اجتماعی

واکاوی دلایل شکست ایران در دعاوی بین المللی ورزشی با نگاهی به قرارداد ویلموتس

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۷:۱۹ واکاوی دلایل شکست ایران در دعاوی بین المللی ورزشی با نگاهی به قرارداد ویلموتس

نشست تخصصی واکاوی دلایل شکست ایران در دعاوی بین المللی ورزشی با نگاهی به قرارداد ویلموتس به همت مرکز وکلای قوه قضاییه برگزار شد.

واکاوی دلایل شکست ایران در دعاوی بین المللی ورزشی با نگاهی به قرارداد ویلموتس

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس نشست تخصصی حقوقی با موضوع « واکاوی دلایل شکست ایران در دعاوی بین المللی ورزشی با نگاهی به قرارداد ویلموتس در مرکز وکلاء ، کارشناسان رسمی دادگستری و مشاوران خانواده قوه قضاییه برگزار شد.

در این نشست هورمزد یعقوبی نژاد به عنوان دبیر جلسه و وکلا و متخصصان حوزه حقوق ورزشی کشور از جمله هوشنگ نصیرزاده ، حمیدرضا حق شناس ، هویک بهبو، محسن بزرگی ، مصطفی سلیمانی بابادی ، ایمان حسین پور شرفشاد ، محمد مسعود یوسفی حضور داشتند.

در این نشست که به همت معاونت پژوهش و توسعه حقوقی مرکز وکلاء قوه قضاییه برگزار شده بود علاوه بر بررسی علمی دلایل شکست ایران در پرونده های بین المللی ورزشی ، ابعاد گوناگون پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران مورد بررسی قرار گرفت و حاضرین در جلسه پیرامون دست یابی به راهکارهای حقوقی ایران در این پرونده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه همچنین به ضعف نظام آموزشی کشور در عرصه حقوق ورزشی و عدم به کار گیری وکلای متخصص در امر ورزش از مهم ترین مباحثی بود که در این نشست مطرح شد.

در پایان این سمینار یعقوبی نژاد دبیر جلسه از ایجاد دپارتمان تخصصی حقوق ورزشی در مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در آینده نزدیک خبر داد که آموزش های تخصصی حقوقی ورزشی ، تربیت وکلای تخصصی ، برگزاری سمینارهای علمی و ورود به بحث قراردادهای ورزشی از جمله اهداف این دپارتمان عنوان شد.

انتهای پیام/

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن