اقتصادی

یک بازنشسته مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن شد

سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ – ۰۶:۴۵ یک بازنشسته مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن شد

هیئت وزیران مجددا یک بازنشسته را به سمت مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن منصوب کرد.

یک بازنشسته مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مراسم معارفه احمد اصغری مهرآبادی به عنوان رئیس جدید سازمان ملی زمین و مسکن روز چهارشنبه مورخ 10 دی ماه سال جاری برگزار شد.

بر این اساس، اصغری مهرآبادی برای دومین بار در طول دوران خدمت خود به سمت معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد تا تجربه فعالیت در این مسئولیت همراه با 3 وزیر راه و شهرسازی را به کارنامه خود اضافه کند.

به گزارش فارس، احمد اصغری مهرآبادی دوران مسئولیت خود را در سال 58 و به عنوان ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نقده آغاز کرد و در طول 41 سال گذشته بدون هیچ وقفه‌ای در پست‌های متفاوتی دولتی مشغول به کار بوده است.

*10 پست متفاوت دولتی در طول 41 سال فعالیت

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و مجری ویژه در طرح مسکن مهر، معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی، وزارت مسکن و شهرسازی، مدیر کل برنامه‌ریزی و امور اقتصادی استانداری استان آذربایجان شرقی، مدیر کل زمین شهری استان آذربایجان شرقی، مدیر کل زمین شهری استان آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان نقده تنها بخشی از مسئولیت‌های احمد اصغری مهرآبادی در طول 41 سال گذشته به حساب می‌آید.

نکته قابل توجه در انتصاب جدید وزارت راه و شهرسازی، مسئله بازنشسته بودن اصغری مهرآبادی است. این در حالی است که طبق قانون مصوب مجلس درباره ممنوعیت استفاده از بازنشستگان که در سال 97 اصلاح شد، به کارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاه‌های اجرایی و کلیه دستگاه‌هایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می کنند، ممنوع می باشد.

به استناد نکات مذکور مشخص نیست، چرا هیئت وزیران مجددا تصمیم به انتصاب یک بازنشسته در سمت دولتی گرفته ‌است؟

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن