سیاسی

وزیر صمت با عزل مدیران متخلف، به روند غلط انتصاب‌های سفارشی پایان دهد

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۱۶:۲۵ وزیر صمت با عزل مدیران متخلف، به روند غلط انتصاب‌های سفارشی پایان دهد

عضو کمیسیون اصل نود مجلس طی نامه‌ای خطاب به وزیر صمت تصریح کرد: با عزل مدیران غیر متخصص و متخلف، به روند غلط انتصاب‌های غیرتخصصی و سفارشی را در زیر مجموعه آن وزارتخانه پایان دهید و بیش از پیش مراقب اطراف خود باشید.

وزیر صمت با عزل مدیران متخلف، به روند غلط انتصاب‌های سفارشی پایان دهد

حجت الاسلام حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامیدر گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از نامه خود به وزیر صمت خبر داد.

وی در این رابطه افزود: طی این نامه خطاب به وزیر صمت تأکید کردیم که وزیر با عزل مدیران غیر متخصص و متخلف، روند غلط انتصابهای غیرتخصصی و سفارشی را در زیر مجموعه آن وزارتخانه پایان دهید و بیش از پیش مراقب اطراف خود باشید.

به گزارش فارس، متن نامه نماینده مردم اصفهان در مجلس به وزیر صمت به شرح زیر است:

همانگونه که مستحضرید، در تاریخ آمده است، به ژنرال تی تو(رییس جمهور و رهبر اتحادیه کمونیستهای یوگسلاوی سابق)اطلاع می‌دهند «معاون اول تو در کابینه، جاسوسسازمان سیااست.»

تیتو از این خبر متحیر می‌شود و پس از اتمام یکی از جلسات کابینه از وی می‌خواهد بماند.

تیتو گفته: در یک جلسه دو نفری اسلحه را روی شقیقه معاون اول گذاشتم و از وی سؤال کردم آیا تو جاسوس سیا هستی؟ او که متوجه شد قضیه لو رفته است به جاسوسی خود اعتراف کرد.

تیتو گفت: ما که رفیق قدیمی باهم بوده ایم. حالا بگو چه ماموریتی داشته ای؟

معاون اول وی می گوید: به من ماموریت داده شد تا «پست‌ها را به افراد غیر متخصص و نامرتبط واگذار کنم». و تاکنون هم این گونه عمل کرده‌ام!

تیتو گفت: نگاهی به افراد کابینه و مدیران ارشد انداختم، دیدم همین طور است! هیچ کس سر جای خودش نیست ! مثلا فردی تخصص کشاورزی دارد ولی وزیر نیرو است و یا دیگری برق خوانده اما وزیر مسکن است! کسی وزیر صنعت است که اصلا سواد صنعت ندارد

معاون اول تیتو می‌گوید: تحلیل سیا این بوده و هست که با این روش، انقلاب تیتو در یوگسلاوی بدون کودتا و حمله خارجی از درون متلاشی می‌شود. ناکارآمد کردن ساختارهای سازمانی بدترین شکل مزدوری است.

آقای رزم حسینی

جنابعالی که سابقه حضور در کانادا هم دارید! ابقای غیرقانونی افراد غیر متخصص مثلا به مدیرعاملی شرکت فولاد مبارکه و همچنین انتصاب فردی در فولاد هرمزگان با سابقه مدیریت دخانیات بدون ؛ آیا نشانه ای روشن از نفوذ و وجود عناصر مسئله دار در مجموعه تصمیم گیری آن وزارتخانه و شخص جنابعالی جهت ناکارآمد کردن ساختارها و ضربه به صنعت نیست!؟ آیا قصد نابودی فولاد کشور و ضربه به صنعت را کرده اید؟

به شما توصیه می کنم با عزل مدیران غیر متخصص و متخلف، روند غلط انتصابهای غیرتخصصی و سفارشی را در زیر مجموعه آن وزارتخانه پایان دهید و بیش از پیش مراقب اطراف خود باشید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون بیمه رازی زمزم بیمه رازی زمزم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن