اقتصادی

پرداخت 120 تومان سود هر سهم شستا با سجام/ رایتل و ستاره خلیج فارس به زودی بورسی می‌شوند

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ – ۱۶:۰۳ پرداخت 120 تومان سود هر سهم شستا با سجام/ رایتل و ستاره خلیج فارس به زودی بورسی می‌شوند

مدیرعامل شستا در اولین مجمع عمومی این شرکت با بیان اینکه سرمایه این شرکت 6 هزار میلیارد تومان افزایش می‌یابد،‌گفت: سود 120تومانی برای هر سهم از طریق سجام پرداخت می‌شود.

پرداخت 120 تومان سود هر سهم شستا با سجام/ رایتل و ستاره خلیج فارس به زودی بورسی می‌شوند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، طبق اطلاعیه‌ای که قبلا از سوی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با نماد شستا ارائه شده بود، امروز چهارشنبه اولین مجمع عمومی این شرکت تازه بورسی شده در محل سالن دانشگاه علوم پزشکی رازی برگزار شد.

محمد رضوانی‌فر مدیر عامل شستا از افزایش 6 هزار میلیاردی سرمایه شستا خبر داد و گفت: برنامه افزایش سرمایه شستا از محل اندوخته 6200 میلیارد تومانی و تخصیص سهام جایزه به سهامداران در نظر است. البته هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است.

مدیرعامل شستا از افزایش سرمایه ۶۰۰۰ هزار میلیارد تومانی خبر داد.

مجمع عمومی سالیانه شرکت‌سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد بورسی شستا صبح امروز برگزار شد.

محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا گفت: برنامه افزایش سرمایه شستا از محل اندوخته ۶۲۰۰ میلیارد تومانی و تخصیص سهام جایزه به سهامداران است، البته هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است.

وی اضافه کرد: بازارگردانی نماد شستا در یکی دو روز اخیر تعیین تکلیف شده است و نماد به زودی بازگشایی می‌شود.

مدیرعامل شستا با اعلام بورسی شدن رایتل خبر داد: این شرکت از زیان به سود خالص ۱۳۰ میلیارد تومانی رسیده است و به زودی مقدمات عرضه اولیه آن فراهم خواهد شد.

وی همچنین گفت: چهارشنبه هفته آینده جلسه پذیرش سیمان آبیک برگزار خواهد شد. همچنین، در مجمع سالانه شستا اعلام شد که پالایشگاه ستاره خلیج فارس ظرف سه الی چهار ماه آینده عرضه اولیه خواهد شد.

در این مجمع پس از تصویب صورت‌های مالی و انجام سایر تشریفات مجامع بورسی به ازای هر سهم ۱۲۰ تومان سود تقسیمی در نظر گرفته شد.

متن اطلاعیه زمان تقسیم سود مجمع شستا در اینجا + شستا شستا + آمده است.

به گزارش فارس، طی اطلاعیه‌ای که شستا در سامانه کدال اعلام کرده در نامه مدیرعامل شستا به اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس آمده است، زمان‌بندی پرداخت سود سهام مالی منتهی به 31 خرداد 1399 بدین شرح اعلام می‌شود.

سهامداران حقیقی:

سود سهام مصوب سهامداران حقیقی دارای کد سجام از طریق شماره حساب اعلام شده در سامانه سجام توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تاریخ 21 آبان 99 پرداخت خواهد شد.

همچنین سهامداران حقیقی که فاقد کد سجام باشند از تاریخ 15 آذر 99 با مراجعه به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور با ارائه اصل کارت ملی و اعلام کد سهامداری نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام کنند.

در مورد سهامداران حقوقی پرداخت سود سهامداران از حقوقی از طریق واریز به حساب بانکی اعلام شده به این شرکت از طریق مکاتبات رسمی ظرف مهلت قانونی صورت می‌گیرد.

شستا شستا

انتهای پیام/ب

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe رسپینا لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن