داد: این رسانه ها حرکت پر مفهوم امام را به حرکتی موهن تبدیل می سازند تا مردم را از اسلام زده کنند.

وی خاطرنشان کرد: شیعه انگلیسی و اسلام امریکایی که در صدر اخبار رسانه های معاند بود، عدم برگزاری مراسم اصلی و صحیح عزاداری امام حسین(ع) را همراه با وهن اسلام دنبال کردند.

این فعال رسانه ای تصریح کرد: همانطور که ضد انقلاب در رسانه های فارسی زبان درپی کمرنگ کردن شور و تفکر حسینی در جوامع اسلامی است، سعی دارد با تحریف این عزاداری، آن را از مسیر اصلی که حرکتی جهت دار و عبرت آموز است، خارج سازد.

وی به بیداری و هشیاری ملت ایران خاصه در فضای مجازی و خنثی سازی این توطئه‌ی رسانه های معاند اشاره کرد و گفت: مردم اجازه ندادند رسانه های بیگانه عزاداری آن ها را دچار خدشه کنند.

منبع: فارس

  • شهر خبر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن