سیاسی

نوبخت: دولت با توسعه فرودگاه بیشه‌کلا موافق است

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۷:۳۲ نوبخت: دولت با توسعه فرودگاه بیشه‌کلا موافق است

معاون رئیس جمهور در بازدید از مجتمع آموزشی نجات خدمه نیروی هوایی ارتش، توسعه فرودگاه بیشه کلا را همسو با توسعه مازندران عنوان کرد و گفت: از نظر اصولی و فنی دولت با توسعه این فرودگاه موافق است.

نوبخت: دولت با توسعه فرودگاه بیشه‌کلا موافق است

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس، محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از مسولان استان مازندران از مرکز آموزش نجات خدمه نهاجا در بیشه کلا مازندران بازدید کرد.

معاون رئیس جمهور در این بازدید توسعه فرودگاه بیشه کلا را همسو با توسعه مازندران عنوان کرد و گفت: از نظر اصولی و فنی دولت با توسعه این فرودگاه موافق است.

امیر سرتیپ نصیرزاده در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مجموعه آموزشی اظهار کرد: فرودگاه بیشه کلا در منابع بین‌المللی و داخلی ( نشریه هوانوردی AIP) فرودگاه‌ عملیاتی در جهان به ثبت رسیده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اعطای بودجه برای افزایش طول باند فرودگاه بیشه کلا در منطقه سرخرود مازندران گفت: هدف از اجرای این طرح، امکان بهره گیری بیشتر از پتانسیل های موجود به منظور تقویت بنیه دفاعی، ارتقاء و توان رزم در شرایط خاص، امدادرسانی به مردم منطقه در شرایط بحرانی و همچنین ارائه آموزش‌های هوانوردی به جوانان منطقه در حوزه هوانوردی از طریق آموزش مهارت‌های خلبانی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن