سیاسی

موضع مقتدرانه برابر آمریکا آنها را از مواضع به ناحق‌شان به عقب می‌راند

جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ – ۱۴:۱۱ موضع مقتدرانه برابر آمریکا آنها را از مواضع به ناحق‌شان به عقب می‌راند

نماینده مردم زابل گفت: تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و به طور کل اتخاذ موضع مقتدرانه در برابر آمریکا و غرب آنها را از مواضع به ناحق‌شان به عقب می‌راند.

موضع مقتدرانه برابر آمریکا آنها را از مواضع به ناحق‌شان به عقب می‌راند

حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم زابل شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و به طور کل اتخاذ موضع مقتدرانه در برابر آمریکا و غرب آنها را از مواضع به ناحق‌شان به عقب می‌راند.

نماینده مردم زابل اظهار داشت: هرگاه ما در برابر دشمن عقب نشسته‌ایم دشمن پیش آمده و هرگاه جلوی دشمن ایستاده‌ایم او را از مواضعش عقب رانده‌ایم و تجربه سال‌های گذشته ما نشان می‌دهد در برابر دشمن باید محکم ایستاد.

دهمرده خاطرنشان کرد:‌ مجلس مراقبت می‌کند تا قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها به طور دقیق اجرا شود و در واقع اجرای این قانون منافع ملت ایران را تأمین می‌کند و مجلس هم همین موضوع را مدنظر دارد.

وی افزود: از سرگیری انجام تعهدات ایران در برجام زمانی خواهد بود طرف‌های مقابل به تعهداتشان عمل کنند و درباره عملکرد آنها راستی‌آزمایی صورت گیرد.

نماینده مردم زابل در پایان گفت: مقامات غربی به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و نباید به حرف و امضای آنها اعتماد کرد و فقط اقدام عملی از سوی آنها برای انجام تعهدات باید مدنظر باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

هفت گردون

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون هفت گردون هتل پرشیا بیمه رازی زمزم لاستیک بارز ارم کیش هفت گردون هتل پرشیا بیمه رازی زمزم لاستیک بارز ارم کیش

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن