سیاسی

13 آبان بهترین زمان برای نمایش چهره واقعی آمریکاست/ گره زدن اقتصاد به نتایج انتخابات آمریکا خطای استراتژیک است

دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ – ۲۲:۱۲ 13 آبان بهترین زمان برای نمایش چهره واقعی آمریکاست/ گره زدن اقتصاد به نتایج انتخابات آمریکا خطای استراتژیک است

نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه گره زدن اقتصاد کشور به نتایج انتخابات آمریکا و نیز مذاکره با این کشور یک خطای استراتژیک است، گفت: ما زمانی قوی خواهیم شد که به منابع داخلی‌مان تکیه کنیم و در سایه این قوی شدن می‌توانیم جایگاه بهتری در سطح دنیا داشته باشیم.

13 آبان بهترین زمان برای نمایش چهره واقعی آمریکاست/ گره زدن اقتصاد به نتایج انتخابات آمریکا خطای استراتژیک است

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: سیاست راهبردی آمریکا توسط مدیریت پشت صحنه صهیونیست‌ها مشخص می‌شود و عبور از این سیاست راهبردی برای هیچیک از رؤسای آمریکا میسر نیست.

وی افزود: دشمنی آمریکا به کشور ما چیزی نیست که با تغییر رؤسای جمهور آمریکا کم یا زیاد شود بلکه با رفتن و آمدن دمکرات‌‌ها و جمهوریخواهان شیوه این دشمنی تغییر می‌کند. به عنوان مثال یکی شمشیر می‌کشد و دیگری با پنبه سر می‌برد.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گره زدن اقتصاد کشور به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک خطای استراتژیک است و از مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس و از تمام کسانی که در این حاکمیت کشور سمت و پستی دارند می‌خواهم مراقب سخنان خود در این باره باشند تا زمینه سو استفاده دشمنان را فراهم نکنند.

زاهدی خاطرنشان کرد: گره زدن اقتصاد کشور به مذاکره با آمریکا یک خطای راهبردی است و ما زمانی موفق خواهیم شد که به منابع داخلی خودمان تکیه کنیم.

وی در پایان گفت: در سایه تکیه بر منابع و ظرفیت‌های داخلی است که ما می‌توانیم قوی شویم نه در سایه مذاکره با غرب و وقتی قوی باشیم در دنیا حرف ما را می‌خوانند و الا یک کشور ضعیف جایگاهی در سیاست بین‌الملل ندارد و همین‌طور به کنار زده می‌شود.

زاهدی با اشاره به سالروز یوم الله 13 آبان تاکید کرد: این روز نماد استقلال طلبی و فعالیت ضداستکباری ملت ایران است؛ در واقع 13 آبان بهترین زمان برای نمایش چهره واقعی آمریکاست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe رسپینا لاستیک بارز ایران فان هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن