اقتصادی

پیش فروش نفت نتیجه ای به جز بدهکار کردن دولت آینده ندارد

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۵:۱۵ پیش فروش نفت نتیجه ای به جز بدهکار کردن دولت آینده ندارد

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: پیش فروش نفت به صورت اوراق ارزی آن هم با سررسید ۲ ساله به هیچ عنوان پذیرفته نیست و نتیجه ای به جز بدهکار کردن دولت آینده ندارد.

پیش فروش نفت نتیجه ای به جز بدهکار کردن دولت آینده ندارد

احمد علیرضا بیگی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس درباره طرح دولت برای گشایش اقتصادی (پیش فروش نفت با استفاده از اوراق سلف موازی) گفت: مجلس فقط با فروش نفت در بورس آن هم به صورت ریالی و نقدی موافق است. مجلس معتقد است ملی شدن صنعت نفت زمانی محقق می‌شود که مردم در قالب بورس نفت، سهام دار نفت ایران شوند.

نماینده مردم تبریز در مجلس ضمن انتقاد از طرح گشایش اقتصادی دولت گفت: پیش فروش نفت به صورت اوراق ارزی آن هم با سررسید ۲ ساله به هیچ عنوان پذیرفته نیست و نتیجه ای به جز بدهکار کردن دولت آینده ندارد.

وی ادامه داد: ایراد دیگری هم که به طرح گشایش اقتصادی وارد است این می‌باشد که چرا مجلس را در روند بررسی طرح گشایش اقتصادی شریک نکردند.

علیرضا بیگی در پایان تصریح کرد: نمایندگان مجلس باید در جریان جزئیات این طرح قرار می‌گرفتند. این موضوع حتی می‌توانست در قالب یک لایحه به مجلس ارائه شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن