اقتصادی

کانون جایگاه داران سوخت خواستار لغو مالیات بر ارزش افزوده شد+ سند

دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۳:۲۱ کانون جایگاه داران سوخت خواستار لغو مالیات بر ارزش افزوده شد+ سند

رئیس هیات مدیره کانون سراسری جایگاه داران در نامه‌ای به رئیس سازمان امور مالیاتی خواستار لغو فراخوان جایگاه‌ داران برای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده شد.

کانون جایگاه داران سوخت خواستار لغو مالیات بر ارزش افزوده شد+ سند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، همایون صالحی رئیس هیات مدیره کانون سراسری جایگاه داران در نامه‌ای به رئیس سازمان امور مالیاتی خواستار لغو فراخوان جایگاه‌ داران برای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده شد.

در این نامه آمده است: در پی صدور بخشنامه شماره ۲۱۰/۹۹/۳۵ به تاریخ ۱۳۹۹/۴/۱۰ بند (پ) آن سازمان، جایگاه داران محترم مشمول پرداخت عوارض و مالیات بر ارزش افزوده خدمات جایگاه ها به ماخذ ارزش خدمات آن گردیده اند و هزینه خدمات (حق العمل) جایگاه های مذکور توسط کار گروهی متشکل از، وزارت نفت – سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان – سازمان برنامه و بودجه، تعیین و به تصویب هیئت محترم وزیران می رسد.

با توجه به بند ۳ ذیل جدول تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ هزینه خدمات جایگاه ها (حق العمل) از ۱۳۹۹/۱/۱ از مصرف کننده نهایی دریافت می‌گردد و از سوی دیگر در بند (پ) بخشنامه یادشده تاکید گردیده هزینه خدمات نیز به تصویب هیئت وزیران می‌رسد و لذا به آینده موکول کردید که تاکنون پس از گذشت شش ماه از سال، آن هزینه مصوب و ابلاغ نشده است و از سوی دیگر مغایر مصوبه مجلس بند ۳ تبصره ۱۴ می باشد. خواهشمند است با توجه به مراتب مذکور نسبت به تعلیق بخشنامه شماره ۱۱۰/۹۹/۳۵ ولغو فراخوان جایگاه های کشور تا تعیین تکلیف نهایی و اجرای دقیق مصوبه مجلس دستور مقتضی مبذول فرمائید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن