اقتصادی

پرداخت نشدن حقوق 2 سال کارکنان آبفا در استان اردبیل

پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۴:۱۲ پرداخت نشدن حقوق 2 سال کارکنان آبفا در استان اردبیل

تعدادی از کارکنان شرکت آب فاضلاب سابق روستایی شهرستان مشکین شهر استان اردبیل در تماس با خبرگزاری فارس می گویند که نزدیک به یک صد نفر از آبداران افزون بر 24 ماه است حقوقی دریافت نکرده اند.

پرداخت نشدن حقوق 2 سال کارکنان آبفا در استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری فارس، استان اردبیل جزو آخرین استانهایی بود که بنا به گفته حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور مطابق بر مصوبه هیات وزیران فرایند یکپارچه سازی" دو شرکت آب فاضلاب روستایی و شهری با معرفی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در اردیبهشت جاری وارد فاز اجرایی شد.

ادغام دو شرکت این امید را ایجاد کرده بود تا با مدیریت واحد ، وضعیت نابسامان شرکت آب فاضلاب روستایی بالاخص پرداخت نشدن حقوق کارکنان و نیز فرسودگی شبکه های آبرسانی در روستاها برطرف شود.

تعدادی از کارکنان شرکت آب فاضلاب سابق روستایی شهرستان مشکین شهر استان اردبیل در تماس با خبرگزاری فارس می گویند که نزدیک به یک صد نفر از آبداران افزون بر 24 ماه است که حقوقی دریافت نکرده اند.

آنان همچنین می گویند که تعداد 30 نفر از کارکنان ثابت شرکتی بالغ بر 7 ماه است ریالی حقوق دریافت نکرده اند.

این کارگران با تصریح بر این که از زمان ادغام، مشکلات خود را بارها به اطلاع فرامرز به‌نژاد، ‌مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل رسانده اما هیچ نتیجه ای نگرفته اند، ‌خواستار توجه و دستور ویژه حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب برای پاسخگویی و انجام مطالبات و خواسته هایشان شدند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن