اجتماعی

کیفیت پروژه های روسازی آسفالتی افزایش پیدا می کند

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۱:۳۵ کیفیت پروژه های روسازی آسفالتی افزایش پیدا می کند

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از ابلاغ دستورالعمل ضوابط پذیرش قیرهای مصرفی در عملیات راه سازی و تعمیر و نگهداری راه ها خبر داد.

کیفیت پروژه های روسازی آسفالتی افزایش پیدا می کند

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن اعلام خبر فوق افزود: کیفیت قیر تاثیر بسزایی در کاهش شدت خرابی ها و نقایص آسفالت دارد.

وی افزود: از این رو عدم تامین کیفیت مطلوب این محصول پرمصرف، علاوه بر اتلاف سرمایه های ملی، مخاطرات قابل توجهی برای شهروندان خواهد داشت.

صبوری دیلمی با بیان آنکه تعریف مشخصات فنی قابل قبول و ضوابط و نحوه پذیرش قیر، از متغیرهای موثر بر کیفیت تولیدات آسفالتی است، یادآور شد: دستور العمل ضوابط پذیرش قیرهای مصرفی در عملیات راه سازی و تعمیر و نگهداری راه ها، با هدف ارائه ضوابط پذیرش قیرهای مصرفی تدوین شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: با توجه به تامین آسفالت مورد نیاز شهرداری تهران توسط کارخانجات بخش خصوصی و واحدهای تولیدی حوزه معاونت فنی و عمرانی، فرآیندهای مرتبط به هر بخش، به تفکیک پیش بینی شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد به کارگیری دستورالعمل مذکور، گامی مهم در راستای حل معضلات، کاهش هزینه های نگهداری و افزایش کیفیت و پایایی محصولات قیری و آسفالتی باشد.

گفتنی است دستورالعمل ضوابط پذیرش قیرهای مصرفی در عملیات راه سازی و تعمیر و نگهداری راه ها، مصوب بیست و نهمین نشست شورای فنی شهرداری تهران است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن