فرهنگ و هنر

مرکز اسناد انقلاب ۱۰۲ کتابش را حراج کرد

مرکز اسناد انقلاب اسلامی

به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی، «نمایشگاه مجازی کتاب» راه‌اندازی شد. علاقمندان می‌توانند از ۲۴ آبان لغایت ۱ آذر کتاب‌های مورد نظر خود را با ۲۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان تهیه کنند.

به گزارش مشرق، همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، «نمایشگاه مجازی کتاب» شروع به کار کرد.

بر اساس همین گزارش، دوستداران کتاب می‌توانند از ۲۴ آبان لغایت ۱ آذر با مراجعه به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، کتاب‌های مورد نظر خود را با ۲۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان تهیه کنند.

لیست‌ کتاب‌های موجود در «نمایشگاه مجازی کتاب» که به مناسبت هفته کتاب راه‌اندازی شده، به شرح ذیل است:

امپراتوری درحال احتضار؛ این کتاب به قلم فرانسیس رابرت شور، به بررسی زوایای مختلف امپریالیسم آمریکا در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و نظامی پرداخته و نشان می‌دهد که دوران امپراتوری ایالات متحده به سرآمده است.

قیمت روی جلد: ۳۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۸۰۰۰ ریال

اندیشه اصحاب فرهنگستان علوم اسلامی (با تاکید بر اندیشه سیاسی)؛ این اثر در شش فصل می‌کوشد به صورتی روش‌مند منظومه فکری فرهنگستان علوم اسلامی را مورد بررسی قرار دهد.

قیمت روی جلد: ۳۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۴۰۰۰۰ ریال

ایدئولوژی اصلاحات (اصلاحات به روایت حلقه آیین)؛ نویسنده در این کتاب می‌کوشد تا ایدئولوژی سیاسی حسین بشیریه و سعید حجاریان را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. دسته‌بندی منظم و متن روان دو ویژگی مهم این کتاب است که فهم مطالب را برای خواننده بسیار آسان می‌کند.

قیمت روی جلد: ۳۱۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۴۸۰۰۰ ریال

ایدئولوژی اصلاحات (اصلاحات به روایت حلقه کیان)؛ این اثر به بررسی و تحلیل ایدئولوژی سیاسی ماهنامه کیان اختصاص دارد و می‌کوشد تا به بازشناسی مطالب مطرح شده در این ماهنامه در طول ۹ سال دوران انتشار آن بپردازد.

قیمت روی جلد: ۲۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۱۶۰۰۰ ریال

ایدئولوژی اصلاحات (اصلاحات به روایت حلقه ملکیان)؛ این کتاب می‌کوشد با دسته‌بندی و بررسی افکار و نظرات مصطفی ملکیان، به نقد و ارزیابی روند تحول و تطور فکری او از بنیادگرایی تا پروژه عقلانیت و معنویت بپردازد و در مجموع جایگاه ملکیان را در ایدئولوژی جریان اصلاحات مشخص نماید.

قیمت روی جلد: ۳۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۴۰۰۰۰ ریال

حاج اسماعیل(زندگینامه شهید حاج اسماعیل رضایی)

قیمت روی جلد: ۱۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۴۴۰۰۰ ریال

آیت‌الله جنتی به روایت اسناد؛ این کتاب که دربردارنده بیش از ۱۹۰ عنوان سند منتشر نشده درباره آیت‌الله جنتی است، در پنج فصل به انضمام یک پیوست از اسناد، به بررسی زندگی و مبارزات آیت‌الله احمد جنتی می‌پردازد.

قیمت روی جلد: ۴۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۳۶۰۰۰ ریال

برجام؛ این اثر به منظور معرفی و تقریر ساده و در عین‌حال مستند از پیشینه فعالیت‌های هسته‌ای ایران، ارزش و اهمیت آن، نگاه غرب و سازمان‌های جهانی نسبت به فعالیت‌ها و در نهایت فضای انعقاد برجام در قالب «دانستنی‌های انقلاب اسلامی برای جوانان» نگاشته شده است.

قیمت روی جلد: ۱۴۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۱۲۰۰۰ ریال

پاسداشت خدمت ودیانت؛ این کتاب شرح خاطرات حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مطهری یزدی از مبارزان دوران نهضت اسلامی است.

قیمت روی جلد: ۲۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۰۰۰۰ ریال

تاثیر اندیشه‌های امام خمینی(ره) بر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران؛ این کتاب با مقدمه حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم، مبتنی بر شیوه‌ای روشمند و علمی به رشته تحریر درآمده است. کتاب فوق نظر به نقش محوری اندیشه‌های امام خمینی در حوزه سیاست خارجه، آراء و افکار ایشان در شکل‌گیری مبانی و اصول سیاست خارجی را توصیف و تبیین می‌کند.

قیمت روی جلد: ۲۴۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۹۲۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی (جلد اول)؛ این کتاب رخدادهای تاریخی از پیروزی انقلاب اسلامی تا تصرف سفارت آمریکا در آبان ۱۳۵۸ را بررسی می‌کند. این بازه زمانی، وقایع مهمی چون همه‌پرسی جمهوری اسلامی، انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی، تاسیس نهادهای انقلاب و در سوی مقابل آغاز فعالیت‌های ضدانقلاب و مداخلات آمریکا در ایران، شروع ترورها و تلاش برای بی‌ثبات‌سازی نظام، فعالیت احزاب معاند و … را هم دربرمی‌گیرد.

قیمت روی جلد: ۴۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۲۰۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی (جلد دوم)؛ جلد دوم، تحولات سال‌های ۵۸ تا ۵۹ را از استعفای دولت موقت تا انتخاب شهید رجایی به عنوان رئیس‌جمهور نظام اسلامی بررسی می‌کند. انتخابات نخستین دوره ریاست‌جمهوری، انتخابات اولین دوره مجلس شورای اسلامی، توطئه کودتای نقاب (نوژه)، برنامه‌های اجرا شده در راستای انقلاب فرهنگی و … از جمله مباحث مطرح شده در این مجلد است.

قیمت روی جلد: ۳۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۰۴۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی (جلد سوم)؛ این جلد شامل رخدادهای تاریخ انقلاب از آغاز جنگ تحمیلی تا بحران‌آفرینی‌های بنی‌صدر می‌شود.

قیمت روی جلد: ۵۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۰۰۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی (جلد چهارم)؛ این جلد از این مجموعه، حوادث و تحولات انقلاب اسلامی از حاکمیت خط لیبرال بر دولت با ریاست‌جمهوری بنی‌صدر تا اعلان جنگ سازمان منافقین علیه نظام اسلامی و سپس فاجعه ۷ تیر ۱۳۶۰ را شامل می‌شود.

قیمت روی جلد: ۶۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۲۰۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات سیاسی جمهوری اسلامی ایران (جلد ششم)؛ این کتاب رخدادهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را از ۳ خرداد ۱۳۶۱ تا ۲۴ مرداد ۱۳۶۲ مورد بررسی قرار می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۴۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۸۴۰۰۰ ریال

تجربه‌ای دیگر؛ در این اثر مرتضی غرقی خبرنگار صداوسیما به روایت خاطرات خود از مذاکرات هسته‌ای پرداخته است. کتاب به شروع مذاکرات هسته‌ای در دولت یازدهم به طور مبسوط می‌پردازد. بخش‌های اصلی کتاب درباره جزئیات مذاکرات و ادوار مختلف نشست‌های ایران و ۵+۱ است که در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شد.

قیمت روی جلد: ۴۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۲۰۰۰۰ ریال

تصور نخبگان روس از ایران؛ این کتاب به قلم دیمتری شلاپنتوخ، دانشیار تاریخ دانشگاه ایندیانا، با هدف بررسی ظهور و تحول رهنامه‌ها (دکترین‌ها) به ویژه در زمان اصلاحات شوروی نگاشته شده است.

قیمت روی جلد: ۱۱۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۸۰۰۰ ریال

تقی شهرام به روایت اسناد ساواک؛ این کتاب مشتمل بر ۲۰۰ برگ سند منتشر نشده درباره تقی شهرام، از اعضای مرکزیت سازمان مجاهدین خلق است. این مسئله که احمدرضا کریمی نویسنده کتاب، بیش از شش ماه با تقی شهرام هم سلولی بوده و بر مسائل سازمان مجاهدین خلق و مسئله تغییر ایدئولوژی نیز تسلط کامل دارد مطالعه کتاب را جذاب‌تر می‌کند.

قیمت روی جلد: ۶۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۲۰۰۰۰ ریال

جهانی شدن انقلاب اسلامی و پایان تاریخ؛ این کتاب می‌کوشد ضمن تبیین معنا و مفهوم «جهانی شدن» به نظرات مرتبط با آن بپردازد. نکته مهم در این کتاب آن است که انقلاب اسلامی در ایران زمینه‌های ظهور و برجسته شدن نظریه اصیل مهدویت و زنده شدن دوباره احکام انسانی و اسلامی را بار دیگر فراهم نمود.

قیمت روی جلد: ۲۴۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۹۲۰۰۰ ریال

حاشیه‌های مهمتر از متن؛ این کتاب که توسط محمدعلی الفت‌پور تدوین شده است، می‌کوشد تا با ارائه ۳۰۰ حاشیه مهم‌تر از متن از بطن تاریخ معاصر ایران، ناگفته‌ها و کمترشنیده‌های این برهه را برای جوانان و نوجوانان به تصویر بکشد. روان بودن متن، بازخوانی داستان‌های جذاب تاریخی و تنوع در روایات از ویژگی‌های این اثر است.

قیمت روی جلد: ۲۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۸۰۰۰ ریال

خاطرات حاج احمد قدیریان؛ چاپ دوم خاطرات مرحوم حاج احمد قدیریان با اضافاتی نسبت به چاپ اول مشتمل به خاطراتی از روزهای مبارزه با طاغوت و نیز شامل وقایع مهم بعد از انقلاب اسلامی است. خاطرات نخستین معاون اجرایی دادستان انقلاب اسلامی به علت تمرکز بر حوادث و وقایع دوران اصلی تثبیت انقلاب اسلامی و شکل‌گیری آن، بسیار مهم است.

قیمت روی جلد: ۷۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۶۰۰۰۰ ریال

خاطرات حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین حسینی

قیمت روی جلد: ۳۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۸۰۰۰ ریال

خاطرات سردار یوسف فروتن؛ سردار یوسف فروتن که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با گروه‌های دانشجویی داخل و خارج از کشور ارتباط داشته و در امر مبارزه نیز فعال بوده، بعد از پیروزی انقلاب در کمیته‌ انقلاب اسلامی به خدمت پرداخته و در سمت‌هایی چون فرماندهی سپاه پاسداران لرستان، فرماندهی منطقه دو سپاه به مرکزیت اصفهان، ریاست امنیت و حفاظت مقام معظم رهبری در دوران ریاست جمهوری، ریاست زندان‌ها و … به انجام وظیفه پرداخته است، خاطراتی خواندنی از آن روزها دارد.

قیمت روی جلد: ۳۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۰۰۰۰ ریال

خاطرات محسن رفیقدوست (ویراست دوم)

قیمت روی جلد: ۳۹۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۱۲۰۰۰ ریال

خاطرات محمدجواد آسایش

قیمت روی جلد: ۴۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۷۶۰۰۰ ریال

داعـش (بسترها، اندیشه و عملکرد)؛ این کتاب از زوایایی چند به تروریست‌های تکفیری داعش نگاه کرده و با الهام از مطالب موجود درباره این گروه اعم از مقالات، کتاب‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی متنی روان و ساده پیش روی مخاطب قرار می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۱۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۴۴۰۰۰ ریال

زندگی و اندیشه سیاسی آیت‌الله سید عبدالحسین لاری

قیمت روی جلد: ۳۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۰۰۰۰ ریال

شهر که آرام شد برمی‌گردم (خاطرات دکتر علی هادی تبار)؛ این کتاب داستان زندگی رزمنده‌ای که خاطرات شیرینی از دهه ۶۰، دوران دفاع مقدس و اسارت در اردوگاه‌های بعثی دارد. علی هادی‌تبار، رزمنده‌ای که از ۱۷ سالگی به اسارت دشمن بعثی درآمد و هفت سال از عمرش را در اردوگاه‌های عراقی به سر برد، روایت‌هایی تلخ و شیرین از آن روزها دارد.

قیمت روی جلد: ۴۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۶۰۰۰۰ ریال

شیعیان، مبارزان راه خدا؛ این اثر روایت یک روزنامه ­نگار آمریکایی در مواجهه با انقلاب اسلامی، شیعیان ایران و منطقه، به‌ویژه لبنان، است.

قیمت روی جلد: ۲۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۱۶۰۰۰ ریال

طیب خان (زندگی و زمانه شهید طیب حاج‌رضایی) دو جلد

قیمت روی جلد: ۲۲۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت دوره دوجلدی با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۷۶۰۰۰۰ ریال

قدر مطلق یک توطئه؛ این کتاب با سیری در تاریخ انقلاب اسلامی، به بررسی پیش‌زمینه‌ها، پشت‌پرده‌ها و فرایند کودتای نقاب (معروف به نوژه) می‌پردازد و شامل ناگفته‌هایی از این رخداد تاریخی است.

قیمت روی جلد: ۸۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۹۶۰۰۰ ریال

گروه بی‌نام؛ این اثر تحقیقی است درباره‌ی گروهی از میان گروه‌های بی‌شمارِ فعّال و مبارز با رژیم پهلوی. این گروهِ زیرزمینی بنا به علل امنیتی هیچ اسمی بر خود انتخاب نکرده لذا «گروه بی‌نام» نامیده می‌شود. اعضای گروه مرکب از دانشجویان، دانشگاهیان، نظامیان و برخی صاحبان مشاغل آزاد بودند که برای رسیدن به آرمان‌های اسلامی وارد عرصه‌ی پرخطر مبارزه شدند.

قیمت روی جلد: ۶۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۲۰۰۰۰ ریال

من ترسو نیستم (خاطرات وندی شرمن)؛ این اثر مشتمل بر خاطرات وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکایی است. شرمن، معاون سیاسی وزارت امور خارجه آمریکا در دوره‌ اوباما و چهره تأثیرگذار این کشور در مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی است که بعد از «جان کِری»، عالی‌رتبه‌ترین مقام آمریکاییِ حاضر در مذاکرات محسوب می‌شد. او در اکثر جلسات با طرف ایرانی حضور داشت و یکی از پایه‌های اصلی تنظیم متن نهایی توافق برجام بود.

قیمت روی جلد: ۲۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۲۴۰۰۰ ریال

نقش انگلیس در پرونده هسته‌ای ایران؛ این اثر با بررسی استراتژی انگلستان در ارتباط با برنامه‌ هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، ابزارهای اجرایی این استراتژی و چشم­انداز آینده آن را به صورت منسجم و عمیق مورد مطالعه قرار داده است.

قیمت روی جلد: ۳۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۰۴۰۰۰ ریال

نهِ ده؛ "نه ده" که برشی از دل‌نوشته‌های حسین قدیانی است، با قلم شیوا و روان نویسنده، یادآور روزهای پرتلاطم بعد از دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در سال ۸۸ و حماسه‌آفرینی مردم ایران در یوم‌الله نهم دی‌ماه‌ آن سال است. این اثر برای اولین بار در اردیبهشت ۸۹ به چاپ رسید و اینک با ویراستی جدید در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

قیمت روی جلد: ۲۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۶۰۰۰۰ ریال

نهضت عاشورا و تاثیرات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آن بر جامعه ایرانی؛ این اثر با وجود گستردگی محدوده زمانی تحقیق (۶۱ -۱۳۹۹ق) علاوه بر بهره‌مندی از کتب پژوهشی و مطالعات کتابخانه‌ای با استفاده از خاطرات و مصاحبه‌های آرشیوی موجود در مرکز اسناد انقلاب اسلامی و با شیوه تاریخ شفاهی، گوشه‌ای از تحولات تاریخ معاصر ایران که سخت متأثر از نهضت اباعبدالله الحسین(ع) بوده را ثبت کرده است.

قیمت روی جلد: ۴۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۷۶۰۰۰ ریال

۱۳۱۸(خاطراتی از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای)

قیمت روی جلد: ۳۳۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۶۴۰۰۰ ریال

اقلیم ایمان؛ این کتاب، مجموعه بیانات معظم‌ٌله طی سفرهایی که در طول سالیان گذشته به استان‌های مختلف داشته‌اند، پیرامون تاریخ، جایگاه، ظرفیت و توانمندی‌های آن منطقه، به ایراد سخن پرداختند، می‌باشد.

قیمت روی جلد: ۱۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۹۶۰۰۰۰ ریال

اندیشه سیاسی آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای

قیمت روی جلد: ۳۳۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۶۴۰۰۰ ریال

اندیشه سیاسی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

قیمت روی جلد: ۴۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخیف ۲۰ درصدی: ۳۳۶۰۰۰ ریال

انقلاب اسلامی در مازندران (جلد اول)

قیمت روی جلد: ۴۴۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۵۲۰۰۰ ریال

انقلاب اسلامی در مازندران (جلد ۲)

قیمت روی جلد: ۶۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۸۰۰۰۰ ریال

انقلاب اسلامی در مازندان (جلد ۳)

قیمت روی جلد: ۸۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۵۶۰۰۰ ریال

بن بست؛ این کتاب مجموعه نوشتار مستند به اسناد و اعترافات جریان انحرافی سیدمهدی هاشمی می‌باشد که به کالبدشکافی ریشه‌ی انحرافات وی پرداخته است.

قیمت روی جلد: ۳۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۰۰۰۰ ریال

بیست سال تکاپوی اسلامی شیعی(۱۳۲۰-۱۳۴۰)؛ نگارنده در این کتاب تکاپوی نیروهای مذهبی (مشخصات شیعی) را از زمان اشغال ایران توسط متفقین و سقوط رضاشاه ( ۱۳۲۰ش) تا فوت آیت‌الله بروجردی ( ۱۳۴۰ش) بررسی کرده است.

قیمت روی جلد: ۵۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۴۰۰۰۰ ریال

تاریخ تحلیلی دولت نهم (جلد اول)؛ این کتاب تاریخ جامعی از اقدامات دولت نهم و همچنین موانع و مشکلات بر سر راه تحقق آرمان عدالت‌خواهی به دست می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۸۴۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۷۲۰۰۰ ریال

تاریخ تحلیلی دولت نهم (جلد دوم)

قیمت روی جلد: ۱۰۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۴۰۰۰۰۰ ریال

تاریخ تحلیلی دولت نهم (جلد سوم)

قیمت روی جلد: ۱۰۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۰۰۰۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات جمهوری اسلامی ایران (جلد اول)؛ این اثر با بررسی شرایط و علل وقوع رویدادهای سیاسی و اجتماعی کشور از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ تا ۱۳ آبان ۱۳۵۸ نشان می‌دهد.

قیمت روی جلد: ۵۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۴۰۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات جمهوری اسلامی ایران (جلد دوم)؛ این اثر تاریخ تحولات جمهوری اسلامی ایران را از ۱۴ آبان ۱۳۵۸ تا ۵ اردیبهشت ۱۳۵۹ بررسی و تحلیل نموده است.

قیمت روی جلد: ۲۱۰۰۰۰ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۶۸۰۰۰

تاریخ تحولات سیاسی جمهوری اسلامی ایران (جلد چهارم)؛ این اثر تاریخ تحولات جمهوری اسلامی ایران را از آغاز جنگ تحمیلی در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ تا عزل بنی‌صدر در اول تیرماه ۱۳۶۰ بررسی و تحلیل نموده است.

قیمت روی جلد: ۳۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۰۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات سیاسی جمهوری اسلامی ایران (جلد پنجم)؛ این کتاب تاریخ تحولات جمهوری اسلامی ایران را از عزل بنی‌صدر تا فتح خرمشهر مورد بررسی قرار داده است.

قیمت روی جلد: ۳۱۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۴۸۰۰۰ ریال

تاریخ تحولات سیاسی جمهوری اسلامی ایران (جلد هفتم)؛ این کتاب بررسی تاریخ تحولات جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ مرداد ۱۳۶۲ (تشکیل اولین مجلس خبرگان رهبری) تا ۲۹ اسفند ۱۳۶۲ را شامل می‌شود.

قیمت روی جلد: ۳۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۵۶۰۰۰ ریال

تاریخ شفاهی زندگی و مبارزات علامه شیخ عباس مخبر دزفولی

قیمت روی جلد: ۵۳۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۲۴۰۰۰ ریال

تبار ترور؛ این کتاب به بررسی تاریخچه‌ی سازمان مجاهدین خلق در مقطع قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا مقطع ورود به فاز مسلحانه پرداخته است.

قیمت روی جلد: ۴۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۲۰۰۰۰ ریال

جناح‌های سیاسی در جمهوری اسلامی ایران در دهه ۱۳۶۰

قیمت روی جلد ۲۳۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۸۴۰۰۰ ریال

چالش هسته‌ای جلد اول؛ این کتاب مباحثی از قبیل چیستی فناوری هسته‌ای؛ توضیح مفاهیم و اصطلاحاتی مثلچرخه‌ی سوخت هسته‌ای،غنی‌سازیاورانیوم، سانتریفیوژ،سو، و… به زبان ساده؛ حساسیت بیش از حد جامعه‌ی جهانی نسبت به فعالیت هسته‌ای و در نهایت ابعاد و سطوح مسائل هسته‌ای ایران را شامل می‌شود.

قیمت روی جلد ۴۴۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۵۲۰۰۰ ریال

چگونگی تصویب اصل ولایت فقیه در قانون اساسی

قیمت روی جلد ۱۹۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۵۲۰۰۰ ریال

چهارده سال رقابت ایدئولوژیک شیعه در ایران؛ این کتاب درصدد اثبات این فرضیه است که فساد و ناکارآمدی نظام‌های سیاسی موجب ظهور ایدئولوژی‌های رقیب می‌گردد و هر ایدئولوژی که توانمندتر باشد، در این رقابت پیشی می‌گیرد.­

قیمت روی جلد ۸۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۷۰۴۰۰۰ ریال

حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران و مواضع غرب

قیمت روی جلد ۳۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۸۸۰۰۰ ریال

خاطرات آیت‌الله دکتر محمدصادقی تهرانی

قیمت روی جلد ۲۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۲۴۰۰۰ ریال

خاطرات حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدمهدی طباطبایی شیرازی

قیمت روی جلد ۲۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۸۰۰۰ ریال

خاطرات خانم بهجت افراز ( ام الاسرا )

قیمت روی جلد ۲۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۰۰۰۰ ریال

خاطرات محمد مهدی عبدخدایی

قیمت روی جلد ۲۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۸۰۰۰ ریال

خاطرات و اسناد حاج احمد ( محمود ) مرآتی شیرازی

قیمت روی جلد ۳۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۴۰۰۰۰ ریال

دانشگاه پهلوی به روایت اسناد؛ این کتاب ضمن توصیف و تبیین زمینه‌ها و شرایط پیدایش دانشگاه پهلوی، چگونگی رشد و انقلابی شدن دانشجویان آن دانشگاه نیز به روایت اسناد بررسی و ارزیابی می‌شود.

قیمت روی جلد ۴۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۲۰۰۰۰ ریال

دستاوردهای انقلاب اسلامی (دوره ۵ جلدی)؛ این دوره به بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی، بین‌المللی قبل و بعد از انقلاب پرداخته شده است.

قیمت این دوره ۵ جلدی ۶۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۵۲۸۰۰۰

دعوت بی واسطه؛ این کتاب پس از درج اصلی نامه‌های نوشته شده توسط مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، به شرح و بسط محورهای اساسی نامه می‌پردازد.

قیمت روی جلد: ۱۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۹۶۰۰۰۰ ریال

زندگی و مبارزات آیت‌الله شهید اشرفی اصفهانی

قیمت روی جلد: ۳۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۴۰۰۰۰ ریال

سه سال ستیز مرجعیت شیعه در ایران؛ این کتاب بسیاری از اشتباهات تاریخی مشهور این سه سال (۴۳ـ۴۱) بر مبنای اسناد، تصحیح شده، بعضی از باورهای رایج شده به چالش کشیده می‌شود. از دیگر امتیازات این کتاب این است که تمام ادعاهای آن مستند است.

قیمت روی جلد: ۵۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۰۰۰۰۰ ریال

عملیات مهندسی؛ این کتاب به بررسی کارنامه تروریستی بخش ویژه‌ی نظامی سازمان مجاهدین خلق از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۱ پرداخته است.

قیمت روی جلد: ۵۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۵۶۰۰۰ ریال

عیسای روح‌الله؛ این کتاب خاطرات حاج عیسی جعفری از خادمین خاص امام است که بعد از بازگشت امام به میهن اسلامی راهی جماران شد و تا پایان عمر مبارک بنیانگذار انقلاب و پس از آن، یادگار امام، در آنجا ماند.

قیمت روی جلد: ۱۳۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۰۴۰۰۰ ریال

کودکی به تاراج رفته (سیاستهای رژیم صهیونیستی برای حبس کودکان فلسطینی)؛ این کتاب وضعیت دادگاه‌ها، زندان‌ها و وکلای فلسطینی کودکان زندانی را موشکافانه به تصویر می‌کشد.

قیمت روی جلد: ۲۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۱۶۰۰۰ ریال

لبخندهای زمستانی (خاطرات رجبعلی طاهری)

قیمت روی جلد: ۲۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۱۶۰۰۰ ریال

مرید امام (زندگینامه آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی)

قیمت روی جلد: ۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۴۰۰۰ ریال

مسیر منتهی به میدان التحریر؛ این اثربه تاریخ روابطمصر وایالات متحده در چند دهه اخیر پرداخته و با توجه به سوابق تاریخی روابط بین دو کشور تحولات و سیر حوادث منتهی بهانقلابمصر را تجزیه و تحلیل می‌کند.

قیمت روی جلد: ۲۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۸۰۰۰ ریال

معمارمحبت؛ این کتاب روایات و خاطراتی از زندگی سردار شهید حسن شاطری(مهندس حسام خوشنویس ( را ترسیم می‌کند.

قیمت روی جلد: ۴۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۳۶۰۰۰ ریال

مهاجرالی الله( خاطرات شهید آیت‌الله مویدی)

قیمت روی جلد: ۲۳۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۸۴۰۰۰ ریال

یادداشت های سیاسی ایران جلد چهارم؛ این کتاب جلد چهارم از مجموعه‌ی چهارده‌جلدی «یادداشت‌های سیاسی ایران» است که حاوی اسناد محرمانه‌ی سفارت بریتانیا در ایران در فاصله‌ی سال‌های ۱۹۰۸ تا ۱۹۰۹ (۱۲۸۷ ـ ۱۲۸۸) می‌باشد؛ دو سالی که ایران حوادث بسیار مهم و تأثیرگذاری را پشت سر گذاشت.

قیمت روی جلد: ۱۰۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۰۰۰۰۰ ریال

یکسال مبارزه برای سرنگونی رژیم شاه ( بهمن ۱۳۵۶ تا بهمن ۱۳۵۷ )؛ این‌ کتاب‌ به‌ تشریح‌ رهبری‌امام‌ خمینی‌ و جانفشانی‌ها و جهاد مردم‌ ایران‌ می‌پردازد که‌ چگونه‌ رهبری‌های‌خردمندانه‌ی‌ امام‌ خمینی‌ با اندیشه‌ی‌ شیعی‌، مردم‌ را به‌ یک‌ آگاهی‌ خودباورانه‌ رساند که‌از هرگونه‌ ایثاری‌ برای‌ سرنگونی‌ رژیم‌ شاهنشاهی‌ و برقراری‌ جمهوری‌ اسلامی‌ دریغ‌نکردند.

قیمت روی جلد: ۸۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۸۸۰۰۰ ریال

افول قدرت امریکا؛ این کتاب می‌کوشد بیش از هر چیز، واقعیت همینه‌ی امریکا را با دقت اندازه گیری کند و کم و کاستی‌های بزرگش را نشان دهد.

قیمت روی جلد: ۴۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۶۸۰۰۰ ریال

بهائیت در آذربایجان (۱۳۲۰-۱۳۶۰)؛ این کتاب پژوهشی پیرامون فعالیت‌های بهائیان در آذربایجان است که با استفاده از اسناد محرمانه و سرّی شهربانی رژیم پهلوی و ساواک به نگارش درآمده است.

قیمت روی جلد: ۵۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۱۶۰۰۰ ریال

خاطرات آیت‌الله خاتم یزدی (چاپ ۲)

قیمت روی جلد: ۲۵۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۰۰۰۰۰ ریال

خاطرات آیت‌الله مستجابی(دوره ۲ جلدی)

قیمت روی جلد: ۱۳۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۰۴۰۰۰۰ ریال

خانه امن(خاطرات حجت الاسلام شریفی گرگانی)

قیمت روی جلد: ۳۳۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۲۶۴۰۰۰ ریال

زندگی نامه و خاطرات امیرعبداله کرباسچیان

قیمت روی جلد: ۲۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۷۶۰۰۰ ریال

سند انتخاب؛ این اثر روایتی از برگزیدن رهبری انقلاب اسلامی پس از امام خمینی «۱۳۶۸-۱۳۶۲» را تحلیل و بررسی می‌کند.

قیمت روی جلد: ۸۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۵۶۰۰۰ ریال

شناخت وحی و نبوت

قیمت روی جلد: ۱۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۰۰۰۰ ریال

قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران و بیداری اسلامی؛ این کتاب تلاش شده است تا با بازتاب‌های قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران بر وقوع بیداری اسلامی در جهان اسلام و به‌ویژه آغاز خیزش‌های مردمی سال ۲۰۱۱ مورد بررسی قرار بگیرد.

قیمت روی جلد: ۲۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۶۰۰۰۰ ریال

قطعنامه های راهپیمایی‌های انقلاب اسلامی ایران ۱۳۵۷ به روایت اسناد

قیمت روی جلد: ۱۱۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۸۰۰۰۰ ریال

مبانی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از منظر امام خامنه ای(دام ظله)

قیمت روی جلد: ۴۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۸۴۰۰۰ ریال

مجلس شورای اسلامی دوره هفتم؛ این کتاب پس از بررسی اجمالی حوادث سال‌های ۱۳۸۱ و ۱۳۸۲، به نحوه‌ی شکل‌گیری، انتخابات و عملکرد مجلس از خرداد ۱۳۸۳ تا خرداد ۱۳۸۷ پرداخته است.

قیمت روی جلد: ۵۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۱۶۰۰۰ ریال

مرزبان ( زندگی نامه شهید قرنی )

قیمت روی جلد: ۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۴۰۰۰ ریال

ناگفته های جنگ ۳۳ روزه؛ این اثر با چگونگی انتقال پیام‌های سّری میان سید مقاومت و رئیس مجلس لبنان، همچنین درگیری‌های پشت پرده سیاسی میان بازیگران منطقه‌ای آشنا می‌شویم که شناخت آن‌ها بسی حائز اهمیت است.

قیمت روی جلد: ۴۷۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۳۷۶۰۰۰ ریال

هدیه مسیح(سیری در زندگی ادواردو آنیلی)چاپ هفتم

قیمت روی جلد: ۱۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۰۰۰۰ ریال

امامت و مرجعیت(اسلام شناسی ۴)

قیمت روی جلد: ۲۰۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۶۰۰۰۰ ریال

انقلاب اسلامی در اردبیل

قیمت روی جلد: ۸۶۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۸۸۰۰۰ ریال

تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی جلد ۵ (عملکرد دولت مکتبی)

قیمت روی جلد: ۷۸۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۶۲۴۰۰۰ ریال

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

قیمت روی جلد: ۱۱۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۸۸۰۰۰

روایت انتخاب دوازدهم

قیمت روی جلد: ۵۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۴۱۶۰۰۰

روز قدر

قیمت روی جلد: ۱۳۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۱۰۴۰۰۰

شناخت خدا

قیمت روی جلد: ۱۲۰۰۰۰ ریال/ قیمت با تخفیف ۲۰ درصدی: ۹۶۰۰۰۰

  • شهر خبر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن