سیاسی

نماینده کلیمیان در مجلس: توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) محکوم است

شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۷:۰۳ نماینده کلیمیان در مجلس: توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) محکوم است

همایون سامه‌یح گفت: توهین نشریه فرانسوی به قرآن کریم اقدامی غیرقابل توجیه است و پیروان ادیان الهی امثال چنین رفتارهایی را محکوم می‌کنند.

نماینده کلیمیان در مجلس: توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) محکوم است

همایون سامه‌یح نماینده کلیمیان ایرانی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی به قرآن کریم گفت: توهین نشریه فرانسوی به قرآن کریم از جانب پیروان همه ادیان و حتی ادیانی مثل بودا و غیره محکوم و غیرقابل توجیه است.

وی افزود: ما شاهد ادعای فرانسوی‌ها در حوزه آزادی بیان هستیم و می‌بینیم که آنها توهین‌شان به دیگران را آزادی بیان قلم می‌کنند.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آزادی بیان تا زمانی است که گفتار کسی موجب رنجش خاطر دیگری نشود والا این معنایش آزادی بیان نیست و توهین به دیگران است.

سامه‌یح خاطرنشان کرد: اهانت نشریه شارلی ابدو به پیامبر اسلام(ص) موجب رنجش خاطر مسلمانان جهان شده و ما ایرانیان کلیمی این اقدام را محکوم می‌کنیم و آن را غیرقابل قبول و غیر قابل توجیه می‌دانیم.

وی افزود: پس از این هم شاهد رفتارهای مشابه از سوی غربی‌ها بوده‌ایم و همواره ما ایرانیان کلیمی چه در موارد قبلی و چه موارد اخیر موضع‌مان را در مورد این رفتار توهین‌آمیز اعلام کرده‌ایم و این گونه رفتارهای اهانت آمیز محکوم و غیرقابل پذیرش است.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس در پایان گفت:‌ غرب سعی دارد با این گونه رفتارها افکار و اذهان عمومی خود را به مسائل دیگر منحرف کند تا به شکست‌های سیاسی، اقتصادی و غیره خود را از کانون توجهات خارج کند و روی آن سرپوش بگذارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن