اجتماعی

پیشرفت 50 درصدی عملیات اجرایی پارکینگ طبقاتی مینابی

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۰:۳۸ پیشرفت 50 درصدی عملیات اجرایی پارکینگ طبقاتی مینابی

با بهره برداری از پروژه احداث پارکینگ مینابی در بافت فرسوده منطقه 15، ظرفیت لازم برای پارک بیش از 400 خودرو فراهم خواهد شد.

پیشرفت 50 درصدی عملیات اجرایی پارکینگ طبقاتی مینابی

به گزارش خبرگزاری فارس،سیدمجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ضمن اعلام مطلب فوق افزود: پارکینگ مینابی با توجه به تاکید شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم نوسازی بافت فرسوده و ماموریت و برنامه های شهرداری تهران برای ارتقای سطح زندگی شهروندان، برقراری عدالت در برخورداری از خدمات و … در بافت فرسوده منطقه 15 در حال احداث است و پیشرفت عملیات اجرایی آن به مرز 50 درصد رسیده است.

وی با بیان آنکه جبهه اصلی عملیات اجرایی پروژه در طبقه سوم این پارکینگ 7 طبقه جریان دارد، از اجرای بخش قابل توجهی از عملیات قالب بندی و آرماتوربندی سقف این طبقه خبر داد و گفت: بتن ریزی سقف، قالب بندی، آرماتوربندی و بتن ریزی ستون ها و دیوارهای برشی از جمله اقدامات در حال اجرا در این بخش از پروژه است.

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق ضمن ابراز امیدواری از تکمیل و آماده سازی پروژه احداث پارکینگ مینابی تا پایان سال جاری، تامین پارکینگ در بافت فرسوده شهر تهران را اقدامی حیاتی خواند و یادآور شد: در همین رابطه احداث پارکینگ های طبقاتی امیرکبیر و شهید باقری در بافت فرسوده مناطق 14 و 18 نیز توسط سازمان عمرانی مناطق ادامه دارد و با بهره برداری از آنها، ظرفیت لازم برای پارک 1000 دستگاه خودرو در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

گفتنی است پروژه احداث پارکینگ طبقاتی مینابی در زمینی به مساحت 2330 مترمربع و با زیربنای حدود 16300 مترمربع در خیابان برادران سجادی واقع در منطقه 15 در حال اجرا است.

انتهای پیام/

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن